|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moja 1. nosečnost...
7.1.2009 17:00:40   
Anonimen
Pozdravček!

Ker je to moja prva nosečnost  (sem v 5. tednu) me zanima kako je z ''izcedkom'' v nosečnosti.
Na vsake toliko časa se mi iz nožnice vlije tekočina, tako da moram imeti dnevne vložke.
Drugače je ta tekočina brez barve. Ali je možno da gre za uhajanje urina?????

Me pa tudi ''tišči'' v spodnjem delu trebuha.

Me kar malce skrbi, ali je vse to normalno ali ne? user posted image  user posted image  user posted image

Lp

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moja 1. nosečnost...
7.1.2009 17:04:20   
brigita23
pozdravljena

nič ne skrbi, izcedki so v nosečnosti nekaj čisto normalnega, dokler so seveda brez barve in vonja. Tišči pa te zato ker ti raste maternica, tako da nič ne skrbi. Kar pa se tiče dnevnih vložkov pa jih je meni moja G odsvetovala češ da se zaradi njih lažje širijo bakterije in da je za to bolje, da večkrat na dan menjaš hlačke...
uživaj v nosečnostiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moja 1. nosečnost...
7.1.2009 18:04:11   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravček!

Ker je to moja prva nosečnost  (sem v 5. tednu) me zanima kako je z ''izcedkom'' v nosečnosti.
Na vsake toliko časa se mi iz nožnice vlije tekočina, tako da moram imeti dnevne vložke.
Drugače je ta tekočina brez barve. Ali je možno da gre za uhajanje urina?????

Me pa tudi ''tišči'' v spodnjem delu trebuha.

Me kar malce skrbi, ali je vse to normalno ali ne? user posted image  user posted image  user posted image

Lp




to je vse normalno.user posted image Pa čestitke!user posted image user posted image Sem pa tudi jaz v 5. tednu, a bova šle skupaj rodit? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moja 1. nosečnost...
7.1.2009 19:03:47   
Anonimen
Obema hvala za pojasnila. Tudi vama želim lepo nosečnost.

TomTaylor, če si iz Gorenjske bova pa mogoče res šli skupaj v ''Rim'' user posted image  user posted image

lp

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moja 1. nosečnost...
7.1.2009 19:09:23   
tejčit
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image obema pol smo na istem v petem tednu super

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moja 1. nosečnost...
7.1.2009 19:11:42   
Anonimen
no vedno več nas je. user posted image  user posted image  user posted image  Tejčit, kako se pa ti počutiš?

(odgovor članu tejčit)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moja 1. nosečnost...
7.1.2009 19:58:00   
tejčit
Za enkrat kar v redu malo me pika pr strani trebuha pa polne joške drugega ni zaenkrat.
pA danes mi je dal neke svečke za beli tok.kako pa ti in počutje tebe tud kaj matra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moja 1. nosečnost...
7.1.2009 21:03:34   
smuki
Ojla!

No, še ena, ki je v 5. tednu. user posted image
Naj povem, da imam tudi jaz izcedek, izgleda kot beli tok. Prav tako me špika v spodnjem delu trebuha in prav tako imam napete zize. Me je bilo že strah, ker jst se prav fajn počutim, razen zvečer me zdela utrujenost (grem prej spat kot ponavadi), da je z menoj že kaj narobe. Bom raje tiho, da me že zjutraj ne doleti kakšna slabost user posted image



(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moja 1. nosečnost...
8.1.2009 6:08:38   
VRTNICA84
Zdravo!

To je povsem normalno, ker se je tudi meni dogajalo podobno. Pa sem skoraj že pri koncu,sem namreč v 37 tednu.
Tak, da vse čestitke za nosečnosti in uživaj v njej, ker full hitro mine.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moja 1. nosečnost...
8.1.2009 7:06:59   
Najaa
Vse to je normalno.
Izcedka bo kasneje še veliko več. Včasih imam občutek, kot da mi tam spodaj vse pušča. user posted image  Tudi tiščanje je normalno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moja 1. nosečnost...
8.1.2009 7:14:00   
Anonimen
Dobro jutro!

Potem imamo pa zgleda vse podobne znake.

Drugače sem vredu, malce utrujena, kakšen dan bolj, kakšen dan manj, se da preživet.
Kilce nisem še nobene dobila, tudi nimam kakšnega strašnega apetita, slabo mi ni, tako da sedaj komaj čakam da grem na prvi pregled (šele čez dobra dva tedna).

Sem kar dolgo čakala na to mojo 1. nosečnost, tako da si res želim da bi blo vse ok.

lep dan


(odgovor članu VRTNICA84)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?