|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stoječe sušilo za perilo
25.11.2008 21:31:05   
mama_milchy
pozdravljene,

doma imamo sicer sušilo ki se pač raztegne v levo in desno, razmišljam pa tudi o nakupu tega sušilnika za perilo, ki gre v bistvu v višino.
http://nakup.merkur.si/default.asp?s=/polica.asp%3FMySes%3D%26id%3D010308
nekaj podobno temu oziroma je bolj štirikotno
Ima katera to doma? Izkušnje?

Hvala,

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stoječe sušilo za perilo
25.11.2008 22:13:28   
jajula
tvoj link mi pokaže vse izdelke v kategoriji, tko da se mi pa zdi da vem kaj misliš.

no mi imamo takega http://www.gimi.eu/products.php?subcat=60&id=35
in je super. zasede fuuul manj prostora, ko ga imam odprtega na polovico ga zbašem kar v tuš kabino. pa se mi zdi da so bili v interšparu cenejši.
cena pa okol 30e se mi zdi.

< Sporočilo je popravil jajula -- 25.11.2008 22:15:39 >

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stoječe sušilo za perilo
25.11.2008 22:23:14   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: jajula


no mi imamo takega http://www.gimi.eu/products.php?subcat=60&id=35



Mi imamo tudi takega+onega drugega, ki ga omenjaš. Meni sta oba super..Pri stoječem sem opazla edino to, da se perilo malenkost dlje suši, ker je bolj skup stisnjeno..je pa praktično, ker zasede res dost manj prostora. Ponavadi pa tako imam obe stojali polni, ker večinoma perem samo za vikende.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stoječe sušilo za perilo
26.11.2008 5:27:23   
2.2.
jaz imam tudi oba. samo bolj sem vesela z tistim ki se raztegne, ker se hitreje opsuši. tiszi ki je pokončni se dlje časa suši in kar tiste palice na katere obesiš se kar zvijajo, je pa res da malo placa zavzame. če imaš prostorsko stisko bo pokončni kar v redu.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stoječe sušilo za perilo
26.11.2008 8:06:19   
a.jda
Odkar imam stoječega, onega starega sploh več ne uporabljam. Je super in nič dalj se mi ne suši.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stoječe sušilo za perilo
26.11.2008 10:57:36   
glen
Jaz mam tudi takega kot jajula.
Ga imam že 4 leta in sem z njim fuuuuuuul zadovolna.
Dosti bol funkcionalno kot tisto navadno.Moj je malo zvit ker sem ga enkrat na burji pustila user posted image user posted image user posted image pa ga je malo premetavalo,tako da bom vsak cajt novega enakega nabavla.
Pa ful več perila spraviš gor in manj placa zasedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedražje ma se splača

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stoječe sušilo za perilo
26.11.2008 11:01:33   
Mišni
Nikdar v življenju ne bi dala 73 evrov za stojalo za perilo!!!!

Jaz imam navadnega, najcenejšega, že 10 let.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stoječe sušilo za perilo
26.11.2008 11:17:07   
talika81
jaz imam tudi stoječega - enakega kot jajula in sem zelo zadovoljna ... res zasede dosti manj prostora in veliko perila lahko obesiš gor.

jaz sem gledala in primerjala cene stojala in sem ugotovila, da je v mercator tehniki najcenejši ... za njega sem dala mislim da 22 € ... medtem ko je bil a v merkurju nad 30 € enak ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stoječe sušilo za perilo
26.11.2008 13:10:01   
Pauline
No, mi imamo pa takega
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80119043

super zadeva

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?