|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skregani na krst
21.8.2008 10:29:54   
Nacka
Hoj, naslednji vikend imamo krst. Po dolgem času smo se za to le odločili. Razlog za zadržanje sta bila predvsem moja starša, ki sta ločena in že 7 let ne govorit. Sedaj smo oba (+ njuna nova partnerja) povabili, ker imamo mi z vsemi stike. Kljub temu da si dopovedujem, da to ni moj problem, se sekiram in me skrbi, kako bo vse skupaj izpadlo. Ali je imel kdo podobne izkušnje??? Kako naj se "skuliram"? LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skregani na krst
21.8.2008 10:32:39   
baguSka
super si opravila nalogo... edino ce bo kdo zavrnu povabilo in ga ne bo se ne smes sekirat... brezveze... ti si nardila tko kot si si zelela in to je to... zdej pa jim moras pustit, da se sami odlocjo kaj bojo...

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skregani na krst
21.8.2008 10:38:56   
lara larissa
Pozdravljena,

Tud mi imamo naslednji vikend krst user posted image .
Zdaj ne vem če sem te čist razumela z tistim  da ne veš kako bo vse skupaj izpadlo.
Glede izkušenj nimam podobnih, sam če bi bla na tvojem mestu bi pa tud oba povabla( pa pač še njuna nova partnerja zravn) saj sta konec koncev oba tvoja starša. Ne se sikirat kako bo vse skupaj izpadlo, ti si svoje opravla ko si ju oba povabila, ostalo pa je  v njunih rokah. Mislim da sta pa oba tolko pametna  da vesta kako se obnašat, da vam ve pokvarita dneva, če pa ne pa ju za vsak slučaj še opomni da pač naj se obnašata svojim letom primerno, če ne zarad tebe pa zarad tvojega otroka.


(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skregani na krst
21.8.2008 10:51:39   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Nacka
kako bo vse skupaj izpadlo.

Na to ne moreš vplivati. Skrbi naj te tisto na kar lahko vplivaš. Tvoje je da oba povabiš, da si do obeh enaka, njuno pa je kaj bosta delala. Pa če se potolčeta ali pa oba tebe nadereta, na to ne moreš vplivati. Vsak mora svoje urediti, in ti svoje imaš urejeno.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skregani na krst
21.8.2008 11:55:48   
karinka
No vidiš, vi ste vsaj toliko pametni da ste povabili oba. Pri nas se to ni smelo. Če bi povabili tasta in njegovo partnerko, bi tašča živa ponorela.

Moj mož pa tudi ni imel toliko "ja.." da bi rekel da jih bomo povabili pa pika. Takrat je še vedno veljala njena beseda in njena "resnica" zakaj sta se ločila.

No leta so minila in vse je prišlo na dan. Zdaj pa je tašča ostala sama, samcata - zapuščena od vseh otrok.

Glede vas pa: nič se sekirat ! Vi ste jih povabili, kar je lepo od vas. Saj so odrasli in menda se ne bodo tam kregali in grdo gledali.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skregani na krst
21.8.2008 11:57:11   
baguSka
Če bi povabili tasta in njegovo partnerko, bi tašča živa ponorela.


in user posted image  a je to vas problem?? user posted image

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skregani na krst
21.8.2008 12:08:11   
karinka
Ja moj problem to že ni bil, ampak moj mož pa se je svoje mame bal kotuser posted image .

No vidiš tako je to bilo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skregani na krst
21.8.2008 12:22:39   
Naja30
To res ni tvoj problem, kako se bodo oni gledali. Povabljeni so na krst svojega vnuka in če jim kaj ne paše, jim pač ni treba hodit. Sori, tako jaz gledam na to. To je dan tvojega otroka in tvoje družine in ne pusti si ga pokvariti.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: skregani na krst
21.8.2008 12:52:14   
Nacka
Ja, hvala. Tudi sama poskušam na to gledati tehnično. Sen pa sekiram in sem vpletena v vse zgodbe. Rada bi imela vse romanztično lepo, pa pri nas žal ne gre. Hvala.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: skregani na krst
24.8.2008 11:24:28   
*anamor*
Haj,
no jaz imam podoben problem. Mi tudi bomo imeli krst oktobra in moji starši so ločeni. Tudi jaz imam stike z obema, vendar onadva ne govorita. Predvsem moja mama ne želi, zaradi tega ker se noče spominjati preteklosti in tudi zaradi novega partnerja. Imam namen povabiti obadva oz. vse. Vendar se zavedam, da moja mama nebo želela priti če bo moj oče tam. In to me zelo boli, predvsem ker jo imam zelo rada in sem tudi navezana nanjo.. Očeta pa tudi želim povabiti saj njega tudi imam rada, pa še od njegove žene sin bo boter mojemu malčku. Tudi jaz se zelo sekiram zaradi tega, čeprav se po drugi strani tolažim, da bo ona zamudila krst svojega prvega vnuka.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: skregani na krst
1.9.2008 12:39:57   
ronja
Nisem bila v taki situaciji, vendar se po moje lahko "skuliraš" tako, da si rečeš, da imajo vsi povabljeni radi tvojega otročička in tebe in že zaradi vaju ne bodo hoteli delat scen... Da bo vse ok, če pa bi se začeli prcat, jih še vedno lahko ustaviš z besedami: "Tu smo zaradi krsta, obnašajte se krščansko!" ali kaj podobnega - nekaj v smislu odpuščanja, ne poznam tako dobro Biblije, da bi ti lahko citate dala, ampak kaj takega bi po moje moralo dosečt svoj namen; če so sicer vsi verni, ti vsaj v cerkvi gotovo ne bojo hoteli delat zgage, kasneje bo pa že tahudo mimo...

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: skregani na krst
1.9.2008 12:42:38   
ronja
Lahko te pa presenetita: sem skoraj 100%, da se je moj rojstni dan, ki smo ga izjemoma praznovali pri mami (na njeno željo), končal tako, da sta mojadva spala skupaj, ali pa je vsaj bilo zelo blizu tega (čeprav sta že precej let ločena)...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: skregani na krst
2.9.2008 10:43:10   
ursalara
Ne verjamem da bi ti delali scene na takem dogodku,upaj na najboljše!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?