|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moja Ringaraja
14.10.2008 10:41:01   
Jaka RR
Spoštovane uporabnice in spoštovani uporabniki,

pravkar smo testno omogočili dostop do nove "Moja ringaraja", link zaenkrat najdete na prenovljenih straneh (naslovnica, albumi). Funkcionalnosti so zaenkrat še v testni fazi, zato bomo veseli vaših komentarjev in predlogov za izboljšave.

Prav tako bi vas še enkrat rad povabil, da sodelujete v nagradni igri Albumi, kjer se potegujete za nov avto. Ej, čisto vaš bo :D Jaz bi tudi sodeloval, pa ne smem... Če vas karkoli v zvezi z albumi skrbi ali vam ni jasno, ne oklevajte, sporočite na forumu, Jerneji ali Wahoo RR in vam bomo z veseljem pomagali.

Aja, pa recepte dneva (v okviru čisto nove rubrike Gospodinjski nasveti) smo uvedli. Tudi tu bomo veseli komentarjev in sugestij.

Kot vidite smo precej povečali tempo uvajanja novosti. In naj namignemo, prihajajo še številne nove. Vi pa le sporočajte svoje komentarje (tudi pohvale sem ter tja nič ne škodijo user posted image ). Mi pa se bomo potrudili, da bomo čimveč idej spravili tudi v življenje.

Lep dan še naprej in prijetno uporabo portala,

Jaka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 10:44:54   
ZARA
EEEEEEE, toooooooo!!! SUPER!!! Res fino, da imaš vse na kupu, ker če ne se lovimo še starejše uporabnice, kaj šele kakšna nova. In najbolj sem vesela "mojih debat".


Lep dan vsem. Pohvalno in všečno!

lpZ

< Sporočilo je popravil ZARA -- 14.10.2008 10:46:31 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 11:58:14   
Šaki
super!

samo meni manja vsaj malo barv..mogoče....
drugače pa okuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 13:17:06   
Jančika_
Po skoraj štirih letih imamo nazaj Naše debate, končnouser posted image !

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 13:24:32   
taška30
user posted image Ja super, mi je zelo všeč, samo ne dela kot bi moralo. Npr. moje ali naše debate imajo datum tam julija enkrat nazadnje, pa sem ziher sodelovala tudi kasneje. Ali je to le zaradi testne faze? Za koliko nazaj pa bodo debate, ker zaenkrat jih pokaže 5 in ni nikjer gumba za 'več'.

Sicer pa...res zelo fajn.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 13:40:29   
Pupica
Joj pa s katerega planeta sem jaz? Jaz sem pa mislila, da ste to v zadnjem letu, ko me ni bilo nič gor spremenili, zdej pa le počas vidim, da se tale prenova dogaja v tem časuuser posted image
Ja no...men je vse super,ko sem se po dolgem času vrnila mal šnofkat nazaj, sem bila še  najbolj vesela albumov...mislim hudo 100 slik naenkrat, pa še prijateljice lahko obvestiš...Tako mi sedaj ni treba vsaki posebej po e-pošti pošiljat mojih dveh "kopriv"ki tako hitro rasteta, ampak sam sem naložim, napišem koga želim obvestiti in je.
Pa seveda moje debate, pa naaaaaaše debate. Ja hudo dobr!

Aha nekaj bi pa predlagala, kok je pa izvedljivo boste pa sami vidl.
(Upam, da ne bom preveč zakomplicirala)...v glavnem zdej so pod MOJA DEBATA in pa NAŠE DEBATE tudi  poslana in prejeta ZS. Ampak se vidi, vsaj prvi stavek od ZS, in približno veš za kaj se gre. Prej sem mogla pri brisanju vedno odpirat ZS, pol je pa tm pisal sam: adijo, hvala al pa lahko noč itd...In bi bilo zelo priročno, če bi mogoče dal kakšno opcijo briši, tako bi lahko vsaj tiste ZS, ki vidiš oz.se spomniš, da ni nič pomembnega zbrisal že na moja ringaraja? 

Drgač pa kar pohvalnouser posted image

LP

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 18:28:22   
lelaval
Superca user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 19:45:32   
Jančika_
Naše debate res niso ažurne. Upam, da boste to porihtali, ker je res super stvar.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 20:38:55   
Jaka RR
@bad girl: hm, barv ravno ne bo, ampak nekaj grafičnih elementov pa še pride. Upam, da se strinjaš, da ima vsebina prioriteto :)

@taška30: gumb več. Dobra ideja. Pride na vrsto - smo dali na to-do.

@taška30, @Jančika RR: niso ažurne?! Pri meni so. Tako kot je zastavljeno pa skoraj morajo biti ažurne :/ Anyway, Jančika, te lahko prosim, da mi na jaka.lindic@ringaraja.net pošlješ screenshot, kako izgled neažurna debata, da preverimo, v katerem grmu tiči zajec (ali kdorkoli že tiči tam).

