|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Instant wireless Internet
15.11.2008 7:30:43   
Kerensa*
Imam to tehnično čudo (preko Mobitela)... Internet v USB-ju, v katerem je tudi modem (po kmečko razloženo user posted image )... zadeva je prenosljiva, torej - v katerikoli USB na kateremkoli računalniku to vtakneš, deluje... oz. naj bi, no.

Na notebooku nimam problemov... no, vsake toliko časa kaj zablokira, ampak vzamem USB ven, ponovno vštekam in je rešeno... na hišnem računalniku je pa vse zmrznilo.

USB-ji delujejo (vsi štirje), ampak ključ na nobenem ne prime... poskus ponovne inštalacije ni nič pomagal... samo rdeča lučka utripa na ključu, kar pomeni, da ni povezano... edina koristna oz. meni razumljiva reč, ki se izpiše na računalniku, je, da "računalnik ne zazna modema"... pa čeprav je vštekan vanj user posted image .

Kaj mi še preostane oz. kaj smo zakvačkali?... namreč kar enkrat je nehalo delati.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Instant wireless Internet
15.11.2008 8:43:33   
Felicita
a je tole 'kar naenkrat' blo mogoče po kakšni 'izboljšavi' oz. update-u windowsov? ker to se kr pogosto zgodi, tko da poglej kateri ključek je pa poskusi na netu poiskat driverje (oz. kako je to že po slovensko? gonilniki?), mogoče to pomaga.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Instant wireless Internet
15.11.2008 13:04:32   
K_a_t_i
Poskuti tukaj: http://www.experts-exchange.com/Hardware/Q_20910547.html kej najdit.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Instant wireless Internet
16.11.2008 9:24:32   
RoZala
Mogoče pa imaš na PC-ju fuč USB vhod?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Instant wireless Internet
16.11.2008 18:36:19   
spetra
Takšen modem sem tudi jaz nekaj časa nazaj vzela pri mobitelu. Ne vem če imaš isti model, ampak moj ima na koncu 2 USB kabla in ponekod mi deluje če vklopim samo enega, na enem starejšem računalniku pa mi ga zazna šele ko vklopim oba. Sem pa v pločevinki dobila dva kabla, takšnega z enim USBjem in takšnega z dvema.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Instant wireless Internet
17.11.2008 1:16:12   
Kerensa*
Jaz imam wireless... Novatel-ov modem v USB ključu, takorekoč... nobenih kablov sploh.

Aja, pa USB priključki delajo... vsi štirje... preiskušeno z USB kablom za GSM... modema pa enostavno ne zazna, da je sploh vklopljen. user posted image

(odgovor članu spetra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Instant wireless Internet
24.11.2008 7:01:48   
pupika
Tudi jaz imam dostikrat te težave z USB modemom, mi imamo simobilov, ki je počasen, tako da internet doma zelo malo koristimo, ker ko moj pregleduje strani npr. avto net, v eni uri lahko pregleda kakih 5 strani.

Ko imam jaz te težave kot ti Kerensa, jaz izklopim računalnik in Usb izključim iz priključka USB-ja, nato ponovno vklopim USB, in potem prižgem računalnik in ob zagonu v Windows mi ponudi za vpis PIN kode v registracijo USB modema, potem pa špila.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Instant wireless Internet
24.11.2008 7:03:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Ko imam jaz te težave kot ti Kerensa, jaz izklopim računalnik in Usb izključim iz priključka USB-ja, nato ponovno vklopim USB, in potem prižgem računalnik in ob zagonu v Windows mi ponudi za vpis PIN kode v registracijo USB modema, potem pa špila.

Ja to meni naredi na notebooku, pa je potem vse OK. V skrajni sili pač odinštaliram tisti MobiLink in ga ponovno inštaliram, pa je vse OK. Na hišnem računalniku pa nič - zmrznilo. Ne zazna sploh USB modema, ko ga vtaknem v USB priključek. In priključek dela. user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Starost
Erin

Odgovorite le ženske :) Vaš partner je:

isto star kot ve (15%)

starejši (67%)

mlajši (18%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!