|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Notarske storitve
12.8.2008 14:06:30   
Irena88
Narediti moram kopije originalnih prodajnih pogodb za stanovanje, ker imam teh pogodb kar šest, me zanima če kdo ve, koliko mi bo nator to zračunal? Ali gre kopija je enaka originalu po listu ali po pogodbi???user posted image Res nimam pojma kako to gre.
Upam, da kdo ve, da ne bankrotiram jutri tamuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Notarske storitve
12.8.2008 14:08:59   
sazi
Jaz sem šla lani narediti kopijo pogodbe za hišo. pogodba je imela 26 strani!!!. Ja in overitev kopije se šteje po straneh - me je skoraj kap, se pa ne splonim, koliko sem plačala - okoli 100 EUR se mi zdi.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Notarske storitve
12.8.2008 14:17:40   
miny1
če moraš pogodbe samo overt potem jih lahko overiš na upravni enoti- je bistveno ceneje!!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Notarske storitve
12.8.2008 14:59:10   
Irena88
Miny 1, na upravnih enotah se lahko overjajo zadeve za potrebe upravnih postopkov. Pogodba za stanovanje pa je civilno pravne narave in ne upravne, tako, da to ni mogoče. 

(odgovor članu miny1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Notarske storitve
12.8.2008 15:01:19   
Irena88
Sazy sem te prehitela za 1 stran. Glih sem jih preštela, imam jih 27 torej 100€ ali več??? Pa to je nenormalnouser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Notarske storitve
12.8.2008 15:17:13   
sazi
Res ne vem točno, koliko je bilo, sem bila pa kar razočarana - ker "dela" je imel 15 sekund in bi bilo čisto vseeeno, če bi bilo 5 ali 50 strani, ker je imel to pogobo že kopirano od prej - smo že prej pri njem overjali.
Kot rečeno, za točno tarifo ne vem - najbolje, da kar zavrtiš kak telefon in vprašaš za tarifo - ti bodo zagotovo zakoj povedali.
Jaz sem to potrebovala lani za oddajo vloge za stanovanjski sklad, pa sem nekako požrla, saj sem s stroškom 100 EUR potem dobila 900 EUR subvencije in letos spet, ampak ko si pa tam, ta pa malo strese. SPloh, ker sem že prej za urejanje kredita pri njem pustila več kot 400 EUR. Res imajo hude tarife.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Notarske storitve
13.8.2008 9:42:12   
AnciM
A ni bilo rečeno, da so se notarske storitve ful pocenile? Vsaj na TV se je minister Šturm neki hvalil.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Notarske storitve
13.8.2008 12:59:13   
Arwenko
Idi na upravno enoto, plačala boš 10% od notarske cene. Drugo pa je, če boš dala pogodbo tudi pregledat, tisto pa je treba pri notarju.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?