|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 14:59:19   
NAJBOLJŠA
Hojla.
Zanima me , kje ste bili, kako ste se imeli...user posted image
Predvsem  kak negativen odnos, pa seveda tudi kako lepo doživetje,  dogodek, ali pohvala kakega kraja...user posted image
Mi smo bili sedaj na Hrvaškem , Istra, pa smo se imeli fino, ljudje so bili prijazni, le cene so se mi zdele drage...user posted image
Bomo pa šli še v Črno Horo, pa bomo vidli, kaj bo tam....user posted image

Pa vi?
Povejte še nam....user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 15:44:55   
cukr07
Mi gremo jutri - v Dalmacijo. user posted image  Že par let hodimo dol in smo do sedaj bili vedno zadovoljni. Upam, da bo tudi letos tako.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 16:31:58   
tananejka
Bili na Šolti, uživali že 4. leto na istem koncu.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 16:36:13   
NAJBOLJŠA
Pa je blo drago?
Ne mislim osnove ( apartma, spanje,...), pač pa dodatki, kot je kavica zunaj, pa kako darilce, pa sok, sladoled...


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 16:37:54   
Klarita
Mi pa gremo komaj v začetku septembra na Sardinijo, že komaj čakam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 16:40:28   
tananejka
Kafetkaln pretirano nismo, ker mamo 3 majhne otroke. Sladoled (lučke) isto kot v Lj, hrana malo dražja pa nič pretiranega. Cena AP za nas (stalni gostje) zelo OK, glede na trenutne cene v Dalmaciji. 65EUR/noč za 70m2 in 25m2 pokrite terase, pa še svoj pomol imajo.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 16:56:40   
Martina27
Mi smo prišli 14 dni nazaj iz Djerbe. Katastrofauser posted image  Bili smo v hotelu Vincci Alkantara Thalassa 5*,hotel soliden, plaža gnila- dobesedno.
Tak sem bila jen ko sem to zagledala, da sem mislila, da me bo pobralo.
Plaža kot gradbišče čez cel dan po njej vozita traktor in bager, da odvažata to vso svinjarijo, ki jo nanosi morje. Smrdi, po sami gnilobi, kot bi bil v greznici, sinek mi cele noči ni spal, sam se je zbujal in jokal, da smrdi ko kuga- živa grozauser posted image
A na Relaxu so nam govorili, kako je tu lepo, plaža čudovita, hotel prekrasen, vse uh in ah.
Ene trgovinice, da bi lako sineku kupila kak sok ali čokoladico. Nič. Pogleda na morje kot je bilo obljubljeno nismo imeli, gledali smo na cesto in na gradbišče.
V morju se nismo mogli kopat, ker je bilo 20m v morje voda črna, dobesedno gnila.
Katastrofa res!
Na Djerbo nikoli v življenju več!!!!!!!!!!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 17:29:45   
alička
Mi smo pa ravno o Djerbi razmišljali, ker jo veliko ljudi pohvali in pravijo da je idealno za majhne otroke.

Drugače nas letošnji dopust še čaka, Dalmacija - južna.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 17:32:08   
hmm...
Jaz pa grem 12. avgusta. Torej zdaj v torek. Tunizija.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 17:38:10   
NAJBOLJŠA
Martina, to je res žalostno, a ne?...
Tolk se veselimo tega dopusta, pol pa tkole...user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 18:09:05   
Martina27
Točno to je to! Celo leto delaš in se veseliš(komaj čakaš)da pride ta dopust, pol te na agenciji olupijo(itak da daš,sam dase imaš maximalno lepo) in na koncu se lahko na samem kraju razjočešuser posted image
In še dve kanglici smo vzeli zraven,ker kao da bomo z sinekom delali peščene gradove na plažiuser posted image
Sej ni na vseh krajih na Djerbi tako, pač ta hotel je v takem zalivu , v katerega nanosi morje vso svinjarijo.

Če ima katera namen v ta hotel, ga močno odsvetujem.
Moja sestra je bila dve leti nazaj  na Djerbi pa niso imeli takih problemov.
So pa rekli da je Hammamet občutno bolši in lepši!!!!!!!!!


(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 18:24:56   
barbara b
Mi smo bili v Kranjski gori, v hotelu Kompas. user posted image
Bili smo več kot zadovoljni. Hotel je 4*, hrana odlična, ozračje pa ohlajeno, okolica pa dovolj zanimiva za kolesarjenje.



