|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašelj in neprehoden nos
7.10.2008 19:53:55   
tanjusi
samo nekaj me zanima ali je možno da neprehoden nos in suha ustna sluznica povzroča hud večerni kašelj.Tako je sinu rekla zdravnica in mu predpisala nasonex in fiziološko raztopino.

Bom vesela če je to res  in bo enkrat  konec tega večernega kašlja in bodo ta zdravila res  pomagala.


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašelj in neprehoden nos
7.10.2008 19:58:14   
Doll
Če je nosek poln itak da se kašlja.
Zato je treba nosek redno čistiti.
Tako da ja je možno.
Mi ko imamo polne nose celo noč kašljamo.
Zato je dobro pred spanjem dati operil,zaradi tega in zaradi vnetij

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašelj in neprehoden nos
7.10.2008 20:02:49   
tjašun

Baje, da to pomaga, tudi nam je zdravnica tako rekla. Kašelj je bil sicer še nekaj časa prisoten, vendar se je zmanjšal. Zdi se mi, da je zvečer še vedno najbolj nuca dvigniti ležišče. Pri nas uporabljamo Operil, skupaj z goro čaja, pihanja in kašljanja-pluvanja, se zelo hitro pomiri. No pa še nekaj, pri nas velikokrat povzroči zamašen nos in kašljanje tudi hudo bolečino v ušesu ( ima prekratko razdaljo).

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašelj in neprehoden nos
7.10.2008 20:07:18   
tanjusi
mi smo že velik stvari probali od različnih sirupov, alergijskih testiranj, pa ne vem kaj še.Pa če bo res tole pomagalo kar še do sedaj noben zdravnik ni tega pogruntal....lahk rečem sam super.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašelj in neprehoden nos
7.10.2008 20:25:10   
Naja30
Pomembno je čiščenje noska, ja, ker sluz prehaja dol in povzroča kašelj. Se ravno te dni ukvarjamo s to nadlogo. user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašelj in neprehoden nos
7.10.2008 20:28:24   
tanjusi
moj sin je sicer že star 10 let ampak problemi so pa že skozi, pa po mojem tudi isti kot pri mlajših.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašelj in neprehoden nos
8.10.2008 8:44:21   
bati

mi smo se prehlada glih kar znebili z fiziloško pa z rednim pucanjem noska, ogromno čaja, pa vlažilec zraka smo kupili ker če ni zadosti vlage v sobi kjer otrok spi in je suh zrak potem draži sluznico in je to lahko eden od vzrokov za kašljanje...sploh zdaj k je bl hladno in že kurmo....

tko da to je moja izkušnja.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kašelj in neprehoden nos
8.10.2008 12:49:58   
honey
Če mene vprašaš, je kašelj sigurno posledica zamašenega nosu. Ti povem iz lastnih izkušenj. Kadar sem prehlajena in imam zamašen nos, potem diham skozi usta in s tem se mi izsušijo dihalne poti in me sili na kašelj za znoret. In to tisti suhi kašelj, da se dobesedno "na glavo postavljam". Zato v takem primeru vedno med napadi kašlja spijem kakšen kozarec vode po požirkih, da se telo malo "navlaži" in pa obvezno pred spanjem našpricam v nos operil ali zdaj to novo zadevo Olynth. Pa tudi za malega to prakticiram, kadar je bolan, ker drugače noben ne spi.

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kašelj in neprehoden nos
9.10.2008 20:08:30   
tanjusi
ja stakim kašljem sem se srečevala tudi sama tak da vem kako to zgleda pa navadno neodvisno od tega a sem imela nos zabit al ne.Je pa res da se je stanje izboljšalo odkar uporabljam nasonex redno....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?