|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Danes je pa...
13.8.2008 10:35:00   
mojamura
tak tečno.user posted image dajmo kakšno konstruktivno rečt.user posted image




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 10:39:53   
KIKI****
Jaz sem pa full čudne volje. Težek luft, vse me boli da kr presedma sem in tja, otrok asta tečna ko "drek". Kosila se mi ne da pripravljat pa bom mogla, perem, likat bi mogla pa se mi ne da....
Eh bo jutr boljše ko odrinemo na Roglo za čez vikenduser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 10:40:41   
Šarki
moja ta starejša je zdele najdla dnevni vložek, pa pravi: mami lej, to je pa tist za v copatke.... ooo lej, pa še nalima seuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 10:40:43   
maja1488
tale KONSTRUKTIVNO pa me tak na mojo frendico spomne user posted image  Ona je velik ljubitelj te besede. Ona bi vse konstruktivno.

Meni je tudi tečno. Mojga ne bo 3 dni doma, ob treh grem po tamalo, pa študiram, če bi do solarija skočila se mal pogret.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 10:46:39   
mojamura
kiki saj meni se tudi nič ne da .... ufff, saj veš kako je to priti iz dopusta na šihtuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 10:51:54   
mojamura
tanchi, zdaj si me pa spomnila ko sem bila še froc in sem pri 10-ih dobila prvo menstruacijo. pa v tistih časih je vse okrog spolnosti, pa menstruacije bila tabu tema. in seveda jaz pravim mami, da pač krvavim in mi je rekla samo, ja tam v kopalnici maš vložke pa si daj enega v hlače.

takrat so bili zelo IN vložki vir 80, pa rumeni in plavi ONA vložki. in slednje je mela mama doma. in seveda si ga vtaknem not.
naslednji dan se s sošolkami menimo o tem kateri vložki so boljši pa pravi saj tisti od plavi so OK, ampak ko jih daš ven pa boli ko hudič. pa me vse čudno gledajo, pa pravi ena: Ja kako boli ko hudič.

Sem rekla: Ja, pa če se na kocine prilimajo in pol ko to dol potegneš, ti skoraj celi skalp od tamale gori ostane user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....še danes se režim ko nora....kako sem bila pritegnjena hahahaha


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 10:52:52   
mojamura
maja jaz mam pa letos od vse poletij še kar najlepšo barvo....se vidi da sem postala lastnica vinograda hehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 10:58:22   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

tanchi, zdaj si me pa spomnila ko sem bila še froc in sem pri 10-ih dobila prvo menstruacijo. pa v tistih časih je vse okrog spolnosti, pa menstruacije bila tabu tema. in seveda jaz pravim mami, da pač krvavim in mi je rekla samo, ja tam v kopalnici maš vložke pa si daj enega v hlače.

takrat so bili zelo IN vložki vir 80, pa rumeni in plavi ONA vložki. in slednje je mela mama doma. in seveda si ga vtaknem not.
naslednji dan se s sošolkami menimo o tem kateri vložki so boljši pa pravi saj tisti od plavi so OK, ampak ko jih daš ven pa boli ko hudič. pa me vse čudno gledajo, pa pravi ena: Ja kako boli ko hudič.

Sem rekla: Ja, pa če se na kocine prilimajo in pol ko to dol potegneš, ti skoraj celi skalp od tamale gori ostane user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....še danes se režim ko nora....kako sem bila pritegnjena hahahaha



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  HAHAHAH JA BOGA REVA....

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:00:58   
KIKI****
Tale z vložkom je pa dobra :) sem se vsaj malo nasmejala.

Nič, moram it, se tamaledva že ravsatauser posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:05:13   
BarbaraE
Od sestrine sodelavke hčerkica je vso kopalnico polepila z dnevnimi vložki - je bila tamala ful navdušena, ker je nalepke našla. user posted image  

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:07:42   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Od sestrine sodelavke hčerkica je vso kopalnico polepila z dnevnimi vložki - je bila tamala ful navdušena, ker je nalepke našla. user posted image  


loooooooooooooooool hahahahaha, je imela na novo pretapicirano kopalnico


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:16:40   
Lepotica
Je od prijateljice sinček prišel z vložkom v roki do nje in ji ga nalimal na hlače na riti in rekel, da to je pa od mami plenička.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:19:30   
BarbaraE
Mah ja, jaz se včasih sprašujem, kako bom hčerki razložila vse zadeve. Pač M in to.

