|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   limit-vračilo
16.2.2009 12:34:38   
J.L.
nevem, če postavljam vprašanje v pravem podforomu, če ne, se naj prestavi.
danes izvem, da mi namesto celotnega limita odobrijo oz podaljšajo(preko zavarovalnice) le polovični znesek. tukaj nastane problem. da bi vrnila takoj polovični znesek, ni možno razen če si sposodim, pol pa spet moram vračat drugemu. naj povem, da se takih igric ne grem nikoli sploh pri tavečjih zneskih. sedaj je pač žal naneslo tako in ni več kaj za storiti. na banki me je presenetila nanovo zaposlena uslužbenka, prejšnja bi mi bp tega za enak znesek podaljšala, brez kompliciranja, saj sem ga še vedno vrnila, neglede na znesek.
in sedaj problem, da nemorem vrniti, ta se mi pa izteče v roku parih dneh, torej do priliva bom v minusu večji znesek, takrat pride priliv, ki skoraj pokrije ta minus, in tukaj se zatakne. kako je s tem= ali mi lahko avtomatično porabijo nakazilo (porodniške) za vrnitev tistega polovbičnega zneska' bančna uslužbenka, mi je omenjala, da v takem primeru, gre to na zavarovalnbico, oni izplačajo, vendar je potem dolg spet pri njih in terjajo. razmišljam, da bi šla kar tja pa se probala dogovoriti za parkratno nakazilo in ne vse naenkrat, samo dvomim, da bo šlo. je bila katera v podobni ali enaki situaciji, da mi zna kaj svetovati. pa ne me sedaj popljuvat in obsojat, zakaj je tako. žal se je pač tako izšlo, da smo potrebovali denar, bila prepričana, da mi bojo avtomatično podaljšali za naslednjih 6m, pa v tem času vrnem, sedaj pa šok. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 12:38:51   
frutka_
Jaz bi se šla še enkrat poskušat zmenit. V tem trenutku je situacija dokaj slaba tako za nas kot za banke in po mojem zato zategujejo pasove. Banki je v interesu da jim vrneš denar zato bojo po mojem imeli posluh za težave pa boste nekako zgurali skozi podaljšanje. Poskusi še enkrat!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 12:44:50   
Isabellabina
Hm zakaj tako...je to spet kakšna nova fora bank......jaz nikoli do sedaj še nisem bila tistega dne ko mi poteče limit na plusu in sem vedno samo podaljšala pa nisem do sedaj imela nobenih "sranj"...si mogoče v zadnjih treh mesecih bila ---čez limit--in ti mogoče zaradi tega nočejo podaljšat in jim moraš vrniti dolg ...ker nekaj je sigurno bilo ,da te sedaj terjajo ali pa je kot sem že zgoraj napisala spet eno sranje s strani banke....aja pa jaz imam narejeno avtomatsko podaljšanje limita ,mi sploh ni potrebno zaprosit za podaljšanje....

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 12:57:42   
J.L.
pri meni je bilo doslej vedno avtomatsko, sedaj pa več ni. po novem verjetno, nevem no.  v minusu pa sem bila po 10e. user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 13:08:53   
Gordana-3
mož se je na banki zmenil tako, da ima limit vsak mesec manjši za 50 evrov.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 13:32:12   
J.L.
gordana jaz moram v parih dneh vrniti večji limit, drugače gre na zavarovalnico, ...potem pa vračam njim.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 13:35:30   
lutka
jaz bi tudi šla še enkrat na banko, do vodje. Tudi jaz sem bila v podobni situaciji, pa sem poklicala vodjo banke, povedala kako je na stvari in sva se prav lepo pogovorili.

Poskusit ni greh, saj nimaš kaj izgubit.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 14:20:27   
t5t6
Jaz bi se poskušala še enkrat zmenit, mogoče na kaki drugi poslovalnici, če pa ne bo šlo vzami en hitri blagovni kredit kratkoročni ali srednjeročni (odvisno od zneska), z njim pa pokrij limit. Zakaj pa ti ga ne podaljšajo, kaj so se ti spremenile finančne razmere al so to že posledice krize?

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 15:20:29   
avgust09
tudi jaz ti predlagam da se probaš nekaj dogovorit z vodjo poslovalnice. Je pa res da ima vsak banka svoja pravila, ki jih morajo upoštevati.

vso srečo

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 15:31:40   
J.L.
ja nekaj bo potrebno ukrepat, drugače bo potrebno naslednji mesec preživeti le z eno plačo. 

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 15:34:08   
Anonimen
Po mojem je to zato tak ukrep, ker niste ravnali v skladu s pravili o limitu. Ste kršili tisti drobni tisk.  Ker jaz sem tud mela enkrat večji limit kot sem dobivala nakazila, pa je šlo brez problema pri podaljšanju, saj je bil limit pokrit pred dnevom izteka. Ne vem pa kakšna je ta frka zdej z zavarovalnico.
Dobro poslovanje se smatra tudi, da ti gredo lepo trajniki skozi mesec. Ne tako kot včasih, ko nisi imel dovolj denarja na računu in so ti vseeno trgali tako, da je šla banka čez tvoj limit.Ker zdaj že nekaj časa, če ni dovolj kritja na računu, trajnik sploh ne gre skozi in se prekine. Ga moraš ponovno odpret .

(odgovor članu avgust09)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 15:37:02   
Anonimen
In od limita banka dobiva najlepše obresti, zato se mi čudno tole zdi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 16:13:46   
Korina1
Sem v podobni situaciji, oziroma še slabši ker nam ni ostalo niti centa in dobesedno stradamo in bomo še do naslednje plače.
Sem pa seznanjena s strani banke da če ni dovolj na računu za trajnik se ti enostavno odtrga naslednji mesec. istega v mesecu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 16:57:26   
Anonimen
Pri katerih bankah pa je tako? Upam,da ne caka emne touser posted image

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 17:42:01   
Korina1
Moj primer je pri NLB Ljubljanska banka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 17:47:48   
Anonimen
jaz bi tudi šla še enkrat na banko, do vodje.


Enako.
Pa poskrbi, da ne gre do zavarovalnice, ker ti to takoj vpliva na boniteto, tudi ce niso vecji zneski.

(odgovor članu lutka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 19:15:47   
J.L.
A bnaka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 19:17:18   
J.L.
grem jutri do vodje, oa bomo vidli, če mi bo šla na roko, če ne, pa nevem kaj bom. bo treba stisnit naslednji mesec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 19:22:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

grem jutri do vodje, oa bomo vidli, če mi bo šla na roko, če ne, pa nevem kaj bom. bo treba stisnit naslednji mesec.


V končni fazi se lahko potrudiš in ostaneš brez limita.user posted image

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 19:24:55   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

grem jutri do vodje, oa bomo vidli, če mi bo šla na roko, če ne, pa nevem kaj bom. bo treba stisnit naslednji mesec.


moj mož je enako naredil in šel na banko, povedal v kaki situaciji smo ,da bomo stradali do naslednje plače ker so nam vse pobrali a žal brezuspešno.
Tega ne privoščim nobenemu.

< Sporočilo je popravil Korina1 -- 16.2.2009 19:25:45 >

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: limit-vračilo
16.2.2009 20:53:00   
J.L.
saj sem tudi sama v dvomih, da bojo ustregli. upam na najboljše.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?