|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 18:57:51   
ajna12
Prosim, če kdo ve kakšne informacije, ali vsaj podoben problem.
Kupili smo pohištvo v Mercatorju, za katerega smo se dogovorili da ga bomo plačali na 12 obrokov z njihovo zeleno pika kartico, katero pa res redko uporabljamo, nazadnje septembra.
Zdaj pa mi kartice POS terminal ne sprejme, ker jo nisem uporabljala  zadnja 2 meseca. Klicala v Ljubljano na Mercator, kjer so mi povedali da je s 10.11. šel mercator na nov sistem in da ne bo mogoče.user posted image
Kakšne ideje kaj narediti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:13:43   
ZARA
Kaj ne bo mogoče?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:15:50   
ajna12
Ja to, da plačam pohištvo na obroke, ker mi kartice ne bo terminal sprejel, ker nisem zadnja 2 meseca z njo poslovala. Kje pa naj zdaj dobim 1500€?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:19:00   
ZARA
Ja, svašta. Kje pa imaš pogodbo? Dobro poglej kaj na njej piše. Ne morejo ti kaj takega narest, ker to je čisti bulšit. Kaj tebe briga, kakšen sistem so oni uvedli. Pojdi na info point v kakšen center in zapizdi.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:24:21   
Anonimen
Kakšne ideje kaj narediti?


Najprej si preberi splosne pogoje poslovanja s kartico: Pogoji.
Ti res dolocajo, da je placilo na obroke mogoce po dveh ali stirih mesecih uporabe kartice, tako da razloga za utemeljeno pritozbo nimas. Lahko pa se poskusis dogovorit, da ti odobrijo placilo na obroke (samo bi znalo biti, da je to potrebno narediti rocno in bos cakala vsaj kaksen dan ali dva).

(odgovor članu ajna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:28:14   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Ti res dolocajo, da je placilo na obroke mogoce po dveh ali stirih mesecih uporabe kartice, tako da razloga za utemeljeno pritozbo nimas.

A resno? user posted image  


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:31:04   
Anonimen
A resno?


Da, preberi na prilozenem linku, precej na zacetku pise.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:38:23   
ajna12
Ja sem si prebrala, sam jaz sem to razumela, da če dobiš novo kartico, potem lahko po 2- 4 mesecih šele skleneš obročno odplačevanje. Jaz imam pa kartico že nekaj let, in sem pred 3 leti vzela brez problema na obroke, čeprav je tudi nisem prej uporabljala. Zdaj pa to ni možno.

Glede drugačnega obročnega odplačevanja je pa tako, da ima Mercator samo te vrste, prek zelene kartice, prek trajnika in podobno ni nič. Sem tudi hotela prvi obrok plačat z gotovino in potem z drugim mesecem, ko bi bila kartica v uporabi november in recimo takoj začetek decembra, pa tudi ne gre.

V Ljubljani ne njihovem info mi tudi niso vedeli povedat, da če jo uporabim novembra in 1. decembra, če lahko potem 2. decembra že koristim, pa pravijo da je nov sistem in da tudi oni ne vedo.user posted image

< Sporočilo je popravil ajna12 -- 14.11.2008 19:40:34 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:40:51   
Anonimen
potem lahko po 2- 4 mesecih šele skleneš obročno odplačevanje.


Po moje je tako kot ti pravijo, po dveh mesecih placevanja (oz. rednega poslovanja kot navajajo pogoji). Saj iz poslovnega vidika je to logicno, ce gre za brezobrestno obrocno odplacevanje. Je pa šit, ce si racunala na to, to pa ja.

(odgovor članu ajna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:49:28   
ajna12
Ja, seveda sem računala user posted image , fora je v tem, da imamo pohištvo že doma, monter pride v ponedeljek, jaz pa ne morem plačat, zato iščem ideje, če je kdo v tem tednu imel podobne probleme in kako jih je rešil.
Vem, da je moja napaka, da nisem prej prebrala, ampak ker ni to moj prvi nakup pri njih na obroke se res nisem poglabljala v to, ker je prvič čist lepo potekal. Zdaj me pa tud nobeden ni opozoril če jo uporabljam, da gremo na nov sistem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 19:51:52   
Anonimen
fora je v tem, da imamo pohištvo že doma


To je dobro user posted image .

