|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pametni kuža-račun
21.10.2008 6:41:40   
metkica1
Doma imamo pametnega  kužka, ki ga moja enoletnica naravnost obožujeuser posted image

Naš kuža je po parih mesecih normalnega delovanja nehal peti, govotiti, le na pol se še oglašauser posted image

Zelo bi bila vesela, če ima katera račun in bi ga bila pripravljena posodit, da bi uveljavljala reklamacijo.user posted image (v zameno se vam kako oddolžim)

Hvala in lp, šibam v službo

< Sporočilo je popravil metkica1 -- 21.10.2008 6:42:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pametni kuža-račun
21.10.2008 8:04:28   
kekec in mojca
Joj, da se ti vštulim v temo, tudi naš nam nagaja in če bi slučajno bila še katera tako prijazna, bi jo tudi jaz prosila, da mi posodi račun.

Lepo lepo prosim!

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pametni kuža-račun
21.10.2008 9:33:05   
smejčica
Oprostita, saj verjetno sta že probali, pa vseeno....sta menjali baterije? Morda je to krivo, da ga prekinja?

Lp

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pametni kuža-račun
21.10.2008 12:50:56   
poli*
letos sem delala v eni trgovini... pa smo nrdili reklamacijo že preden je šel v prodajo (uho ni delalo). Zgleda, da ni neke velike kvalitete- poceni pa tudi ni!

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pametni kuža-račun
21.10.2008 14:51:25   
2 Sraki
Pri ušesu je problem ta, da šivajo preko žičk, te pa se zelo hitro zato pretrgajo. Pomaga reklamacija ali pa da sam ponovno napelješ žičke v uho. No jaz sem naredila slednje in naš pametni kuža zopet deluje.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pametni kuža-račun
22.10.2008 10:29:40   
Anonimen
Nam pa roka ne dela user posted image . Ga nesem nazaj v trgovino. Kaj pa roka sploh pove, poje??

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pametni kuža-račun
23.10.2008 19:50:19   
J.L.
punce rekramirate lahko brez računa .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pametni kuža-račun
23.10.2008 20:47:17   
*tajda*
Mi smo ga dobili v dar,pa tudi ne dela večuser posted image najprej je crknilo uho.Kako pa lahko reklamiram brez računa?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pametni kuža-račun
23.10.2008 20:53:30   
Doll
Brez računa ne moreš reklamirat kot prvo.To je dokaz,da ste kupili v njihovi tregovini in ne v drugi!!!
Potem bi kar vsi lahko hodili v druge trgovine reklamirati

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pametni kuža-račun
23.10.2008 20:55:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

punce rekramirate lahko brez računa .


to pa ne drži. včasih bi radi še originalno embalažouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pametni kuža-račun
23.10.2008 21:10:07   
J.L.
delam v tejj stroki in smo večkrat menjalo brez računa. user posted image je pa odvisno od prodajalk. če ste redne stranke, menjajo brez problemov, vsaj jaz sem. sploh takšno stvar, ki je na zalogi in se da preverit kolikšna je cena. problem nastane, če nimaš računa pa artikla ni več na zalogi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pametni kuža-račun
23.10.2008 21:12:42   
Doll
ja ste menjavale potem na lastno pest,drugače brez RAČUNA NE MOREŠ,TAKŠNA SO " PRAVILA"

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pametni kuža-račun
24.10.2008 11:14:54   
poli*
Sam ej, a ni škoda.. tak luštn kuža, pa majo zgleda vsi napako user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pametni kuža-račun
24.10.2008 13:14:09   
mišk
Naš Pametni kuža je zaenkrat še cel, sem pa, odkar sem tle na RR prebrala, da se uho rado kvari, zelo alergična na vlečenje za ušesa.user posted image
Drugače sem si pa tudi jst že stokrat rekla, da bom vse račune, vrednosti nad 15 evrov shranjevala! Seveda se še sedaj tega ne držim...

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?