|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   7 tednov
7.11.2008 15:10:21   
Anonimen
zelo me skrbi ker sem bila prvič na pregledu v 6 tednu pa se je videla vrečka velika 6,6mm. včeraj pa sem imela spet pregled (7t) in je bila vrečka velika 11,8mm vendar se v njej ni vidlo nič vsaj ginekologinja ni vidla.naročena sem spet v torek in če bo še takrat prazna vrečka bom morala na čiščenje.ne vem a je še prehitro in se ne vidi...ne vem kako dolgo čakat?ima katera izkušnje s tem in kdaj bi se naj vsaj pikica videla.
imam pa še vnetje tako da sem dobila zaenkrat kremo canesten za 3X. moje počutje pa tud ni najboljše me boli trebuh pa križ...in zmučeno se počutim.pravi da vse to je normalno za nosečnost.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 7 tednov
7.11.2008 15:25:03   
zabbica
Jaz sem bila na istem, v 6.tednu nič, potem pa v 9.tednu pa se je že vse videlo.
Vem, da ti je hudo pri srcu, ampak boš morala malo še počakati.
Vse bo vredu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 7 tednov
7.11.2008 15:48:21   
Anonimen
sam se bojim da me bo dala kr na čišenje...lahk da ni nič narobe in da se pač še ne vidi.a lahk naredijo še kakšne druge preizkave?

(odgovor članu zabbica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 7 tednov
7.11.2008 16:37:43   
Anja24
Pri nas sploh ne naročajo pred 10. tednom, ker ni nujno, da se prej kaj vidi.

Če te bo hotela dat na čiščenje...saj ti ni treba it takoj, lahk kak teden, dva počakaš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 7 tednov
7.11.2008 19:58:41   
Jančika_
Meja, ko se mora videt srček, je velikost gestacijske vrečke 22mm. Držim pesti, da je vse OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 7 tednov
7.11.2008 20:06:43   
PBJ
V 2. nosečnosti se mi pri velikosti gestacijske vrečke 18mm zarodek še ni videl, tri dni kasneje pa že.
Tako da ima pri tebi še čas...
Mislim, da se vsi G držijo te meje, ki jo je napisala Jančika (pri 22mm se srček že mora videti)

< Sporočilo je popravil PBJ -- 7.11.2008 20:08:02 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 7 tednov
7.11.2008 20:13:46   
tasa_m

verjami da je vse ok in se probaj čim manj obremenjevat s tem. Vem da je težko ampak probaj pozabit. VSE BO oz. JE OK !!
Jaz sem bila na 1. pregledu v 8tednu in 2 dni pa smo že vidli pikico, veliko 1,78cm.

En user posted image zate

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 7 tednov
7.11.2008 20:22:54   
daisyb
ojla,

jaz pa imam prvi pregled šele naslednji torek in me je tud strah, da iz vsega nič ne bo, ker se že sedaj preveč veselim. po izračunih glede na zadnjo menstruacijo bi mogla sedaj bit v 9 tednu, ma glede na ovulacijo mislim, da sem v 6 tednu..se pravi, da bom naslednji teden v 7 T. ali se bo že kaj videlo?

komaj čakam ta torek...in upam, da vse te moje slabosti, napenjanje in ostalo ni kar tako.

papa,

daisyb

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 7 tednov
10.11.2008 8:47:46   
pokec3609
IZVIRNO SPOROČILO: daisyb

ojla,

jaz pa imam prvi pregled šele naslednji torek in me je tud strah, da iz vsega nič ne bo, ker se že sedaj preveč veselim. po izračunih glede na zadnjo menstruacijo bi mogla sedaj bit v 9 tednu, ma glede na ovulacijo mislim, da sem v 6 tednu..se pravi, da bom naslednji teden v 7 T. ali se bo že kaj videlo?

komaj čakam ta torek...in upam, da vse te moje slabosti, napenjanje in ostalo ni kar tako.

papa,

daisyb


oj....po mojih izkušnjah se bo tudi že pri 7T videlo. Jst sem bila pri 5T pa je bila samo ena pikica in v bistvu G še ni vedela al je to to. Pa me je dala v laboratorij na odvzem krvi ki je potrdil nosečnost. Potem sem bila pa spet na pregledu pri 8T in takrat mi je že lahk posnela prav lepo slikco.

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 7 tednov
10.11.2008 8:59:14   
zmajaz
Moj G sploh ne naroča na UZ pred 8. tednom, ker pravi, da se prej tako ali tako večinoma še nič ne vidi, v 8. se pa zagotovo. Pa mislim, da ima kar prav - boljše tako, kot pa da te da na UZ v 6. tednu in si pol čist paničen, če se še nič ne vidi.

(odgovor članu pokec3609)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 7 tednov
10.11.2008 9:48:54   
girly
Meni se še konec 7. tedna ni videl plod, ampak samo GV. Počakaj še malo, boš videla, da bo vse ok. Sicer pa lahko tudi rečeš, da nočeš še na čiščenje, če se naslednji torek še ne bo videl plodek, ampak da želiš še nekjaj dni počakati. Ne obupaj!

SREČNO!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 7 tednov
11.11.2008 17:08:08   
_eLa_
jaz tudi mislim da je najbolj pametno iti na prvi pregled med 8 in 10 tednom.Jaz sem noseča 7 t,3dni in sem bla včeraj že na 1 pregledu, videl je plodek in utrip ampak me je na "tapravi" pregled naročil čez 3 tedne, ko bom v noseča 10T.Ravno zaradi tega ker je še vse malo 5mm .
Tak da punce ne se sekirat prehitro, dajte času čas!Tam po 9 ,10 tednu bo že vse jasnouser posted image

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?