|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kombinacija imena in priimka
22.8.2008 13:20:56   
dana
Živa Burja - a je to prehuda kombinacija v smislu tega da bi se otroc delal norca iz otroka s takim imenom in priimkom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 13:24:44   
neisha80
Še zmeraj bolje,kot Živa Mrcina..user posted image šala...ne,meni se ne zdi ,itak pa kdor ima tak namen,bo zmeraj našel kaj za norca delat.Preverjeno,iz lastnih izkušenj.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 13:25:30   
Anonimen
Men se ne zdi grozno.

Ima pa moj fant sestro Živo in jo že od nekdaj zezajo, da bi se mogla poročit s kom, ki bi se pisal Groza user posted image .

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 13:31:27   
melanija
Ne vem no, če si iz konca kjer piha naša burja potem raje ne. Ko sem to prebrala sem se začela smejat in prva stvar pomislila na našo burjo, ko piha je res živa. Isto imam asociacijo na ime Maša, ga ne morem sprejet ker me vedno ko ga izgovorim spomni na cerkveno mašo na obred.

Jaz raje ne bi dala tega imena, jih je zelo veliko drugih, ki bi bila boljša. Soseda ni hotela hčerki dati ime Nika ker skupaj z priimkom Koren se prebere (lahko) korenika. Jaz mislim, da če je že v začetku čudna kombinacija imena je pogoj da bo prišlo med otroci do takega in drugačenega zafrkavanja večja.


Seveda pa je odločitev tvoja, če ti je to ime všeč ga daj otroku, ampak vseeno pomisli malo na posledice.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 13:37:51   
moniponi
Se podpišem pod melanijo.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 13:42:11   
t5t6
Rajši ne, pri vseh možnih imenih se je po mojem boljše odpovedati tem malo čudnim kombinacijam. Zaradi otroka, da ga ne bodo  po nepotrebnem zafrkavali ostali otroci.

(odgovor članu moniponi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 13:45:26   
Gordana-3
ko sem prvič prebrala sploh nisem pomislila na ime user posted image , tako da raje kakšno drugo ime

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 14:40:27   
Mišni
Ja, meni je prehudo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 15:19:29   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: t5t6

Rajši ne, pri vseh možnih imenih se je po mojem boljše odpovedati tem malo čudnim kombinacijam. Zaradi otroka, da ga ne bodo  po nepotrebnem zafrkavali ostali otroci.


Se podpišem pod tole. Mi s takimi bl "zanimivimi" priimki moramo malo bolj pazit, kako damo otroku ime. Zato bom ( če bo punčka) dala ji ime Žana.

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 15:40:46   
sakuL
tko je... če je smešno se pač smejišuser posted image
obstajajo pa primeri in so hudiuser posted image

jest bi se temu izognila... user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 16:26:47   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: dana
Živa Burja - a je to prehuda kombinacija .


Na kratko: ja, meni osebno absolutno prehuda kombinacija.  (sem bila ena tistih, ki sem v najstniških letih nadlegovala Fikfak Mafaldo po telefonu user posted image ).

Na dolgo (izmišljena zgodba, ki je kdaj lahko blizu resničnosti):
Živa Burja je bila celo otroštvo posebna. Norčevanje sošolcev je ni ganilo (ko so jih pihali v obraz, krilili z rokami v vetru), kasneje je mirno prenašala občasne, nadležne anonimne klice razigranih najstnikov, tudi zbadljivk novinarjev rumenih časopisov se je navadila. Še dandanes verjame, da so za nekatere uspehe v njenem življenju zaslužne izkušnje, ki so jo otrdile na zlobo in "nedolžno posmehljivost". In je svojim staršem hvaležna za to izkušnjo.


(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 16:37:31   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Živa Burja - a je to prehuda kombinacija v smislu tega da bi se otroc delal norca iz otroka s takim imenom in priimkom.