Zadnjič sem pa bila v nakupovalnem centru in sta bila otroka (hčerka in sine) v igralnem kotičku, pa sta mimo prišli dve najstnici (po moje tam nekje konec OŠ) in obe v punk varianti oblečeni pa za roke sta se držali in sem samo pomislila, OMG, kaj me še čaka. Danes v igralnem kotičku, jutri pa mogoče že takole??? user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:28:07   
Lepotica
Najboljše je, da smo odkriti. Seveda pa, da prilagodimo vsebino pogovora letom primerno.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:36:15   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Najboljše je, da smo odkriti. Seveda pa, da prilagodimo vsebino pogovora letom primerno.


Ma, saj vem, samo se mi zdi, da ko bo čas za tak pogovor o M, da pa res ni več mala punčka. Že zdaj, ko jo pogledam, vidim, kako čas res prehitro mineva. In tako pomislim, da je res potrebno uživat v skupnih trenutkih.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:42:07   
mojamura
jaz sem enkrat mojemu 11-letniku hotela nekaj glede pubertete hormonov pa zaščite pa tudi o menstruaciji povedati.....pa se je začel samo rež
ati, pa rekel....ja mama jaz pa to že vse itaq vem


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:43:10   
Lepotica
Sej začet je težko.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 11:59:31   
uwaga
Js sem svoji s pomočjo knjig lepo razložila ko je bila stara nekje osem, devet let. Pol je pa hitro razložila še svojemu pet let mlajšemu bratcu, da ženske dobijo menstruacijo v zrelih letih, to je nekje pri 12-ih, 13-ih.user posted image Zdaj se pa sprašujem kateri fosil sem pa jaz?user posted image user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 12:08:56   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Js sem svoji s pomočjo knjig lepo razložila ko je bila stara nekje osem, devet let. Pol je pa hitro razložila še svojemu pet let mlajšemu bratcu, da ženske dobijo menstruacijo v zrelih letih, to je nekje pri 12-ih, 13-ih.user posted image Zdaj se pa sprašujem kateri fosil sem pa jaz?user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 12:11:04   
Lepotica
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 12:14:40   
KIKI****
Ojej, mene tudi to še čaka.

Si pa ne znam predstavljat kdaj to povedat, ker jaz sem dobila M pri 11 letih in je fajn da takrat zadevo že obvlada-glede M mislim.

Kdaj ste ve oziroma boste ve to razlagale svojim hčerkicam, da jih slučajno ne prehiti, kar ni prijetno.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 12:16:34   
mojamura
sicer nimam hčere, če bi jo pa mela pa tam pri enih 9-ih letih ziher

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 12:17:22   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

J Pol je pa hitro razložila še svojemu pet let mlajšemu bratcu, da ženske dobijo menstruacijo v zrelih letih, to je nekje pri 12-ih, 13-ih.user posted image Zdaj se pa sprašujem kateri fosil sem pa jaz?user posted image user posted image



hahahaha....zrelih letih hehehe....izgleda smo same fisilke na RRuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 12:47:16   
Lepotica
Kako so pa vam starši to povedali? Sama bom probala na tak način kot je meni mami, ker je res super to razložila.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Danes je pa...
13.8.2008 12:56:43   
BarbaraE
Če se jaz prav spomnim, sem več izvedela od sošolk. Se pa spomnim, da sem dobila M konec 6. razreda in sem takoj mami poklicala v kopalnico in ja, takrat so bili moderni VIR 80 vložki. In če pomislim, da so bile moderne tudi pajkice user posted image  
Še to se spomnim, da smo M  imele za izgovor pri telovadbi - v SŠ sploh. user posted image  V OŠ se je še dal skoz pridet, čeprav si imel M večkrat na mesec, v SŠ so pa zapisovali, kdaj si imel M. K...., pa je šel en fajn izgovor. user posted image  Aja, pa obvezno sem jo dobila, kadar smo šli s familijo na morje. No, saj potem smo že usklajevali čas dopusta - kar je bilo težko (mami, jaz in sestra pač nismo imele hkrati M) user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?