|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gostilna Štorovje - izkušnje
3.11.2008 12:32:30   
karinka
Obeta se nam poroka - ne jaz, jaz sem že 10 let oddana user posted image . Pa nikakor ne vedo, kje bi poroka bila. Omenja se tudi gostišče Štorovje, pa Jap. Želeli so rpi Strahu na Lavrici, pa je žal že zasedeno.

Jaz sem bila tam nazadnje pred 15 leti in takrat je bil živ obup. Tri poroke, ena kelnarca huda kot sam vrag. Eni so že solato pojedli, drugi še juhe niso dobili.  Da bi dobili kakšno kavo ni bilo govora, ker enostavno niso uspeli. Skratka obup !

So se zdaj kaj popravili ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gostilna Štorovje - izkušnje
3.11.2008 12:35:13   
karinka
Očitno prehitro pišem - takrat sem bila v Štorovju.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gostilna Štorovje - izkušnje
3.11.2008 12:39:34   
KATAM
 Štorovje še vedno beda kar se osebja in postrežbe tiče, Jap je pa zelo dobra  hrana in  super postrežba, pa tudi cenovno je zelo ugodno v primerjavi z drugimi. Vem pa zato ker moj velikrat tam špila na porokah in drugih feštah.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gostilna Štorovje - izkušnje
3.11.2008 19:58:01   
kalbo
Bila sem na dveh porokah na Štorovju (nobena mojauser posted image ). Obakrat mi je bilo zelo všeč, osebje, hrana in vzdušje. Edina stvar, ki je bila moteča je bilo to, da je postalo hudo vroče. Se  mi zdi, da so šparali s klimo, ali pa je sploh niso prižgali. Pa je bila poroka konec maja.

(odgovor članu KATAM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gostilna Štorovje - izkušnje
3.11.2008 19:59:21   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Bila sem na dveh porokah na Štorovju (nobena mojauser posted image ). Obakrat mi je bilo zelo všeč, osebje, hrana in vzdušje. Edina stvar, ki je bila moteča je bilo to, da je postalo hudo vroče. Se  mi zdi, da so šparali s klimo, ali pa je sploh niso prižgali. Pa je bila poroka konec maja.


No tale post je bil moj, ne Kalbov....user posted image


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gostilna Štorovje - izkušnje
11.11.2008 15:32:58   
boni25
Štorovje ali Jap ne hvala!Midva sva imela pri Strahu in same pohvale njim.Res super hrana in postrezba ni za prehvalt.Vem pa da je ful zaseden midva sva eno leto prej rezervirala pa sva se prestavla za en teden.Če se da kej prestav vam priporočam pri Strahu res vam ne bo zal in zelo lepo dvorano imajo.

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gostilna Štorovje - izkušnje
13.11.2008 15:53:02   
JanaB
Jaz Štorovje ne bi priporočala. Baje je postrežba bolj počasna pa tudi hrana ni ne vem kaj. Ko sva midva iskala gostilno sva bila tudi v teh dveh in pri Strahu so definitivno naredili boljši vtis (malo bolj strokovni so in zelo prilagodljivi). No na koncu se nisva odločila za nobeno od njiju.


(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gostilna Štorovje - izkušnje
13.12.2008 22:32:51   
jencili
tudi sama sem bila na 2 porokah tam, poleg tega pa smo imeli tam tudi mojo birmo in od babi RD obletnico in smo bili super zadovoljni in z osebjem in postrežbo. Res so se super potrudili in vse je bilo na nivoju, kot je potrebnouser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gostilna Štorovje - izkušnje
13.12.2008 22:33:55   
jencili
no, res pa je, da je tega že kar nekaj let, ampak mislim, da je zasedba še vedno ista

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gostilna Štorovje - izkušnje
14.12.2008 14:21:29   
nanka
Zasedba je nova,vsaj kar se postrežbe tiče in hrana je odlična. Smo imeli letos tam 3x žur ( krst, rojstni dan) in je bilo super. Hrana odlična, postrežba super ( tiste ki je grdo gledala ni več), cenovno ugodno, prostora ogromno. Mi gremo rajši sem kot k Japu.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?