Ja, je. Sicer je res, da kdor se bo hotel norčevat se bo lahko iz vsakega imena, vendar v tem primeru se bodo - četudi ne bodo iskali tega.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 17:01:58   
Anonimen
Živa Burja


Lahko tudi Mirna.

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 17:02:41   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Živa Burja


Lahko tudi Mirna.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 20:12:29   
Jančika_
Ja, malo huda kombinacija je. Jaz je ne bi dala.

Glede na to, da je drugi del našega priimka Zajc, si lahko predstavljate, da sva z možem hitro opustila misel na obema sicer sicer zelo ljubo ime Lev. Lev P. Zajc bi bil potem. Daleč od Leva N. Tolstojauser posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 20:17:03   
Anonimen
Lev P. Zajc


user posted image user posted image

Ta bi bila tudi dobra user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 20:48:47   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Lev P. Zajc


user posted image user posted image

Ta bi bila tudi dobra user posted image .

user posted image user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kombinacija imena in priimka
22.8.2008 22:25:20   
Anonimen
Na moj dekliški priimek bi lahko obesili katerokoli ime, pa bi se še vedno vsi spotikali vate. Pa se pišite ve Cvek! Sploh kakšen prof., ki je hotel biti duhovit najprej reče Jasna in pogleda kao oceno in reče cvek, pol pa smeh pa pove pravo oceno... da ne rečem, da se je včasih cela predavalnica smejala na faksu, ko so nas pred izpitom poklicali po priimkih za preverjanje prisotnosti. Da ne rečem, da sem vedno poslušala, da sem oblačna (kao zarad imena Jasnauser posted image ) in ne vem kaj še vse...


Imam pa tudi bivšo sošolko, ki se je pisala Kos in večkrat so jih klicali domov in vprašali, če je to družina Golob. Pa povejo, da ne, da so Kos-ovi in na drugi strani: Pardon, sem se zmotil pri gnezdu user posted image


Pa veste, da je naš bivši minister, mislim da je sedaj direktor v Leku - Metod Dragonja, da se je njegov praded pisal Drekonja?

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kombinacija imena in priimka
23.8.2008 22:41:23   
SanjaS
Meni je ta kombinacija SUPER!

Seveda se bo kdo "spotaknil" obnjo, a meni se zdi zabavna in mislim da marsikomu tudi...
Zdi se mi da so take zabavne kombinacije krasna zadeva, ker naredijo ime in priimek zapomnljiva. Mislim da je fino da te že ime razveseli ... če že imamo imena in priimke je fino da vzbujajo optimizem oz. izkazujejo neko duhovitost če je to možno... Če malce ugibam bi se nekdo ki bi bral seznam otrok v prvem razredu verjetno nasmehnil ob imenu otroka kar je seveda super. Veliko imen je takih, da jih isto sekundo pozabiš ko jih prebereš in v bistvu nimajo nikakršnega učinka nedvomne identifikacije osebe. Verjetno si želiš da bi bila tvoja hči nekaj posebnega, kar je seveda povsem prav, četudi se sliši rahlo prevzetno. No, če premislimo pošteno vsaka mama se ob rojstvu otroka navdušuje nad edinstveno kombinacijo sebe in svojega ljubega in potem da otroku neko ime, ki ga uniformira v skupino nezapomnljivih, pogostih imen, ki odražajo samo trenutno modo in niso povezana z družino v katero se je otrok rodil in zaradi česar je pravzaprav edinstven.
Mislim da je Živa Burja super kombinacija in če bo deklič tudi živahen, skladna z osebo... Verjetno bi bilo drugače če bi bil priimek neugoden za kombinacije, tako pa ne vidim težav.

No, norca se pa delajo določeni, očitno zlobni otroci iz tistih otrok, za katere menijo da jim tako norčevanje pride do živega. Najpogosteje se Samo Drek dela norca iz Janeza Novaka...

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kombinacija imena in priimka
25.8.2008 8:45:28   
dana
Hvala vsem za mnenja.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?