|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
2.10.2008 17:11:18   
Anonimen
http://24ur.com/novice/slovenija/zerjav-ne-bo-spreminjal-sistema-vinjet.html

Pa ti niso normalni.user posted image

Itak je 80% tujcev, ki pride v Slovenijo, auslenderjev, ki se čez vozijo več, kot pa le enkrat na leto. Mater jim. Onesnažujejo Slovenijo, mi zaradi tega pokasiramo kazen, zdaj naj bi jim pa še vinjete umaknili. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
2.10.2008 17:38:17   
Hope2
Saj če bi bili mal močnejša država z močnješo politiko, do tega ne bi prišlo. zdaj ko smo za večino še vedno balkanski kmetavzarji, pa pometajo z nami. Le kaj bi drugega pričakovaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
2.10.2008 18:27:16   
Shorty_
kakor vem je avstiji EU tud zagrozila na podoben način glede vinjet in je bilo pričakovanouser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
2.10.2008 20:44:22   
Naja31
Meni se pa res ne zdi fer, da nimamo vinjet,ki veljajo manj kot pol leta. So hotli čim bolj tranzitnim turistom denar iz žepa ven pobrati, zdaj pa imajo. Še dobro, da imamo Bruselj.


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
2.10.2008 20:47:20   
Veverička
Se strinjam z Najo31, tudi meni se ne zdi pošteno, da SLO ne nudi nakupa 10-dnevnih vinjet, tako kot Avstrija.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
2.10.2008 21:06:49   
pajčolanka
men se tud ne zdi fer, bi se lahko znajdli, dali ne vem 10 ali pa 14 dnevne vinjete po ne vem 10-15€  kar še vedno ni pocen je pa manj kot 35€ pa še nben se nebi bunil.

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
2.10.2008 21:10:57   
Anonimen
tudi meni se ne zdi pošteno, da SLO ne nudi nakupa 10-dnevnih vinjet, tako kot Avstrija.


Meni pa ni posteno, ko se cez Avstrijo peljem na 14 dnevni dopust in moram kupit dve vinjeti. Ali pa dvomesecno.

Se manj pa je posteno, da je prakticno celotna slovenska AC mreza eno samo gradbisce. Ker poleti ni cas za vzdrzevanje, ker je turisticna sezona. Ko grem v sluzbo, naj se pa j.ebem med vsemi zaporami user posted image . Ker tujcev se pa ja ne sme ovirat user posted image  med njihovo sezono.

(odgovor članu Veverička)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
2.10.2008 21:13:09   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

tudi meni se ne zdi pošteno, da SLO ne nudi nakupa 10-dnevnih vinjet, tako kot Avstrija.


Meni pa ni posteno, ko se cez Avstrijo peljem na 14 dnevni dopust in moram kupit dve vinjeti. Ali pa dvomesecno.

Se manj pa je posteno, da je prakticno celotna slovenska AC mreza eno samo gradbisce. Ker poleti ni cas za vzdrzevanje, ker je turisticna sezona. Ko grem v sluzbo, naj se pa j.ebem med vsemi zaporami user posted image . Ker tujcev se pa ja ne sme ovirat user posted image  med njihovo sezono.


ja o temu res ne bi. zadnjič, ko sem šla v MS se mi je skoraj zmešalo. Sem rabla 7 ur. Kolone do Đevđelije za nekaj kar sem masatno plačala!!!! Tudi jaz in ne samo turisti.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
2.10.2008 21:26:22   
Anonimen
Sem rabla 7 ur.


user posted image user posted image user posted image user posted image  So ti plačali šiht?

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
3.10.2008 7:49:00   
puncica
Se strinjam, da ni pravično da nimamo 7-10 dnevnih vinjet sploh za tiste ki se ne vozimo vsakodnevno po AC in obvoznici v LJ, tako da tole čist fajn pozdravljam.

Pa seveda je bedarija da plačaš vinjeto in moraš na ac vsakih nekaj metrov premzat zaradi "kao" dela na cesti, pa v bistvu nič ne delajo le stožce imajo postavljene in pol ceste zaprte user posted image  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odškodnina zaradi uvedbe vinjet???
3.10.2008 8:34:09   
Ro-La
jaz bi uvedla 7 dnevno vinjeto, cena 20€, pa naj pol za dva tedna dopusta kupijo dve vinjeti.

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?