|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bela smrekica
30.11.2008 10:17:04   
lelaval
Razmišljam, da bi letos kupila belo smrekico, pa dala gor črne okraske- bo preveč črnobelo?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bela smrekica
30.11.2008 10:23:05   
Netopirčy81
Črne? A ni to preve pogrebnouser posted image Kaj pa rdeči in zeleni?

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bela smrekica
30.11.2008 11:00:13   
lelaval
Črne? A ni to preve pogrebno


No, saj to sem imela v mislih - da ne bo vsak tako čudno gledal in rekel, ko bo pol videl.

Najmlajša bi itak dala vse v roza (barbi barvo) user posted image .
Kaj pa rdeče? Bele se itak ne bi videle gor.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bela smrekica
30.11.2008 12:04:50   
janjja
Bela smreka je pravi hit letos, sem bila v Merkurju v torek in izmed tisoč smrek ki jih imajo ne boste verjele ni več niti ene same bele - vse prodano.user posted image
Tudi jaz sem si jo omislila ampak še nisem prisšla do nje. Drugače pa pride vsaka dekoracija na njej zelo lepa.
Če je ne bom nikjer dobila, potem bom na zeleno dala same bele okraske.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bela smrekica
30.11.2008 12:06:54   
lelaval
Če je ne bom nikjer dobila, potem bom na zeleno dala same bele okraske.


Tako smo imeli lansko leto - smo vse okraske in verige sami delali user posted image . Pride ful lepo, samo letos bi nekja drugega


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bela smrekica
30.11.2008 12:26:22   
sanja nk.
hello
ja belo smrekco z črnimi okraski imamo mi že nekaj časa , mislem da ene 3 leta hmmmuser posted image imamo jo pa zato ker imamo našo dnevno sobo vse v črno beli , potem je pa tukaj še smrekca , sej mogoče da mislite da zgleda turobno samo je nam zelo všeč , ker je veliko bele in je vsaj svetlo , smrekica je pa takšna najbolje pasala zraven...........

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bela smrekica
30.11.2008 12:43:50   
Netopirčy81
Ja, gotovo zgleda lepo, sam črna pa res ni preveč božična barva. Ampak dobro, stvar okusa, a ne?

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bela smrekica
30.11.2008 15:31:11   
Anonimen
Meni osebno ni všeč user posted image user posted image , je pa seveda to stvar osebnega okusa in vsake oči imajo svojega malarja... Meni so še umetne mim', zato že nekaj časa tuhtam, da bom letos pa res nabavila pravo jelko...
Če je tebi všeč si jo pa kar nabavi, včeraj sem jih v Merkurju še  videla... Te bele smrekice so pač trendovske in če se nekdo odloči za trend, potem ga verjetno ne bodo gor motile črne bunke in okrasje...po mojem gre to dvoje najbolj skupaj..user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bela smrekica
30.11.2008 17:02:43   
Anonimen
Razmišljam, da bi letos kupila belo smrekico, pa dala gor črne okraske- bo preveč črnobelo?


Odvisno od prostora, kjer jo boste postavili.
Po moje pase v velik, odprt in zracen prostor. V manjsih (ali srednjih) prostorih, kjer je kar nekaj pohistva, po moje ne pride dobro. Tako si tole na pamet predstavljam user posted image . Kaj pa se kaksna druga barva, poleg crne? Kaksno pohistvo imate?

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bela smrekica
30.11.2008 18:20:54   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Razmišljam, da bi letos kupila belo smrekico, pa dala gor črne okraske- bo preveč črnobelo?


Odvisno od prostora, kjer jo boste postavili.
Po moje pase v velik, odprt in zracen prostor. V manjsih (ali srednjih) prostorih, kjer je kar nekaj pohistva, po moje ne pride dobro
. Tako si tole na pamet predstavljam user posted image . Kaj pa se kaksna druga barva, poleg crne? Kaksno pohistvo imate?



