|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malo o seksu
8.12.2008 23:30:29   
sanja nk.
hmmm da odprem kakšno bol poredno temouser posted image
no pa da vidim koliko vas bo odpisalo,
najljubši kraj za seks in najljuši položaj pri tej igriciuser posted image , pa kako pogosto je to uživanje user posted image

jaz lahko takoj napišem user posted image
najljubša mi je moja hiša , ni pomemben prostor , kuhinja zna biti zelo zanimiva ali pa fitnesuser posted image , tudi pisarne izven naše hiše so zanimive ali pa šotor na kampiranju, samo tam sta problem najina mulca user posted image , ki sta v drugem šotoru, pa vilendi................bohinj od kaminu.....user posted image
položaji so različni , važno da ni monotonosti, čeprav je misijonarski še zmeraj zakonuser posted image
user posted image 3 do 4 na teden


zdaj me pa skritizirajte user posted image user posted image user posted image

.......čaw


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: malo o seksu
9.12.2008 1:06:57   
Kerensa*
Mi imamo pa doma eno zelo stabilno, hrastovo kuhinjsko mizo. user posted image  In pol metra široke notranje okenske police. user posted image  Za adrenalin pa notranje dvorišče stavbe. user posted image  Kolikokrat? Ah, kolikor je, je vedno premalo. user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: malo o seksu
9.12.2008 9:34:53   
Miškapoška
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Kolikokrat? Ah, kolikor je, je vedno premalo. user posted image


Ja, bo kar držalo.Sploh potem enkrat, ko so že otroci..user posted image


< Sporočilo je popravil Miškapoška -- 9.12.2008 9:36:32 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: malo o seksu
9.12.2008 9:53:24   
mojcapr
Najljubši kraj: še vedno postelja, kuhinjska miza, sedežna, tud v avtu ni slabo...pa še drugi kotički so...
Položaj: jaz zgoraj...da se vidi kdo je glavni user posted image user posted image user posted image
Kolikokrat: vsak dan, včasih pa tud kak brzak pade vmes...,

Pravijo, da se izboljša spolnost po 30....živela 30 leta...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: malo o seksu
9.12.2008 11:21:08   
ronja
Mi imamo pa doma eno zelo stabilno, hrastovo kuhinjsko mizo.

hehe, midva pa star razmajan bivši kateder namesto kuhinjske mize, pa se čisto obneseuser posted image . Se bo tudi moral, ker bosta kmalu obe sobi zasedeni... nama bosta ostali kuhinja in kopalnica, no pa hodnik, samo tam je možno samo stoje, ker je tako ozekuser posted image . Sicer to niti ni tako napačnouser posted image , vsekakor en ljubših položajev, hehe. Čeprav tudi postelja ni slaba, hehe.

IZVIRNO SPOROČILO: Miškapoška
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Kolikokrat? Ah, kolikor je, je vedno premalo.

Ja, bo kar držalo.Sploh potem enkrat, ko so že otroci..

Podpišemuser posted image
Trenutno nič, čez slabe 2 tedna pa akcija - že odštevavauser posted image . potem pa kolikor bojo deteta dala oz. upam, da ne bo spet Shreck varianta (da si pomežikneš, ko otroci zaspijo, češ: zdaj pa midva, potem pa zaspiš predno prideš do postelje...)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: malo o seksu
9.12.2008 16:57:15   
Shorty_
Kje: ja postelja mi najbolj ustreza
položaj: jaz zgorajuser posted image
kolikokrat: hmmm... zadnje čase bolj poredkouser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: malo o seksu
9.12.2008 17:23:30   
Rožica I
Včasih mi je bil najljubši sex-plac kjerkoli, samo ne postelja user posted image . "Postelja je za spat", sem vedno opozorila..user posted image  
No, sedaj pa tudi tam uživam, ampak definitivno ne tolikokrat, kot bi si želela user posted image
Ne vem, kako to, da se zmeraj najdejo/mo skupaj taki, ki nismo kompatibilni v sexu user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: malo o seksu
9.12.2008 17:35:03   
matejchy
prostor: pojsla, včasih za popestritev pridet tud avto pravuser posted image
položaj: js zgoraj
kolkrat: js nimam nikol dosti, js bi kr skoruser posted image user posted image user posted image , tak da morem bit zadovolna z vikendi, ker se čez tedn ne vidimauser posted image


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: malo o seksu
9.12.2008 18:00:33   
marjetica23
kje : na podstrehiuser posted image  na preprogiuser posted image
položaj : na vrhu
kolikrat : premalkratuser posted image    2× na teden

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: malo o seksu
10.12.2008 18:51:36   
Mariposy
Kje: največkrat postelja,vendar pa ga sprobavam navaditi na nove lokacijeuser posted image
Položaj:od strani,jaz zgoraj,...vsega po malo da je pestro
Kolikokrat: približno 4x na teden user posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: malo o seksu
17.12.2008 21:01:00   
lila114
Da še jaz!
Kje: od postelje do dnevne,kuhinje, bane, avta,,........
Položaj: on zgoraj ali pa od zadaj
Kolikokrat: meni tudi premalouser posted image ker hodi domov na 3 tedne ko pa je doma pa 2x na dan

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: malo o seksu
18.12.2008 8:26:12   
Lalica1
Eh, meni je postelja še vedno zakon. Mož pravi, da sem zetežena.
Aja, pa zgoraj sem najraje.
Pogostost pa je odvisna od potrebe. Sem glih danes premišljevala kako dolgo po porodu bo spet zatišje... Ker sem bila prvič operirana in več kot 5 minut stati nisem mogla kaj šele kakšne druge aktivnosti.

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: malo o seksu
18.12.2008 11:23:36   
Anonimen
Jst bom pa anonimna ha ha ha user posted image .
Midva največkrat na sedežni(vzrok je dojenček),najraje pa misionar,al pa od vzad.Ker sem pa bila v ponedeljek operirala,sva pa včeraj probala po dolgem času analno.No,moram povedat,da je blo superrr.Drugač pa ni važn ne kraj ne čas,važn je samo,da je fajn,pa s pravo osebo(tu pride v upoštev samo mož)user posted image .

(odgovor članu Lalica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: malo o seksu
20.12.2008 17:25:59   
RayBan
69, najbolj komot izvedljiv na stari dobri postelji, nekje 5 x na teden. Kompatibilna do pičice.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: malo o seksu
20.12.2008 21:24:25   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.




zdaj me pa skritizirajte user posted image user posted image user posted image

.......čaw






ne bom te


(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?