|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Atija ni več......
10.10.2008 14:11:39   
supermami
Vem, da je od tega minilo že skoraj tri tedne, ampak, ko pišem tole, mi solze nezadržno tečejo iz oči. Ne morem si pomagat. Tako ga imam rada. Vem, da nisva imela idealnega odnosa, vendar ga vseeno hudo fejst pogrešam. Manjka mi. In toliko stvari si očitam. Zakaj nisem bila več zraven njega? Zakaj nisem videla, kako hudo je z njim? Zakaj nisem bila večkrat v bolnici? Zakaj......
Začelo se je z bruhanjem. Sčasoma ni mogel več hoditi, nihče od mnogih zdravnikov ni vedel, zakaj. Samo še več zdravil so mu dali. Po letu in pol je šel v bolnico zaradi slabokrvnosti. Tam je dobil pljučnico. V petek so me poklicali, da je doživel nekakšen šok, spet niso ugotovili zakaj. Da je možnost, da umre, so rekli. In potem smo preživljali dva dni strahu in upanja. Neprestano smo bili ob njem, ob njegovi postelji. Prvi dan me je stiskal za roko, drugi dan ne več........ V nedeljo zjutraj so me poklicali, da je umrl. Svet se mi je postavil na glavo. Nemogoče. Kako? Zakaj?
Potem pa spet nove teorije o vzroku smrti, ki jih je patolog zanikal. Srce naj bi opešalo. Zakaj niso tega videli v bolnici? Niso mu naredili nobenega pregleda srca, samo glavo bi mu slikali. Pa zdravila za meningitis je dobil, pa cel kup drugih, samo za srce ne. Zakaj so ga mučili? Še vedno ne verjamem, da je moral umreti, mislim, da so ga zašuštrali zdravniki. Zakaj sploh so, če v enem letu in pol ne najdejo bolezenskega vzroka? Mislim, da moj ati ni bil takšen znanstveni fenomen.
Zdaj pa hodim k mamici in iščem mojega atija. Pa ga nikjer ne najdem. Samo njegova slika je tam, pa svečka, ki gori zanj. In vedno sveže cvetje. Rad je imel rožice, meni je za rojstni dan vedno kupil rdeče vrtnice.
Pravijo, naj bom močna. Močna za mamico, pa za svoje otroke. Pa kako naj bom, ko pa vem, da nikoli ne bo videl, kako lepa ženska bo postala njegova vnučka in kako močan bo postal njegov najmlajši vnuk. Mali mu še vedno nosi daljinca od televizije. Jaz pa jočem. In ne morem sprejeti tega. Tako boli.

< Sporočilo je popravil Solzice -- 11.10.2008 13:59:38 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 14:34:44   
blue sky
user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu supermami)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 14:42:12   
Mišni
Moje iskreno sožalje.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 15:33:15   
Piruri
Oh, sožalje...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Moram pa samo toliko pripomnit, da je res to zdravstvo nekje user posted image , ker to kar se dogaja (na več primerih) je že skoraj nedopustno, sploh nevredno poveličevanja pomena zdravnikov!!!Res so, nekateri, zelo površni in nezainteresirani POMAGATI!!! Kar je pa bistvo njihove funkcije...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 18:23:42   
mlinar
Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu supermami)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 19:18:55   
alda
Iskreno sožaljeuser posted image user posted image !!

naše zdravstvo je z uvedbo "privatništva" v ku....in nažalost ta kratko potegnemo mi,....Oni pa so tako ali tako nedotakljivi : Bogovi v belem (še sreča, da niso vsi zdravniki le zaradi denarja, prestiža,...)

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 19:27:42   
ta.nja
Iskreno sožalje user posted image user posted image

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 19:32:54   
tjaga
Moje iskreno sožalje. user posted image

Vem kako je, ko gre vse na hitro. Pri vas celo nekoliko hitreje kot pri nas.
Meni je umrl tast pred slabima dvema meseca. Imela sem ga rada iz vsega srca. Bil mi je kot oče. Ko še nismo prav vdihnili od šoka, da je neozravljivo bolan, že ga ni bilo več. Vse skupaj je trajalo dva meseca. Kaj so počeli dve leti, ko je vsak mesec hodil dajat kri, da niso ničesar odkrili, to mi je ena ogromna neznanka.

Želim ti, da se čimprej pobereš, prižgi mu svečo v spomin in se spomni vsega lepega, kar sta preživela skupaj. Oče ve, da ga imaš rada.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 19:57:25   
amaya
moje sožalje user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 20:03:44   
yellowcrystalstar
iskreno sožalje user posted image


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 21:51:40   
Marogica
Joj, kako žalostnouser posted image ....Moje sožalje...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 21:58:55   
Anonimen
Sozalje.user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 22:18:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
Sožalje!



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 22:58:00   
lelaval
user posted image user posted image user posted image Moje iskreno sožalje

Sicer pa si mislim, kako ti je hudo - meni je dobre štiri mesece nazaj umrla mama (oče pa je pokojn že 17 let), pa še vedno ne mine dan, ko se ne bi spomnila nanjo in, ko gledam svoje otroke si mislim, da jih ne bo videla odrasti. In nikoli v življenju ni bila bolana, potem pa je šla v bolnico, tam bila slab mesec, ko je omagala. Obdukcijo so naredili, vendar je zdravnik rekel, da tako on, kot patolog nista zadovoljna z izvidi obdukcije, ker dobesedno nič ni imela bolnega in ni bilo dejanskega vzroka za smrt user posted image .


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu supermami)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ATIJA NI VEČ......
10.10.2008 22:58:29   
Anonimen
Sozalje user posted image .

(odgovor članu supermami)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
10.10.2008 23:03:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ATIJA NI VEČ......
11.10.2008 0:06:06   
frutka_
Moje sožalje. Za vedno bo v tvojem srcu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ATIJA NI VEČ......
11.10.2008 0:11:03   
klepetka
user posted image iskreno sožalje

_____________________________



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ATIJA NI VEČ......
11.10.2008 9:04:02   
total
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje,bodi močna.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ATIJA NI VEČ......
11.10.2008 9:55:44   
migrena
iskreno sožalje....user posted image user posted image user posted image sem brez besed...vsi imamo svoje starše zelo radi a jim to res premalokrat povemo ... oni  pa v srcu vejo.....

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?