|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KJE se kupi baby vac in koliko stane?
16.12.2008 0:14:58   
arianna33
Hvala za odgovor. Pa se eno vprasanje imam. Sem ravno videla na prvi strani ringaraje oglasno sporocilo za nosni aspirator,ki se ga uporablja s sesalcem, pa me zanima (ker vem da to NI baby vac, drugace se imenuje), ali ga katera pozna in ali je isti kot baby vac. Gre za stekleno in plasticno verzijo, informacije se pa dobijo na www.baby-nega.si

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KJE se kupi baby vac in koliko stane?
16.12.2008 1:06:56   
rija
ne, to je žal  kopija, po podatkih, ki so mi bili posredovani je veliko bolj lomljiva od originala. sploh pa ne kupovati steklenega. sicer je v preteklosti bil tudi original steklen, vendar so ga ravno zaradi te krhkosti in nezmožnosti izdelovanja zadostnih količin naredili iz plastike.

originalni se dobi na

www.babyvac.si





_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu arianna33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KJE se kupi baby vac in koliko stane?
16.12.2008 8:30:23   
NTS
Stane pa 10€, vsaj toliko smo mi plačali zanj - popravite me če se motim.

lp

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KJE se kupi baby vac in koliko stane?
16.12.2008 11:45:00   
jerikou
arianna33 jaz sem ta aspirator naročila pri baby-nega, plastično verzijo in zaenkrat sem zelo zadovolna. Iz noska potegne kar ima za potegnit je pa res, da moj mali (8T) zaenkrat še ni bil v tej meri prehlajen, da bi mu mogla celo skladišče šmrklov in sluzi ven aspirirat. Stane pa 9.95EUR pa po pošti pošljejo.

Lp J.

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KJE se kupi baby vac in koliko stane?
16.12.2008 15:12:45   
arianna33
Najlepsa hvala vsem, ki ste mi odgovorile. Ja, se strinjam glede steklenega, da ni v redu. Zveni kar logicno, tako da niti jaz steklenega ne bom kupovala.

Bom sla na spletno stran od baby vac, pa bom videla. Bom kar tega kupila, ker ga vse tako hvalijo, moj otrok pa je zmeraj prehlajen. Toda od baby nege, bi pa kupila tekocino s propolisom. Baje je dobra. In draga tudi. par centov manj kot 10 eurov.

Hvala, jerikou, ce ne dobim baby vaca, bom poskusila s tem, ki ga imas ti.
Lp.

(odgovor članu jerikou)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KJE se kupi baby vac in koliko stane?
16.12.2008 15:20:30   
arianna33
Sem sla na spletno stran od babyvac.si, bili so zelo prijazni, stane 12.50 eurov. Danes mi spoljejo, jutri bom ze dobila user posted image .

Pa da poskusimo tole cudo user posted image .

(odgovor članu arianna33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KJE se kupi baby vac in koliko stane?
16.12.2008 23:30:36   
Todala
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne, to je žal  kopija, po podatkih, ki so mi bili posredovani je veliko bolj lomljiva od originala. sploh pa ne kupovati steklenega. sicer je v preteklosti bil tudi original steklen, vendar so ga ravno zaradi te krhkosti in nezmožnosti izdelovanja zadostnih količin naredili iz plastike.

originalni se dobi na

www.babyvac.si



Mislim, da zopet malo pretiravaš. Seveda priporočaš tisto, kar ti zastopaš, ampak če sta oba iz plastike, je možno, da sta oba lomljiva (če ne paziš dovolj). Me pa zanima kaj je po tvojem kopija: Coca Cola ali Pepsi Cola, Gillette ali Wilkinson, Persil ali Ariel,.... Ponudba je širša ali ožja glede na ponudbo in povpraševanje.

Nam osebno baby-nega aspirator odlično služi, potegnemo iz noska ves sluz, pa še očistimo ga enostavno, ker se da ful dobro razstavit.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?