|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mastni lasje
9.9.2008 12:20:38   
sakuL
Zdravo!

imam en velik problem s telimi mojimi lasmi. namreč zdejle po morju se mi je spet vse poslabšalo, .. lase imam maste kuj po dveh dneh.

ker delam v glavni pisarni, inveliko s strankami, mi je zelo nerodno, ker imam tako hitro mastne lase, ..ni pa priporočljivo jih umivati več kt 2x tedensko...

(baje mam čist divje hormone)user posted image

kako to umiriti, kaj narediti.....? kakšen nasvet....
na morju se mi zadeva poboljša, tako da mi jih nebi bilo potrebno umiti cel dteden, doma pa takole...user posted image

hvala za pomoč...

aja pa ne barvam las... user posted image



_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.9.2008 12:29:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mastni lasje
9.9.2008 12:36:17   
sakuL
pravijo, da to zadevo še bolj poslabša... user posted image   sej itk da si jih umijem, 3x tedensko, samo je zmeraj slabi...user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mastni lasje
9.9.2008 12:36:38   
aluš
Uf, jaz bom glih kar 40, pa imam še vedno non stop mastne lase. Odkar se spomnim, sem imela mastne lase, že od ta najbolj zgodne pubertete naprej. Malo pomaga barvanje - pramena na blond (če imaš varianto).

Drugač jih pa jaz zdaj poleti, ko se ponoči tudi potim, umivam zjutraj. In to na 2 dni, mogoče na 3. Ne gre drugače. Pa bog ne daj da bi si omislila kakšno daljšo frizuro. Uporabljam pa navadan koprivni šampon od Ilirije.

Se mi zdi, da se lasje najbolj zmastijo ponoči. Pa kožo imam že zdavnaj lepo, nič mastno, res ne vem, kaj je z lasmi. Frizerka pravi, da jih je treba čimbolj nežno umivat, pa prat oz. spirat z mlačno vodo, ne vročo. Ne vem, al pomaga al ne.

Torej, recepta nimam, lahko pa te potolažim, nisi edina. Pa grozno mi gredo na živce. Pa takoj tudi pri drugih opazim, če imajo mastne lase.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mastni lasje
9.9.2008 13:24:57   
elizabeta p
Jaz imam isti problem. Vsak drugi dan. Dala sem si volumen trajno in samo to mi je pomagalo. Včasih si jih lahko samo 1x na teden umijem. Se človek razvadi. 

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mastni lasje
9.9.2008 14:56:18   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Kaj ni to že malce zastarela definicija; umivanje samo dvakrat tedensko.

Jaz si jih obvezno umivam na dva dni, včasih vsaki dan.


Se podpišem,

Uporabljaš blažje šampone in je.
Pomagajo pa tudi kontracepcijske tab., saj je prekomerno izločanje lojnic povezano z našim obilnim hormonskim koktejlom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mastni lasje
9.9.2008 15:00:35   
nuala
Jaz si pač umivam lase vsak 2. dan ali celo vsak dan, če je treba.
Pa uporabljaj kvaliteten šampon in regenerator dajaj samo na konice.
Tudi fenanje poslabša zadevo. In nikar z rokami ne brčkaj po laseh.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mastni lasje
9.9.2008 17:10:18   
hubi
Poskusi od Kersatase (salonska prodaja, malo dražje), ali pa Gliss.Jaz sem spravila praje las iz vsakega drugega dne na tri do štiri dni.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mastni lasje
9.9.2008 17:31:54   
Felicita
jaz si lase perem 2x na teden (če ne grem med vikendom ven) in sicer nedelja in sreda. če sm se kej naučila je, da šamponi 'za mastne lase' zadevo poslabšajo, ker izsušijo lasišče in se potem še poveča mastenje. tko da kupujem običajne šampone, včasi pa kr baby (ala johnson), ker so tut čist ok.
regenerator in preparata take in onake si dajem izključno na konice, fenala se nisem že par let (če ni RES nujno). las si tudi ne frotiram - samo fajn popivnam vodo, potem pa v turban pa počakat ene pol ure... včasih si lase sperem (zadnje spiranje, ko je šampon že dol) z mineralno vodo... če drugega ne, je fajn občutek mehurčkov. česanje 2x na dan (če je potrebno več, čim manj s krtačo po lasišču), čim manj prčkanja nasploh...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mastni lasje
9.9.2008 19:54:07   
ursa30
probaj s kakšnim blagim šamponom od koprive. jaz imam probleme z mastnim lasiščem in suhimi lasmi.
mi je pa frizerka svetovala naslednje: ob prvem šamponiranju si jih speri z vročo vodo, pri drugem pa z mrzlo..jaz zdaj to prakticiram in se mi zdi, da se mi je stanje malo popravilo...poskusi, škodit ti ne more user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mastni lasje
9.9.2008 23:15:51   
eya
Jaz si jih tudi perem vsak ali vsak drugi dan, ne morem z mastnimi okoli hodit. Pa nikoli s šamponom za mastne lase...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?