|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekaj iz otroštva
23.9.2008 12:34:59   
ELMA
Se spomnete , kaj iz otroštva ?

Recimo jaz sem svoji babici in dedku zamenjala zobne proteze in je babica jedla z dedkovo protezo , dedek po z njeno do konca svojih dni ....user posted image

< Sporočilo je popravil ELMA -- 23.9.2008 12:43:02 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekaj iz otroštva
23.9.2008 12:40:25   
muki1
user posted image  mi smo prodajali ,,zlate kamne,,.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekaj iz otroštva
23.9.2008 12:43:21   
muška
Elma, to si ti samo misliš user posted image  . Proteza je narejena točno po meri in ni ga človeka, ki bi mu pasala proteza od koga drugega. Če ni bilo reakcije po tvoji menjavi, je bilo to najverjetneje zato, ker sta se že prej tu in tam zmotila user posted image


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekaj iz otroštva
23.9.2008 12:46:41   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Elma, to si ti samo misliš user posted image  . Proteza je narejena točno po meri in ni ga človeka, ki bi mu pasala proteza od koga drugega. Če ni bilo reakcije po tvoji menjavi, je bilo to najverjetneje zato, ker sta se že prej tu in tam zmotila user posted image




Mogoće so izvedeli  za zamenjavo , pa da nam niso nič rekli user posted image
Spomnem se pa da je dedek skoz govoril da ima zelo dobre zobe user posted image  , potem je  on nas nahecal   user posted image

Zdaj pa si mi razvozlala uganko ...user posted image

< Sporočilo je popravil ELMA -- 23.9.2008 12:47:41 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekaj iz otroštva
23.9.2008 12:53:15   
Mijavček
Spomnim se, ko me je moja 3.5 leta starejša sestra učila brati; na mizi so bili Albert keksi in sva kar tam začele... ona je rekla; "Aaalbeee...." Jaz pa kot iz topa; "Rt ! "(kot rit v ljubljanščini) user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekaj iz otroštva
23.9.2008 12:56:38   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

Spomnim se, ko me je moja 3.5 leta starejša sestra učila brati; na mizi so bili Albert keksi in sva kar tam začele... ona je rekla; "Aaalbeee...." Jaz pa kot iz topa; "Rt ! "(kot rit v ljubljanščini) user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekaj iz otroštva
23.9.2008 14:31:52   
mojamura
no jaz se spomnim, ko smo skupaj z dvema bratoma imeli isto sobo, kako je ta srednji brat govoril vedno v spanju....
pa fora bila ko si ni zapomnil kolko je 4 X 5 pa mu je mama rekla, naj si nonstop to ponavlja, pa si bo zapomnil, pa da kadarkoli ga vpraša mora to povedati tak hitro, kot da bi vstrelil iz topa.

pol pa ta srednji brat zaspi, mi2 z drugim bratom debatirava, pa naenkrat v sobo pride mama pa pravi:
mama: Vstani! Koliko je 4 X 5?
brat: Kdo se je sprdnil?
(v prekmurščini pride še bolj smešno ven: Što se spezdo?)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekaj iz otroštva
23.9.2008 17:55:40   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

no jaz se spomnim, ko smo skupaj z dvema bratoma imeli isto sobo, kako je ta srednji brat govoril vedno v spanju....
pa fora bila ko si ni zapomnil kolko je 4 X 5 pa mu je mama rekla, naj si nonstop to ponavlja, pa si bo zapomnil, pa da kadarkoli ga vpraša mora to povedati tak hitro, kot da bi vstrelil iz topa.

pol pa ta srednji brat zaspi, mi2 z drugim bratom debatirava, pa naenkrat v sobo pride mama pa pravi:
mama: Vstani! Koliko je 4 X 5?
brat: Kdo se je sprdnil?
(v prekmurščini pride še bolj smešno ven: Što se spezdo?)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nekaj iz otroštva
23.9.2008 18:43:16   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

no jaz se spomnim, ko smo skupaj z dvema bratoma imeli isto sobo, kako je ta srednji brat govoril vedno v spanju....
pa fora bila ko si ni zapomnil kolko je 4 X 5 pa mu je mama rekla, naj si nonstop to ponavlja, pa si bo zapomnil, pa da kadarkoli ga vpraša mora to povedati tak hitro, kot da bi vstrelil iz topa.

pol pa ta srednji brat zaspi, mi2 z drugim bratom debatirava, pa naenkrat v sobo pride mama pa pravi:
mama: Vstani! Koliko je 4 X 5?
brat: Kdo se je sprdnil?
(v prekmurščini pride še bolj smešno ven: Što se spezdo?)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nekaj iz otroštva
24.9.2008 0:00:08   
lelaval
no jaz se spomnim, ko smo skupaj z dvema bratoma imeli isto sobo, kako je ta srednji brat govoril vedno v spanju....
pa fora bila ko si ni zapomnil kolko je 4 X 5 pa mu je mama rekla, naj si nonstop to ponavlja, pa si bo zapomnil, pa da kadarkoli ga vpraša mora to povedati tak hitro, kot da bi vstrelil iz topa.

pol pa ta srednji brat zaspi, mi2 z drugim bratom debatirava, pa naenkrat v sobo pride mama pa pravi:
mama: Vstani! Koliko je 4 X 5?
brat: Kdo se je sprdnil?
(v prekmurščini pride še bolj smešno ven: Što se spezdo?)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image Si vas kar predstavljam vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa abrat - se je naučil, koliko je 4x5?


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nekaj iz otroštva
24.9.2008 0:09:51   
frutka_
Ja, med drugim se spomnim, da sem pojedla konzervo Eva sardelic in sem postala močna!user posted image  

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?