|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Abo dons za kopat -Štajerska?
10.8.2008 10:02:06   
Meggi
Mal se iztekajo možnio dnevi za kopališke radosti. Jutra so čedalje bolj mrzla, vreme spremenjivo!

Mal me mika da bi se šli v Ptujske kopat. Fajn je imet zraven skor kako družbo za čvek in smeh in igrarije. A jih je velik na  morju.

Kako je planirano vreme? Se splača it? Bo dost vroče. Ponavad se tako dolgo odločamo, da je prej konc poletja! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Abo dons za kopat -Štajerska?
10.8.2008 10:05:42   
lelaval
Mah, ne vem, kaj bo s tem vremenom. Jaz sem šla prej na balkon kavo pit, pa me je skoraj odpihnilo, še jakno sem si morala oblečt (ker je do 11. ure senca na balkonu), pa me je kljub temu zeblo. Ne vem niti, če bo sploh za domač bazen dovolj toplo. Včeraj ni bilo. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Abo dons za kopat -Štajerska?
10.8.2008 10:11:27   
Meggi
Ja, sej zarad tega. Jutra so full hladna. Čez dan se še nekak zagreje. Zdej eni govorijo vroče do 29C, na strani Ptuj. top. pa oblačno in le 24C.

Ma ne vem, a čem kr na AN BAN,... je pa res škoda dnarja, če te pol zebe v rit, pa ne morš izkoristit ponujenega!

Kakšni plani za prosto nedeljo!?

Delat, kar med tednom ne naredimo ne?!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Abo dons za kopat -Štajerska?
10.8.2008 10:16:03   
Vrtnica79
Hm, jutra so res bolj hladna. Trenutno ni nič kaj toplo. Samo pa je jasno in sije sonce in če bo tako čez dan mislim da se zna segret ozračje.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Abo dons za kopat -Štajerska?
10.8.2008 10:21:58   
lelaval
Zagret se zna, ja samo piha pa ko na morju.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Abo dons za kopat -Štajerska?
10.8.2008 11:17:13   
Rubin.
Za Ptuj ne vem, ampak tukaj v Mb je toplo, sije sonce, nič ne piha, skratka danes bo en čudovit dan. Sicer pa za mislim da za torek ali sredo napovedujejo 31. st. pa idite takrat na kopanje.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Abo dons za kopat -Štajerska?
10.8.2008 11:49:16   
haloze
V okolici Ptuja nekaj malo piha, ampak za kopanje mislim, da bo čisto v redu dan. Le ite se kopat in izkoristite še dopustniške dneve. user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?