|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 17:22:15   
Tjula
evo, eno čist konkretno vprašanje: koliko vas za zaščito še uporablja stare dobre kondome? Pri nas smo po porodu 3 leta tabletali, zdaj pa sva se odločila za kondome (sem imela dosti hormonov, pa še shujšat se ni dalo nikakor), ki jih sicer nisva videla pobliže kakih 5-6 let ... je ful hecno, ves ta obred in kar paše zraven. Malo je tudi skoz strahu, da ne bo počil, kar se je pred leti kar pogosto dogajalo... kakšne so vaše izkušnje? Imate priljubljeno znamko, okus :)-, barvo, dodatke (kot npr. rebrasti ipd.)? Ali pa imate raje hormonske tabletke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 17:29:20   
dix
Sovražim kondome in jim ne zaupam. Tabletke so zakon!

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 17:31:06   
total
Ne uporabljamo kondomov,moj dragi jih sploh na mara,kmalu grem spet na tabletke,do zdaj pa pazimo:zmeden:

Lp:sloncek:

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 17:33:53   
pravljica
midva jih imava bol za popestritev...men se zdi bol ziher "pazi" varjanta 8)

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 17:35:28   
CUKRČEK
Tudi midva ne marava kondomov....je bilo prav zoprno ker sem dojila in sva bila primorana uporabljati kondome. Dostikrat sva raje kako drugače zaključila, le da ni bilo treba tega :hudicek: Tudi zaupam ne kondomov tako, da sem se vedno bala kakega presenečenja.

Sedaj uporabljava tabletke ampak se nagibam k Moreni. Bomo videli, le da kondoma ni blizu:)-

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 17:35:58   
ajat
jaz uporabljam zaščito PAZI ;)

Kondomi so mi bljak

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 17:37:07   
sašaš

Po KT sva se odločila, da bova nekaj časa uporabljala kondome (dokler se ne odločiva zanosit)!

S kondomom sva potem samo 1x - pa še takrat sva ga sred sexa dol vrgla (bljak - za oba)! :)- Sva se odločila, da bova rajš "pazila"! :bravo:

Lp :muca:

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 17:48:06   
bskrle
Ja.
Je, pa res odvisno, kaj si kupiš.



(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 17:58:22   
SANDY
jest sem ga sam 1x probala, za foro...pa nč več :)-:)-

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 18:48:05   
TARA in MAJ
Kondomi :zmeden2:z okusom sadja samo mojemu nažalost vsi premajhni:)

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 18:59:43   
Jančika_
Midva sva skoz uporabljala kondome, zdaj jih spet, ko čakava na prvo M po ss (pol bo itak spet akcija:)- ). Pravzaprav sem v vsej svoji "karieri" samo leto in pol jemala KT, pa sem se ful slabo počutila po njih, 2x na teden sem imela migreno:(. Meni so čisto vredu, so pa med posameznimi znamkami in modeli:)- velike razlike. Počili so samo Durex:hudicek:, in to večkrat, samo sva na srečo pravi čas opazila...

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 19:38:29   
mtd
no, zdaj pa še mene nekaj zanima: a so v različnih velikostih???

verjetno že samo vprašanje odgovori na temo tega sporočila; mi2 "paziva"

lp vsem in 9nebesa

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 19:57:24   
Gina
:)-:)-:)-ja,ja,...samo ko imaš pa dosti otrok, te pa strah rata pazit...:)-:)-:)-
Jaz imam mireno, ampak saj so tudi kondomi čisto ok, če ni drugega. Meni vsekakor boljše od tabletk.

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 19:59:27   
lin
Kondomi bljak!:zmeden:ne se hecam samo midva jih neuporabljava saj sem že pred in tudi zdaj po porodu uporabljam kontracep.tablete(nedojim več) in nimam nobeh problemov z telesno težo ker uporabljam kont.tablete z zelo nizko koncentracijo hormona ki so z doplačilom 2.000 sit na škatlico

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 20:21:12   
lutka
No ko ste že pri kontracepciji,ali ima katera izkušnje s kotracepcijskimi obliži(mi je priporočala v lekarni)?:zmeden:

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kontracepcija - plastik fantastik
29.3.2005 21:19:43   
pika74
imava srečo v nesreči;) in nama jih ni treba uporabljat

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kontracepcija - plastik fantastik
30.3.2005 8:41:29   
p@tricij@
midva jih pa uporabljava že kar nekaj časa, ker še dojim in mi druga kontracepcija ne pride v poštev. pa ko se enkrat navadiš na kondom ni potem nobenih težav. nama so sedaj kar všeč. vendar pa kupujeva različne okuse, oblike, ... malo za popestritev.
drugače pa ima soseda sedaj kontracepcijski obliž in je z njim zadovoljna, ker se ne redi več. prej ko je jemala pa tabletke je pa šla narazen.
ko nekam dojiti pa bom verjetno šla na obliž, čeprav ga je potrebno plačati.
na tabletke se ne zanašam več, ker sem z njimi zanosila z taprvim, z mireno pa tudi nisem imela prav dobrih izkušenj, tako nam nam za sedaj ostane le kondom.

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kontracepcija - plastik fantastik
31.3.2005 19:50:57   
CUKRČEK
A lahko izvem malo več o obližu in koliko je treba doplačati zanj!

lp

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?