|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 9:24:19   
maserati
Cau,

z mozem sva sredi izbiranja imen in zataknilo se nama je pri fantku. Zelo nama je vsec eno ime, ki je enako, kot ga ima pac en znani slovenec. Problem je v tem, da je tudi nas priimek zelo podoben njegovemu; zacne se na isto crko in prakticno vse crke se ponovijo, le v malo drugacnem vrstnem redu.

Jaz sem zacela malo komplicirat, da pa ne bi dala taksnega imena, moz pa pravi, da njemu se ne zdi taka katstrofa...

Pa ve? Bi dale tako ime? Se vam ne bi zdelo, da je otrok zaznamovan? Ni pa to nek razvpit clovek, je kantavtor, pevec, igralec, se ne pojavlja v rumenem tisku... Ne vem, no... Sanja se mi ne, kaj naj naredim.

Vasega mnenja bom vesela.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 10:03:14   
glen
Mogoče če nam poveš kdo oz. primerjavo ti bomo lažje svetovale oz.če je vama všeč zakaj ne,neoziraj se na druge

(odgovor članu maserati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 10:08:21   
janapan
Ma kaj te briga, če ti je všeč ti je všeč....itak če daš tako ime boš dobila komentarje ...to je pa tako ime kot ta in ta...ma v glavnem, ko bo tvoj otrok velik al pa odraščajoač verjetno ta pevec - ne vem zakaj ne poveš kateri, saj te tukaj nihče ne pozna - ne bo več popularen tako da ne sekiraj se,
Moji hčerki je ime Anika in prav vsak me vpraša če po aniki horvat in jaz odvrnem, da mi je pač lepo ime....to je to.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 10:09:44   
janapan
Pa še to ...a vsakega Luko enčijo npr z Luko Špikom?, al pa vsakega jana s plestenjakom dej no ...če želiš unikatno ime potem boš morala kar iskati ; )

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 10:29:22   
maserati
Aja, sej ne gre za to, da je ime enako... to bi povsem preživela, ker je pač ljudi z enakimi imeni veliko... Problem je v tem, ker je ime isto, priimek pa identičen... in bi se sin pisal zelo podobno in imel enako ime... upam, da me razumete...

Ja je pa res, hcerka ima enako ime kot ena pevka ( Rebeka, smo ocitno res neizvirni) pa me tudi vsak vprasa ce je po Dremljevi dobila ime... pa se samo kislo nasmehnem...user posted image



(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 10:53:43   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: janapan

Pa še to ...a vsakega Luko enčijo npr z Luko Špikom?, al pa vsakega jana s plestenjakom dej no ...če želiš unikatno ime potem boš morala kar iskati ; )


Jaz sem tako zastopila, da če se pišejo PIK, pa dajo ime Luka, potem že asociira takoj nanj. Pa saj, na Luko Špika lahko asociira, ker je njami user posted image user posted image . Bolj bi bil problem, če se recimo pišejo URKO in jima je všeč ime Damjan user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 10:55:22   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: janapan

Ma kaj te briga, če ti je všeč ti je všeč....itak če daš tako ime boš dobila komentarje ...to je pa tako ime kot ta in ta...ma v glavnem, ko bo tvoj otrok velik al pa odraščajoač verjetno ta pevec - ne vem zakaj ne poveš kateri, saj te tukaj nihče ne pozna - ne bo več popularen tako da ne sekiraj se,
Moji hčerki je ime Anika in prav vsak me vpraša če po aniki horvat in jaz odvrnem, da mi je pač lepo ime....to je to.


Lahko pa rečeš, da je bilo edino prosto user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 11:16:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Bolj bi bil problem, če se recimo pišejo URKO in jima je všeč ime Damjan user posted image  user posted image  user posted image .


