|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moram to deliti z vami:)
8.9.2008 11:08:49   
nanč
Po nekje dobrem letu sem sama doma,otroka sta v vrtcu(konc porodniške)jaz sem popoldanska!Mi je kr malo smešno,smrtna tišina jeuser posted image In jaz namesto,da bi si vzela čas zase,razmišljam kaj vse moram še narediti...danes sem zlikala,jutri  so okna na vrsti,pol generalka z laminatiuser posted image In bo teden naokoli.ja sej kaj mi druga preostaneuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moram to deliti z vami:)
8.9.2008 11:12:44   
Naja30
A ne, kok je čudna tišina? user posted image  Moja tamala je tudi po novem v vrtcu in najprej sploh nisem vedla, kaj naj sama s sabo. Pa se delo hitro najde. Je treba celo bajto v red spravit.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moram to deliti z vami:)
8.9.2008 11:20:24   
Shorty_
Naja30 ti bejž kavč likatuser posted image

drugače pa sem jaz tudi sama doma ker popo delam in sem že navajena ker je že eno leto v vrtcu.
Priznam pa čeprav se sliši grdo da mi včasih to neskončno pašeeeeuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moram to deliti z vami:)
8.9.2008 11:31:45   
nanč
Je treba celo bajto v red spravit.
Ja,kr si to lahko zdaj vsaj privoščišuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moram to deliti z vami:)
8.9.2008 12:22:38   
ana b
Pri nas tudi tišina odmeva user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moram to deliti z vami:)
8.9.2008 12:29:12   
Shorty_
pri nas pa bo zdaj imel maček malce miru ker še jaz odhajam. lepo se imejte punce pa se tipkamouser posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?