|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naravna zdravila za........
15.9.2008 9:33:03   
Martina27
revmatoidni artritis? A katera pozna kakpna zdravila, ki si jih lahko delaš sam doma  ali kakšno stran kjer se da to vse prebrat in videtuser posted image

Jaz namreč ne najdem, pa bi nujno rabila tole zadevo!

Lep dan!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naravna zdravila za........
15.9.2008 11:42:10   
alda
Dobrodošla v klubu!!
Pri meni se ga. Revma vsakih tolko pojavi z vso svojo veličino, tako da mi tudi zdravila, ki mi jih je predpisal revmatolog(in mimogrede imajo full hude stranske učinke) ne pomagajo ne vem kako- naslednji pregled pa imam šele januarja, tako da si vsaj za kratek čas pomagam  z mažo-tonikom iz naribanih divjih kostanjev namočenih v šnospsu, ki se veselo meša vsaj 2tedna pred prvo uporabo, ko mi pa zmanjka domače lekarne pa z Justovim bodyfreshom , kdaj pa tudi z Pedibonom...
user posted image sicer pa je zdaj sezona divjega kostanja, da bom kar začela delati "poživilo" za moje boleče krake!!


..pa še eno vpr.: a tebe matrata obe strani enako? jaz imam dosti več bolečin na desni strani, in posledično ima moja d-noga skor 10cm večji obseg kot leva

Pa čim manj nadležnih izbruhov ga. Revme

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naravna zdravila za........
16.9.2008 8:03:34   
Martina27
Hvala za odgovor!
Ne matra mene, mojo teto in me je prosila, če bi ji lahko na internetu pogledala, če imajo kakšno naravno zdravilo. Ja to pa vem, da iimajo ta zdravila hude stranske učinke, ker nem je teta zaradi njih letos skoraj umrlauser posted image

To je grozna bolezen in vas občudujem, da to tako prenašat- svaka čast, res.

Moja teta ima  to že 13 let, sam je vedno hujše, dobial je pri 39-ih.
To sam naribaš kostanj in gor poliješ šnops al kako?
A mogoče veš, če se da o teh naravnih zdravilih kje na internetu prebrat?

Lepa hvala in naj te čim manj matrauser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naravna zdravila za........
16.9.2008 19:03:52   
Felicita
sposodi si kakšno knjigo od patra simona ašiča. če se pa ne motim pa on priporoča glino - pogrej glino in daj na prizadeto mesto.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naravna zdravila za........
20.9.2008 9:39:25   
s.
ja, pater Ašič ima odlične knjige.

Nekle sem slišala za polhovo mast in jazbecevo mast za revmo. Malo poišči po netu. Menda je jazbeceva odlična za te zadeve.

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 20.9.2008 20:38:08 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naravna zdravila za........
21.9.2008 15:17:14   
Gina
Jaz sicer nimam revme, jo ima pa moja prijateljica in pravi, da ji zelo pomaga, če se izogiba beli moki. Pa še par živil omenja, da ji škodijo, samo bi jo morala vprašat, spomnim se samo tega.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?