Dobra. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 11:30:39   
jajula
jah če ti je že za rebeko smotano da te ljudje sprašujejo, te bojo zdaj za fantka tud. jst bi se izogibala nekim asociacijam na znane ljudi, če vam je pa ful všeč in vam je vseeno za komentarje potem pa kr dajte.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 11:43:10   
Katrin
Otroku dajta ime, ki je vama  všeč in pika user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 11:43:31   
Udb
Mene tut sprašujejo če ima ime po Marcelu Štefančiču! user posted image user posted image  Ja, prov. No če bi se mi npr. pisali Štefaničič ali kaj podobnega, potem mojemu otroku sigurno ne bi bilo ime Marcel. Ne vem, nisem rada podobna drugim.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 13:27:57   
Izabela_
Malce je tudi odvisno od tega, ali ti je ta znana oseba všeč ali ne. Recimo, če bi sama dala sinu ime Arne, in bi me spraševali, če je po Hodaliču, bi mi to bilo kul, če pa bi me spraševali na primer po Damjanu M(Urku), pa je to že druga zgodba.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 15:13:31   
Naja31
S tem se sploh ne bi obremenjevala.
Ko bo tvoj otrok zrastel, bo ta znana oseba zdavnaj pozabljena.
Pa tudi če je podobno, pa kaj potem?


(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 15:22:10   
baguSka
Bolj bi bil problem, če se recimo pišejo URKO in jima je všeč ime Damjan .


Dej ne govor... jst 'poznam' enga, ki je prou Damjan Murko. Pa ni to ta k ga vi poznate. Je en drug... bogi.user posted image  Je pa fora v tem, da je glih ene tok star kot ta DM kot ga vsi poznamo in ju dost folka celo menja..

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 15:23:39   
baguSka
če bi sama dala sinu ime Arne, in bi me spraševali, če je po Hodaliču, bi mi to bilo kul


user posted image user posted image user posted image  on je pa moj sorodnik, odkar sem se porocila... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 15:38:00   
Vrtnica79
Če vama je ime všeč mu ga dajta in se ne obremenujta z mnenji drugih. Za katero ime pa gre ( saj priimka ne rabiš pisat)user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 15:44:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: maserati

Ja je pa res, hcerka ima enako ime kot ena pevka ( Rebeka, smo ocitno res neizvirni) pa me tudi vsak vprasa ce je po Dremljevi dobila ime... pa se samo kislo nasmehnem...user posted image



Aha, pri punčki gre za Rebeko Dremelj, pri fantku pa za koga?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu maserati)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 16:09:18   
maserati
dala bi ime Iztok, znana oseba pa je Iztok Mlakar. Fejst dečko, samo...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 16:11:03   
maserati
Aja, ta z damjanom je pa res dobra user posted image

(odgovor članu maserati)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 16:14:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: maserati

dala bi ime Iztok, znana oseba pa je Iztok Mlakar. Fejst dečko, samo...


Oh, Iztok Mlakar pa res ni neka jako znana osebnost. Po mojem čisto z lahkoto daš tako ime.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu maserati)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 16:15:09   
Vrtnica79
Pa mene pa Iztok ne spominja na Mlakarjevega Iztoka. No, zdaj že ko si me spomnilauser posted image .



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu maserati)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 16:21:58   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Pa saj, na Luko Špika lahko asociira, ker je njami user posted image user posted image .




user posted image  



user posted image



user posted image



Sej nočem bit žleht, je verjetno čist fajn dečko, pa super športnik, ampak njami user posted image

No ja, sto ljudi, sto okusov. Sploh kar se gepisov tiče.






user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 16:52:45   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Pa mene pa Iztok ne spominja na Mlakarjevega Iztoka. No, zdaj že ko si me spomnilauser posted image .




Verjetno samo Iztok ne. Ker pa majo oni tud priimek baje pdb... pa cist mozno. Ne?

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 16:57:47   
maserati
ja, fora je v tem, da imamo priimek čisto podoben. In zdaj pa ne vem...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ime podobno, kot pri znanem slovencu
12.8.2008 17:00:05   
baguSka
mah ves kaj.. sej ni enak priimek.. ce bi bil cisto enak ok.. ampak tkole ker ni tok cist enak je pa res vseen... se ce bi bil npr enak in ce ej tebi to ime vsec.. zakaj pa ne!? mogoce bo pa tud postal tak artist kot je iztok mlakar.. :) un bo pa itak ze v penziji takrat..

(odgovor članu maserati)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?