|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jaslice
11.11.2008 8:08:04   
meta22
ja, komaj smo dobro ven iz poletja, pa že božič!!!
a ima ktera kako idejo za home made jaslice. bi radi sami izdelali jaslice letos. pa kake preproste ideje, da bo lahko tudi naš triletnik sodeloval.

lp
meta
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jaslice
11.11.2008 14:34:05   
masna
Jaz sem jih pred leti delala iz gipsa. Kupila sem modelčke v kompletu v Antusu in jih vlivala kar z gipsom. Prodajajo tudi posebno maso , ki je mogoče bolj trdna.
3 letnik jih po mojem lahko potem pobarva s temperami ali s posebnimi barvami, ki se dobijo v vseh teh specializiranih trgovinah... Hlevček sem pa kupila.

So pa kar fletne....user posted image

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jaslice
13.11.2008 8:18:23   
Mateja82
Na netu sem videla takšne, da jih lahko sprintaš, potem pa pobarvaš in postaviš.



_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jaslice
17.11.2008 22:02:38   
Anonimen
Jaz sem jih delala iz slanega testa - že pred leti za razstavo. So bili pa kar celi kipci. Delala pa sem jih tudi že iz bučnih semen (ideja iz Unikata). Oboje bi lahko delala tudi 3 letni otrok (samo da mu ti razrežeš bučna semena).

Lahko jih narediš tudi iz das mase ali fimo.

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?