|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO! KT Trinovum
20.8.2008 13:12:33   
Anonimen
Zaradi adenomioze(endometrioze maternice) jemljem KT Trinovum- tifazno hormonsko terapijo, ki ima vsakih 7 dni drugačen odmerek hormona.

Sedaj sem na prvi fazi- prvem delu cikla. Pred dnevi sm ugotovila, da mi manjkata tam dve tabletki(ki sem jih vzela, ko sem prestavila menstruacijo) in zdaj, da nimam doma več nobene škatlice tabletk.
Klicala sem mojo ginekologinjo, ki je imela ves čas zaseden telefon, ko pa sem dobila linijo, so mi prekinili (grrrrrrrrrr!).

Sedaj res ne vem, kako naj izpeljem to zadevo- moje ginekologinje ni do ponedeljka.
Mi lahko kdo drug predpiše Trinovum? Ga lahko dobim v lekarni brez recepta?
Naj začnem jesti drugo fazo tabletk? Bom pri tem vseeno ustrezno zaščitena pred nosečnostjo?

V prvi fazi imam le še eno tabletko, morala bi imeti tri- torej mojemu ciklu manjkata dve tabletki.

Kaj naj nardim? user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO! KT Trinovum
20.8.2008 13:28:12   
Miškolinka*
Jaz bi poskusila v lekarni razložit zadevo in jih prositi,
da mi prodajo eno škatlico.
Mislim pa, da ti lahko recept predpiše tudi osebni zdravnik.

Kaj pa gin., ki nadomšča tvojo? Tudi ta ti lahko napiše recept.

Vso srečo!
M*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO! KT Trinovum
20.8.2008 13:32:59   
Sulfinija
Idi v lekarno obrazloži zadevo in naj ti eno škatlico posodijo dokler ne pride tvoja G,ali pa prodajo v skrajni sili ti eno škatlico lahko napiše tudi tvoj osebni zdravnik.Pa javi kako si poštimala zadevo!

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Miškolinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO! KT Trinovum
20.8.2008 19:52:47   
staši
v lekarni ti bodo sigurno posodili škatlico in potem vrneš ko dobiš recept,to je sigurno ker je glih ta teden storila tole moja sodelavka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO! KT Trinovum
20.8.2008 20:55:14   
* Mateja *
Jaz sem šla jih že enkrat iskat na urgenco. je bila ravno situacija, da ni bilo niti G. niti os. zdravnice in so mi na urgenci napisali recept brez problema. 

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?