Poskusi jih v ponedeljek nastimat, da odpravijo blokado teh dveh mesecev (po mojem laicnem dojemanju se to da, samo mora nekdo to rocno narediti), saj je vsem v interesu, da pohistvo ostane tam kjer je. Ti kar povej, da je ze doma.

(odgovor članu ajna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 20:02:16   
ajna12
iz Ljubljane so dali navodilo,da naj grem v sredo nekaj kupit na kartico, potem v četrtek pa plačat, pa spet ni bilo.
V trgovini so rekli naj pridem zdaj drug teden spet plačat, da monter pa kar naj pride.user posted image

< Sporočilo je popravil ajna12 -- 14.11.2008 20:03:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
14.11.2008 20:03:05   
Anonimen
V trgovini so rekli naj pridem zdaj drug teden spet plačat, da monter pa kar naj pride.


No fajn, potem se pa nic ne sekiraj user posted image .
Ce je njim prav, da pripeljejo preden placas, tudi prav.

(odgovor članu ajna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
15.11.2008 19:07:13   
takero
pokliči na njihovo brezplačno telefonsko številko 080 20 82 in se probaj dogovoriti,res pa je,da prehajajo na nov sistem in zato mnogo kartic zavrača,tudi tiste,ki imajo pozitiven limit in so stalno v uporabi....vse kaže da bo treba precej potrpljenja,mislim,pa da nima veze,če kartico uporabljaš ali ne....preveri samo višino limita na mesec?!če ti čip na kartici deluje in ni poškodovan,mislim,da ne bi smelo biti težav...drugače jo pa pošlji na pika klub z obrazložitvijo,da je kartica v okvari,le da traja kakih 14 dni najmanj da ti pošljejo novo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
15.11.2008 19:16:18   
takero
zmotila sem se pri telefonki,prava je 080 20 80
      se opravičujem

(odgovor članu takero)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
16.11.2008 10:17:16   
TaRe*
Če imaš pohištvo doma,si torej že sklenila pogodbo...če jaz prav razumem.
Torej 8.,18.,ali 28.,v mesecu moraš poravnati obrok,oz.nakupe...takrat greš na terminal in nakažeš na kartico tisto vsoto...a ne gre to tko?

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu takero)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
16.11.2008 20:27:27   
ajna12
Še 1x odgovarjam, kartica je ok, čip deluje, limita dovolj. Kartico zavrne, ker nisem z njo poslovala zadnja 2 meseca. To so mi povedali v trgovini, ko so klicali v Ljubljano in tudi meni na tisti telefonski številki 080...
Ker imajo nov sistem, zdaj je treba pač 2 meseca prej jo uporabljati, če hočeš skleniti obročno plačevanje.
TaRe,nimam še nič. Smo v manjšem kraju, klicali, da bodo pripeljali pohištvo, naj pa pridem plačat. Zato imam pohištvo doma, računa, ne pogodbe pa ne, ker mi ne sprejme kartice.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
18.11.2008 9:37:34   
ninini

Če si pohištvo že dobila brez vsakršnega predplačila potem se nič ne sekiraj bodo že poštimali tako da boš lahko plačala.Samo malo mi je čudno ker je jaz tudi ne uporabljam redno pa mi glih tko gre,sej če plačuješ na obroke ne nosiš vsak mesec kartice na pos terminal ampak dobiš položnico domov vsak mesec kolk morš plačat.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: obročno odplačevanje pri Mercatorju
18.11.2008 9:42:24   
Anonimen
Midva sva štiri leta nazaj vzela kuhinjo tako, na obroke prek zelene pike. Do takrat je sploh imela nisva. Takrat sva šele zaprosila zanjo in še isti dan(čeprav sploh še naprej ni šlo), kupila kuhinjo.

Možno pa da so kaj spremenili.

(odgovor članu ninini)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?