|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje bi kupila?
31.8.2008 21:53:28   
TIA22
Nevem če je to tema za ta forum, ampak vem da sta tukajšnja pomoč in nasveti najhitrejša.
Torej situacija je sledeča: Moja starejša sestrica ima v sredini septembra rojstni dan. Rada bi ji kupila erotično spodnje perilo, ker vem da si ga že dooolgo želi. Vem da je to lahko malo drago, ampak smo 4 ki si bomo stroške razdelil. Rada pa bi imela samostoječe nogavice, potem steznik ali kako se že reče ko se z nekimi paseki pripne na te nogavice, pa tangice user posted image . zdaj pa meni je malo nerodno po trgovinah skakt pa me zanima če je kakšna internetna stran, kjer bi lahko jaz to kar naročila?
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje bi kupila?
31.8.2008 21:58:38   
Freycha
kaj pa če bi si sama izbrala, vi bi pa samo plačali?

malo delikatno se mi zdi, da bi kupovali nekaj, kar sploh ne veste, če ji bo všeč...... mislim, okusi so lahko zelo različni....

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje bi kupila?
31.8.2008 22:07:29   
jakaracman
Stopite v trgovino z perilom , si poglejte koliko te stvari stanejo in ji date darilni bon v tej vrednosti.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje bi kupila?
31.8.2008 22:08:41   
Rubin.
zdaj pa meni je malo nerodno po trgovinah skakt


Zakaj pa?

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje bi kupila?
31.8.2008 22:54:36   
ZmajTolovaj
diskretno.com ima darilne bone. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje bi kupila?
1.9.2008 0:07:35   
Spark
Palmers ima zelo fine in seksi stvari. Dajte ji darilni bon, ona pa naj si sama izbere. 

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje bi kupila?
1.9.2008 8:03:54   
puncica
Uh že v živo bi težko kupila stvar ki bi ji bila všeč in ki bi ji bla predvsem prav, to je po moje največji problem, če pa kupujete to še prek neta je pa loterija popolna. Tako da stopi v kakšno trgovino z intimnim perilom in ji podarite darilni bon, to se mi zdi še najboljša varianta.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje bi kupila?
1.9.2008 12:48:37   
TIA22
No, hvala za odgovore..grem na lov zdaj...hvala še enkratuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?