|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   h2o čistilec
1.12.2008 12:46:38   
panapi
Odločam se za nakup h2o čistilca, če ga ima katera me zanimajo vse pozitivne in negativne izkušnje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: h2o čistilec
1.12.2008 13:06:31   
Petr_a
Ga imma,negaitvnih izkušenj nimam,samo pozitivneuser posted image

(odgovor članu panapi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: h2o čistilec
1.12.2008 13:42:03   
panapi
Ali so tla zelo namočena? Po tleh imam namreč laminat in parket, pa ni dobro da bi se zelo močilo? Ali se tla hitro posušijo?

(odgovor članu panapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: h2o čistilec
1.12.2008 15:38:39   
Anonimen
Pozdravljena.

Mi imamo v stanovanju laminat, parket in keramične ploščice. Ne morem prehvaliti te napravice. Aja, imamo pa tudi 3 pse in 6 mačk po stanovanju, ki se prosto sprehajajo ven in not iz stanovanja, tako da ti povem, da H2O zares počisti vso umazanijo. Celo kavč smo prejšnji mesec čistili z njim. Ti pa priporočam, da če imate laminat, da se pozanimaš, če ste med polaganjem le tega zalepili stike ali ne. V trgovini so mi namreč rekli, da lahko poškoduje laminat, če nima zaščitenih spojev.


Upam, da sem ti pomagala z odgovorom. user posted image

(odgovor članu panapi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: h2o čistilec
1.12.2008 19:10:47   
Lu
Jaz sem ga imela in tudi po hitrem postopku vrnila. Vzrok: Vse mokro. user posted image Izgleda pa super. 

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: h2o čistilec
1.12.2008 19:18:31   
Petr_a
zelo tla niso mokra,so pa.
Logično je,da suho ne bo ;)
Uporabljam ga za vse talne površine

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: h2o čistilec
1.12.2008 19:57:24   
Petr_a
Evo,sem očistila stanovanje z njim in sem našla eno negativno stran.
namreč z njim ne morem izza školjke počistituser posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: h2o čistilec
11.12.2008 12:29:26   
tiamia
Jaz nisem zadovoljna, preveč mokro je, pa še pare mi več ne spuščauser posted image , tako da ga sploh ne uporabljam več.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: h2o čistilec
11.12.2008 12:31:09   
Petr_a
tiamia ,če misliš da ne dela kaj kot je treba,ga pošlješ nazaj in ti ga zrihtajo.saj ima garancijouser posted image

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: h2o čistilec
11.12.2008 13:30:20   
lotoska
Jaz sem ga dobila za darilo in ga zelo redko uporabljam. Rajši na roke pomivam in  s čistili, sem in tja pa še s h20 pobrišem čez. Moti me krpa, ki se vse bolj namoči s paro, če jo hočeš sneti se lahko pa še fajn opečeš.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: h2o čistilec
17.12.2008 21:49:42   
Ronči
super, že dve leti ne uporabljam čistil. Nimam pa h2o, ampak nekega podobnega od nekermana.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: h2o čistilec
18.12.2008 9:23:53   
ključek
jaz ga tudi z veseljem uporabljam, ampak samo za ploščice. se mi zdi, da za laminat pušča preveč mokro. drugače je pa super!

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?