|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   štipendija
10.9.2008 20:23:34   
vila
Pozdravljene. Upam, da bo katera vedela odgovore na moja vprašanja. Stara sem 31 let, imam tri otroke, po poklicu diplomirana ekonomistka, prijavljena na zavodu za zaposlovanje kot iskalka zaposlitve, poročena, tako da dobivamo samo otroški dodatek. Po naključju sem izvedela, da je možno študirat magisterij tudi redno. Sedaj me pa zanima, če kdo ve, če se lahko zaprosi za štipendijo, kolk je cenzus, verjetno se bom mogla izpisat iz zavoda. Do kdaj je potrebno oddat vlogo za štipendijo? Oprostite moji napisani zmešnjavi, bom vprašala še, ko se kaj spomnim. Hvala in lep večer.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: štipendija
10.9.2008 20:35:19   
Anonimen
Napisala veliko, pa mi je zbrisalo.user posted image

Redni študij je v večini primerov plačljiv.
Mislim, da ti štipendija pripada pod pogojem, da nisi redno zaposlena ali prijavljena na zavodu.
Pozanimaj se.
Prosim, če kaj izveš, javi še meni na ZS- tud sama sm prijavljena na redni magisterij- čakam, če bom sprejeta.

(odgovor članu vila)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: štipendija
10.9.2008 21:11:45   
klavdiy4
ČAW...

Vloge za štipendijo se odajajo do konca meseca septembra za dijake(vem, ker sem dijakinjauser posted image )... Mislim, da se za študente oddajajo lahko poznej, ker še ti večinoma do oktobra nimajo potrdilo o vpisu..... Vendar nevem natančno ali oddajajo zato poznej vloge ali samo še potrdila o vpisu....
Vloge za štipendije so letos drugačne.... Vpišeš le družinske člane in s križcem označiš kaj vse imate...kdo dobiva plačo, otroške dodatke itd... Vsote dodatkov oz.prejemkov se ne vpisujejo več, razen če kaj dobiš iz tujine...Saj center za socialno delo vse preveri sam....
Jaz letos novembra pričakujem user posted image  vendar moram spremembo javiti šele novembra, ker sem redno vpisana v srednjo šolo vendar imam pedagoško pogodbo... Ker s fantom nisma prijavljena skupaj in živim pri mami se štejem k družini: mami, očetu in sestri.... Če se do novembra s fantom prijaviva skupaj se štejemo jaz, fant in user posted image  ter fantova plača in ne več od staršev... če pa se ne prijaviva skupaj se štejema samo jaz in user posted image ... Tako da tukaj pri štipendijah znajo zelo komplicirati... sem pa prebrala, da se ti štipendija viša tudi glede na študij oz.šolo ki jo obiskuješ in povpraševanju po tem poklicu oz.po tej šoli... Če je malo ljudi s takšno izobrazbo in se potrebujejo imaš dodatek k štipendiji, pa za km, in tudi menda za otroke itd....

Moje mnenje je, da je najbolje da napišeš vlogo in jo oddaš izgubiti nimaš kaj!!!1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: štipendija
10.9.2008 23:06:13   
Arwenko
Kolikor jaz vem je zgornja meja starosti za štipendije 26 let, za podiplomski študij pa 30 let. Pa še to, večina podiplomskih študijev je izrednih, kjer sicer ti imaš npr. študentski status, vseeno pa zanj precej plačaš. Brezplačni in redni so bolonjski magistrski programi, kjer pa imaš na koncu enako stopnjo kot je današnji univ. dipl. - razen, da ti pač za imenom piše mag. in ne pred imenom kot pri znanstvenem magisteriju.

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: štipendija
11.9.2008 7:58:44   
pomar*ANČA*
najbolje da pokičeš na šou v ljubljno,  ker se je menda precej spremenilo glede rednega študija.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: štipendija
11.9.2008 9:46:51   
klavdiy4
P.S.: Če si v službi ali na zavodu za zaposlovanje štipendije ne boš dobil....

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: štipendija
11.9.2008 12:39:52   
snikolina
Za redni študij ti štipendija pripada do 26 leta. Tako so mi povedali na zavodu za zaposlovanje.

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?