@pupic@: Albumi so totalno kul! Da ne govorimo o nagradi ;) Briši pri ZS - se strinjam. Bomo pogledali izvedljivost. Sem dal na to-do.

Hvala vsem za komentarje.

Prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 20:53:56   
taška30
Sem pogruntala kaj je problem pri meni. Pri meni so 'Moje debate' iste kot 'Naše debate'. 'Moje' so OK, torej pravilno deluje, 'naše' pa nimam. Oz. imam dva enaka stolpca.
Čvekanje spada zraven? Ker čvekam zelo pogosto (na forumu Otrok), pa tega ni nič videt tule. No, pa tudi ostalo, ne le čvekanje, če ne drugega že to, kar sem danes napisala na 'O portalu'.

Lp

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 21:02:03   
Jaka RR
Uf, se bo treba posipat s pepelom.
Naša napaka. Preveril, imaš prav, v obeh stolpcih se je izpisovalo enako.
Zdaj je napaka odpravljena.

Da na kratko pojasnim, kako deluje levi stolpec in kako desni:
Oba izpisujeta podatke o zadnjem sporočilu v debati (avtorja in čas).
Naše debate: tiste, ki imajo najbolj aktualno objavljeno sporočilo in sem jaz sodeloval v njih.
Moje debate: tiste, ki imajo najbolj aktualno objavljeno sporočilo in sem jih jaz začel.

Lp,
Jaka

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 21:02:25   
Jančika_
Jaka, poslano. Med našimi debatami recimo tudi nimam tele teme.

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 21:03:26   
Naja31
Pri meni oba stolpca pravilno izpisujeta.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 21:22:47   
Anonimen
Meni bi bilo pa blazno fino, če bi bil v tej temi Moja ringaraja bil direktno viden tudi nosečniški koledarček ... Pogrešam pa tudi funkcijo (ki jo ima večina drugih forumov), ki prikaže vse objave, objavljene od zadnje prijave na forumu ... je res fina funkcija, da ni treba bo vseh podforumih brskat, kaj je novega.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 21:31:15   
taška30
user posted image  Zdaj pa že pravilno dela. Bravo za hitrost!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 21:35:49   
Jančika_
Delauser posted image .

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moja Ringaraja
14.10.2008 21:51:47   
Jaka RR
@Otika:
- na nosečniškem koledarčku že delamo; upam, da bo čimprej.
- vse objave od zadnje prijave - dodano na to-do.

Hvala za oba predloga.

Lep pozdrav,

Jaka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moja Ringaraja
16.10.2008 11:41:26   
kalbo
Prav tako bi vas še enkrat rad povabil, da sodelujete v nagradni igri Albumi, kjer se potegujete za nov avto. Ej, čisto vaš bo :D Jaz bi tudi sodeloval, pa ne smem...


Sam da na ZS pošiljate reklamo za tole se mi zdi pa malo čudno.

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moja Ringaraja
16.10.2008 13:14:51   
bumerang
Enako. NE DOVOLIM, da mi kdorkoli v moj predal pošilja reklame!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moja Ringaraja
16.10.2008 21:28:45   
Jaka RR
@ Kalbo, bumerang.
Ne gre za reklamo, ampak za obveščanje uporabnikov o novi storitvi. Izkazalo se je, da tudi redni uporabniki niso opazili, da so albumi popolnoma prenovljeni.
Če smo hkrati povedali, da se lahko potegujete za brezplačen avto. Je to reklama? Je, kot vsako obvestilo o novi storitvi. Je moteča? Mislim, da ne, ker ni šlo za promocijo tujega produkta, ampak možnosti, ki vam jo ponuja naš portal.

Meja je tanka. Mislim, da nismo šli čez njo.

V informacijo: načrtujemo prenovo sistema zasebnih sporočil. V tej prenovi je predvidena tudi možnost blokiranja prejemanja sporočil od posameznikov. Torej boste lahko blokirali tudi Erno ;)

Verjemite, da je bilo obvestilo o albumih dobronamerno in nikakor ne reklamno.

Lp,
Jaka

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moja Ringaraja
16.10.2008 21:34:44   
bumerang
O možnosti bi lahko opozorili tudi s t. i. lepljivo temo.
Zame je bil tak način "obveščanja" zelo moteč.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moja Ringaraja
17.10.2008 10:57:13   
Jaka RR
Lepljiva tema se mi zdi slabša varianta, saj lahko z njo dosežemo samo tiste, ki so na forumu. Ne pozabite, Ringaraja ni samo forum :) 

Lp,
Jaka

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moja Ringaraja
17.10.2008 21:42:46   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

A se da pri naših debatah in mojih debatah le-teh videt več kot 5 al je to vse, ker nikjer ne najdem možnosti pokaži zadnjih 50 debat al pa pokaži vse naše/moje debate,...



Puncica preverjam.

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moja Ringaraja
20.10.2008 10:52:21   
Jerneja_
http://www.ringaraja.net/forum/50_sporo%C4%8Dil/m_3271873/tm.htm

Na tej temi so uporabnice že same odgovorile  user posted image .

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?