_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 18:55:51   
tananejka
Martina27: to pa je razočaranjeuser posted image . Je pa res, da agencije nakladajo vse možno. Nam je ena agencija teden pred odhodom skenslala potovanjeuser posted image . Če ne bi sama klicala, da mi povejo kdaj se vračamo bi verjetno izvedela na letališčuuser posted image user posted image

Na srečo smo dobili na hitro drugo agencijo, isti hotel in tam je bilo kot so obljubljali.

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 19:13:41   
petja
Mi smo se imeli super, hodimo v Pulo, cene se se pa meni ne zdijo visoke, določene stvari na dopustu so bile še cenejše kot v Ljubljani (kava, pivo, sladoled, hrana).

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 19:33:46   
KBM
Mi gremo v nedeljouser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 20:12:23   
Sulfinija
Midva pa sma bila v Hotelu Vespera Mali lošinj.Hotel je imel ***,vendo ponavadi grema na Hravško takole ponudbo vendar v tem je bilo prekranso eden najboljših dopustov kar sma jih skupaj imela.Z eno besedo nepozabno lepo,cene zmerne,plaža lepa vse v najlepšem redu.Toplo priporočam.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 20:47:09   
haloze
Mi smo bli v Privlaki, plaža super, voda super. gazdi super , cena apartmaja podpovprečna,  sostanovalci v ostalih apartmajih super  in se zagotovo 2009 vrnemo spet. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 21:06:39   
Anonimen
Bili na Krku, srednja zalost. Gremo pa se v London. 

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 21:16:58   
amaya
Mi pa gremo šele septembra, ko se malo ohladi. Gremo pa v srednjo Italijo, natančneje v Perugio, pa Rim. Spali pa bomo pri fantu od sestre v Folignu zraven Perugie. Zadnji vikend, pa si ogledamo še Toskano. Komaj čakam user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 21:44:54   
Mandek
V sredo sva prišla iz Tunizije-Hamamet, imela sva se najlepše in najboljše. Letovala sva v hotelu Iberostar Averroes, ki je pokazal najboljše, kar je lahko, kjr so ljudje astronomsko prijazni, ustrežljivi in nasmejani. Dejansko sva si spočila do onemoglosti, naše dete je veselo brcalo in poskakovalo v trebuščku, midva pa sva sedem dni samo uživala.
Tudi plaža je bila super, vse naokrog pa ogromno aktivnosti za otroke in starše. Morda za info: v tem hotelu imajo dva animatorja, ki od jutra do 9. ure zvečer skrbita, da otrokom vseh starosti ni dolgčas. Vsak dan sta imela gručico 5,6 otrok, s katerimi sta se igrala raznorazne igre, se kopala in zganjala norčije. Otroci so ju oboževali.
Je pa res, da so nekateri vzeli hotele z manj zvezdicami in so rekli, da v Tunizijo nikoli več.
No, midva vsekakor v ta hotel še grevauser posted image


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 23:41:34   
maya2
Mi smo bili prejšnji teden v Bolgariji, v hotelu Azalia v letovišču Sv. Konstantine Vse super kar se hotela tiče, res enkratno vse od hrane postrežbe, sob, plaže,.... ni da ni.... zelo mirno letovišče, po deseti uri vse ugaša.... super za družine z majhnimi otroci, v hotelu jih je bilo ogromno, imeli so tudi vrtec za malčke, aktivnosti ves dan za otroke in starše,... in še in še..... edini minus je bil prevoz..... v obe smeri sta bila leta prestavljena, ker z dve letnico ni lahko.... tja smo prišli ob enajstih zvečeruser posted image
Definitivno bi še šla tja!!!

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
8.8.2008 23:54:41   
soncek28
Mi smo bili letos v Črni Gori,Bečići-Budva,bilo je super,veliko za videt,cene so pa kar visoke!
Drugač sem bila zdej že 5-ič v Budvi,vmes malo pavze(nosečnost,porod...)letos sva se pa spet odločila,in seveda še bova šla.Drugač je lepa tudi Makarska,Mali Lošinj,Korčula.....

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: POČITNICE, DOPUST, MORJE.....
9.8.2008 12:08:00   
NAJBOLJŠA
Naš končni cilj bo Herceg Novi, vmes pa si bomo ogledali Zadar , Šibenik, Dubrovnik.... A da so cene visoke?

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?