|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 11:01:41   
Abbott
Ne vem, ce sem v pravi temi, ampak zanima me sledece: kako mora narediti delodajalec, ko gres na porodnisko s tvojimi mejli in pa prenosnikom ter mobitelom (vse je sluzbeno)? Ti lahko to vzame? Kdaj? Kako je pa z mejli? Ce me ni, kdo jih dobiva?

Hvala vam punce.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 11:10:50   
Anonimen
kako mora narediti delodajalec, ko gres na porodnisko s tvojimi mejli in pa prenosnikom ter mobitelom (vse je sluzbeno)?


Mislim, da je vse odvisno od njegove dobre volje in tega, kako se dogovorite. Ter od tega, ce te kdo med porodnisko direktno nadomesca, saj ta potrebuje racunalnik in mobitel.

Maili so me vsi pocakali, na mojem naslovu, od tega jih je bilo nekaj sto spama...

(odgovor članu Abbott)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 11:16:34   
Abbott
Ce prav razumem, potem nisi nic gledala mejlov in na njih odgovarjala. Pa so bili preusmerjeni na kaksen drug mejl?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 11:17:22   
Anonimen
Ce prav razumem, potem nisi nic gledala mejlov in na njih odgovarjala.


Ne.

(odgovor članu Abbott)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 11:20:38   
Abbott
To mi ni povsem jasno, saj delo ne more stati. Vsaj pri meni je tako, da mora nekdo odgovarjati. Torej je preusmeritev kar prava resitev.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 11:24:59   
Anonimen
To mi ni povsem jasno, saj delo ne more stati.


Zakaj bi pa stalo?

Jaz sem pred porodnisko pocistila vse maile, preusmerila naprej, kar je bilo pomembnega za druge in to je to. Da sem noseca, so pa vecinoma opazili user posted image  in vedeli, da me pac eno leto ne. Pa predstavila sem osebo, ki me je nadomescala, napisala mail s kontaktnimi podatki, preden sem sla in to je bilo to. Saj moras prej ljudi obvestit, da te ne bo, in kdo bo namesto tebe.

(odgovor članu Abbott)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 11:27:07   
Abbott
Hvala. Tole je super ideja, bom tako naredila. Ne vem pa, kako bo z delodajalcem - ce imajo ze oni kaksno idejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 11:32:56   
Anonimen
Sicer pa si lahko v nastavitve maila nastimas, de te ni do takrat in takrat in da bo mail avtomaticno preusmerjen na to in to osebo (ali pa naj ga se enkrat posljejo na ta in ta naslov).

Ce pogledas z druge strani je malo cudno, da posljem mail tebi, nanj mi pa odgovori nekdo drug. Meni kot posiljatelju in tvoji "stranki" to ne bi bilo vsec, sploh ne, da bere moje maile nekdo, komur jih nisem namenila, tudi poslovno ne. Ker mail je v bistvu osebna zadeva.

(odgovor članu Abbott)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 16:52:41   
barba
Jaz sem si naštimala odgovor ob odsotnosti in moj šef si je uredil, da se vsi moji mejli "tankajo" k njemu - odprl si je še en outlookov račun z mojimi podatki na svojem računalniku. Ker imam pa na domačem računalniku tako naštimano lahko tudi jaz vse svoje službene mejle gledam če hočem.

Aja pa v unem odgovoru ob odsotnosti so napisane osebe, ki so si razdelile moje delo.

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 18:16:35   
kajajaka
To mi ni povsem jasno, saj delo ne more stati. Vsaj pri meni je tako, da mora nekdo odgovarjati. Torej je preusmeritev kar prava resitev


Pri nas vklopimo odzivnik, ki pošiljatelju sporoči da si na porodniški v slo. in angl. jeziku in ga preusmeri na osebo, ki te nadomešča - ime in telefon - maila pa ne, ker je to idealno za spame... tisti, ki te rabi, bo poklical tvojega nasdomeščevalca in potem dobil njegov mail.

rač. in mobitel - stvar dogovora...

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 20:52:14   
Naja31
Jaz službene maile berem od doma, ampak večina ve,da sem na porodniški in jih ni tako veliko. Samo jaz ne delam s strankami.
PA tudi doma imam službeni lap top.  

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 20:59:05   
rija
telefon in računalnik moraš vrniti, načeloma, ker so namenjeni službenim potrebam, maile pa preusmeriš oz. jih bere tisti, ki te nadomešča...saj so službene narave....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 21:11:18   
Naja31
telefon in računalnik moraš vrniti, načeloma, ker so namenjeni službenim potrebam


Še dobro, da moj šef ne ve tegauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 21:23:46   
marty5
Pri meni je bilo obakrat pri nastopu porodniške isto - maile so mi arhivirali, novi itak nehajo prihajat, ko naznanim svoj odhod, računalnik je itak fiksen v službi, službeni telefon pa mi še naprej plačujejo.

Ni pravila - vse odvisno od šefa.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
16.11.2008 21:31:32   
K_a_t_i
Jaz sem si naštimala sporočilo v katerem je pisalo, da sem na porodniški, kdaj se vrnem in na koga naj se v vmesnem času obrnejo. Sporočilo je bilo seveda namenjeno zunanjim, sodelavci so pa tako ali tako vedeli, da sem na porodniški in so me vključili v debato samo, če so potrebovali kak nasvet ali pa če so ocenili, da bom jaz kaj želela videti in odgovoriti. Tudi so vedeli, da na maile ne odgovarjam redno.
To, ali ti pustijo računalnik v času porodniške ali ne, je stvar delodajalca. Pa brezskrbi, da vejo zakaj ti pustijo tako gsm kot tudi računalnik user posted image . Sicer pa, jaz osebno se ne bi dobro počutila, če bi po enem letu prišla nazaj na delovno mesto (sem vodja enega oddelka) in ne bi imela pojma kaj se je v vmesnem času dogajalo.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako delodajalec uredi mejle - porodniska
17.11.2008 9:41:14   
Abbott
Hvala, punce. Full ste se potrudile in vidim, da je moznosti veliko. Vem, da je racunalnik in telefon sluzbene narave, torej ce me ni (sploh pa vec kot eno leto), bi ga dala nazaj. Se bom zmenila s sefom. Tista varianta, da se preusmeri in naredi obvestilo je se najboljsa.
Hvalaaaaaaaa.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?