Bi se kar strinjala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bela smrekica
30.11.2008 18:24:40   
candy22
jaz si že od nekdaj želim črno bel , mahagonij stil stanovanjeuser posted image , samo so finance to onemogočile...........SANJA NK. kaj imate to veliko dnevno da potem dobro izpade user posted image
, pa zanima me tudi če imaš belo sedežno kako dolgo je ostala bela pri dveh sinovihuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bela smrekica
30.11.2008 18:49:01   
sanja nk.
user posted image ja candy mamo veliko dnevno sobo, da potem dobro izpade , ker je tako narejena da je pol dnevne soba popolnoma v steklu , tut del strehe , in je res zelo svetel prostor.tako da ta belo črna kombinacija zelo paše noter......
user posted image kako so sedežne zdržale.hmmm user posted image user posted image so usnjene , pa samo pobrišem , belega blaga pa nikollliiiiiiiiiuser posted image , je pa res to ja da taka barvna kombinacija ne paše v majhne prostore, tam pa šejo bol svetle .rumena , oranžna

(odgovor članu candy22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bela smrekica
30.11.2008 23:18:38   
lelaval
Saj naša dnevna je tudi v črni barvi, zato bi pasala takšna kombinacija.
Bomo videli.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bela smrekica
1.12.2008 10:29:18   
candy22
uau me enkrat povabeš da si ogledam to sobouser posted image  

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bela smrekica
1.12.2008 11:00:15   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

hello
ja belo smrekco z črnimi okraski imamo mi že nekaj časa , mislem da ene 3 leta hmmmuser posted image imamo jo pa zato ker imamo našo dnevno sobo vse v črno beli , potem je pa tukaj še smrekca


a maš kakšno slikco da si lažje predstavljamo - ker sliši se zelo zanimivo

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bela smrekica
1.12.2008 11:51:22   
sanja nk.
se bom potrudila pa slikala user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bela smrekica
1.12.2008 12:11:57   
Blueeyes
thanx

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bela smrekica
1.12.2008 14:06:50   
Felicity
ideja je ful dobra, sem malo pogooglala in našla to slikco iz Ugly Betty

meni je všeč user posted image user posted image user posted image
user posted image

al pa ta z dodatkom rdeče
user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bela smrekica
1.12.2008 14:17:31   
sanja nk.
takoj ko jo postavimo slikam , obljubim user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bela smrekica
1.12.2008 16:04:04   
NAJBOLJŠA
Meni  je pa še vedno staromodno všeč....user posted image
Imam ogromno dnevno, odprto  v višino 4,5 metra-nismo delali stropa, da je bolj svetlo...user posted image
Pa sem lani dala not skoraj tolk veliko naravno smreko-user posted image sem jo pecnla pri znancu v gozdu...Vsa ima rdeče bunke, pa lesene okraske...
Ker sem hotla bit modna letos, pa sem ugotovila, da les, pa belo ne gre skup...user posted image
Kaj točno je modno letos???user posted image
Belo črna kombinacija okraskov, al..?
user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bela smrekica
1.12.2008 19:59:22   
BAMBINA_
sanja nk. in kakšen občutek se je pogovarjati sama s seboj?

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bela smrekica
1.12.2008 20:01:13   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

sanja nk. in kakšen občutek se je pogovarjati sama s seboj?

Ups, mi jo je tiskarski škrat zagodel. Seveda sem mislila s candy22


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bela smrekica
1.12.2008 22:30:19   
sanja nk.
BAMBINA  o čem ti user posted image , če si mislila da candy22 nisem odgovorila , sem ji na z. s.user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bela smrekica
2.12.2008 23:37:36   
Anonimen
Belo smrekico smo mi včeraj kupili v Bauhausu...ker so tisto, ki sem jo imela ogledano v Merkurju razprodali...no, sem se pa potem potolažila z veliko 200 cm smrekouser posted image


Tiste, ki imate bele smrekice, kako jih boste okrasili. Ok, črno bela dekoracija, kot ste že zgoraj omenile....še kakšne ideje?

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bela smrekica
3.12.2008 0:26:43   
sanja nk.
probaj rdečo kombinacijo okraskovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?