|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fotografije
25.9.2008 12:59:54   
Dream
Čisto iz gole radovednosti me zanima, ali vam je pomembno oz. zanimivo, da imate na fotografijah, ki jih posnamete, tudi datum - da potem ni polemik, kdaj ste se kje slikali, ali pa se vam zdi, da ti datumi samo "kvarijo" izgled fotografij?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fotografije
25.9.2008 13:06:38   
pomar*ANČA*
jaz ne maram datumov na slikci, rada pa imam albume, kjer sama potem na strani dopišem datum ali kakšen komentar.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fotografije
25.9.2008 13:07:22   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

jaz ne maram datumov na slikci, rada pa imam albume, kjer sama potem na strani dopišem datum ali kakšen komentar.


Enako

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fotografije
25.9.2008 13:41:08   
enkratna
Super je, če imaš datum zadaj.... Jaz sem ravno v fazi urejanja slik, in priznam, da za polovico pojma nimam, katerega leta so bile poslikane user posted image user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fotografije
25.9.2008 14:55:54   
Naja30
Ne maram datumov na sliki. Odkar so digitalci, imam itak slike po mesecih letih na rač. Prej sem pa na vsako sliko vzadaj napisala datum.

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fotografije
25.9.2008 18:40:20   
čaki
men je fino, da je na sliki datum

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fotografije
25.9.2008 18:55:14   
Pikapolonica_
Že kar nekaj let vse fotografije fotografiramo z digitalcem in slike so urejene na računalniku, starejše pa spravljene na cd-jih.  tiste, ki so mi res ljube, posebne so raztavljene po stanovanju, nekatere so črnobele, za večinoma pa tako na proti približno vem, kdaj so bile posnete. recimo v egiptu smo bili septembra 2007, iz fotografije tudi približno vem starost mojega otroka - pač recimo 6m, in to mi zadostuje. razvitih fotografij ne označujem z datumom, niti v albumih ne. Albume ponavadi tematsko urejam, recimo otrokovo prvo leto, drugo leto starosti, Anglija 2007 itd...

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fotografije
25.9.2008 19:10:31   
Pikec
ne vem zakaj ampak za vse slike vem kdaj in kje so bile slikane... pa jih ni malouser posted image

Sem čudna - ja vem.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fotografije
25.9.2008 20:53:01   
klavdiy4
čaw..

Meni se zdi, da je boljše, če ni datumov na sliki...Itak pa, si zapomnim datum oz.kdaj približno je bila fotografija narejena oz.si poleg slike v album napišem komentar in datum nastanka slike...

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fotografije
25.9.2008 21:04:26   
Paštetka
Meni je slika z datumom gor "iznakažena". Žal. Imamo zilijon slik. Slikamo se skoraj vsak drugi dan in to po več fotk. Albume polnimo kot za stavo. Razvijamo, pa samo lepe slike - recimo skoraj umetniške, obdelane. In zato datum na sliki pokvari vso sliko.

Vse slike so shranjene sicer na rač. in DVD-jih, razmišljamo pa še o nakupu zunanjega trdega diska (ali akka se že temu reče), da jih tam shranimo, ker nikoli ne veš, kdaj se bo rač. sesul ali DVD, uničil. Potem pa baj baj slikice

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fotografije
25.9.2008 21:28:01   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Dream

da ti datumi samo "kvarijo" izgled fotografij?


Samo in zgolj kvarijo. Vsak fajl slike ima podatke o tem, kdaj je bila fotka posneta, s kaksnim fotoaparatom in Windows Vista zdaj se podatke o ISO-tu in ostalo.

Itak imam pa vse slike razvrscene po mapah po mesecih in po letih, zdaj pa se po fotoaparatu.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fotografije
25.9.2008 23:58:02   
barika
Vse slike so shranjene sicer na rač. in DVD-jih, razmišljamo pa še o nakupu zunanjega trdega diska (ali akka se že temu reče), da jih tam shranimo, ker nikoli ne veš, kdaj se bo rač. sesul ali DVD, uničil. Potem pa baj baj slikice

Paštetka, zdej imaš idealno priložnost za zunanji trdi disk v Hoferju (500 GB za male dinarčke)

drugače bi jaz postavla datum na zadnjo stran, ne pa na sprednjo, če že more bit.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fotografije
26.9.2008 0:11:00   
eya
Uh, ne maram datumov gor!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Fotografije
26.9.2008 2:48:17   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

ne vem zakaj ampak za vse slike vem kdaj in kje so bile slikane... pa jih ni malouser posted image

Sem čudna - ja vem.


Tudi jaz vem, kje so bile slikane in kaj se je tam dogajalo, ampak ne vem datumsko, kdaj je to bilo oziroma kasneje vsaj katerega leta.

tko da jaz imam rada gor datum saj traja kar nekaj časa, da si vzamem čas za urejanje fotografij, komentarje pa potem tako ali tako vem tudi precej kasneje

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Fotografije
26.9.2008 8:41:39   
Angellina
Datumi na fotkah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Groza, samo kvarijo fotografijo. Tako kot ostale, imam na računalniku vse po mapah.

Drgač pa Dream user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Fotografije
26.9.2008 11:19:20   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Dream

Čisto iz gole radovednosti me zanima, ali vam je pomembno oz. zanimivo, da imate na fotografijah, ki jih posnamete, tudi datum - da potem ni polemik, kdaj ste se kje slikali, ali pa se vam zdi, da ti datumi samo "kvarijo" izgled fotografij?


ne ni mi pomembni in imela sem nastavljen več kot leto dni na fotiču napačen datum(zavrten za ene 3 leta nazaj), ter vklopljen vidni zapis datuma na slikiuser posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?