|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za moža
15.12.2008 10:38:39   
cupacups
kaj boste Ve kupile dragemu za Božič?
imate kakšne dobre ideje...ker jaz sem ostala brez :S


boksarce, parfum, nakit....vse to mi je ze nekak prevec vsakdanje.


< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 17.12.2008 4:17:18 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za moža
15.12.2008 10:50:29   
hubi
Pas, denarnico, dežnik, karte za kakšno tekmo...

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 17.12.2008 4:17:43 >

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za moža
15.12.2008 11:25:38   
Lalica1
Moj mož je že dobil (sem mu rekla naj kar sam izbere kakšnega hoče) tisto slušalko za prostoročno telefoniranje. Šmenta, sedaj pa ne vem kako se ji reče. V glavnem upam, da me razumete o čem govorim. Zatakne se na uho.
Službeno je veliko na cesti, telefona pa skoraj z roke ne spusti in ga imam že poln kufer. Upam, da se bo v prihodnje vozil bolj varno.
No, še nekaj mu moram nastaviti pod jelko in verjetno bo kaj takega, kar potrebuje in lahko uporabi. Ga bom kar vprašala.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 17.12.2008 4:17:56 >

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za moža
15.12.2008 13:59:50   
glen
Jaz sem mojemu kupla nov printer z skenerjem in fotokopircem.To si je želel.
Vsako leto si kupiva nekaj uporabnega in kar trenutno potrebujeva oz. si želiva.
lp

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 17.12.2008 4:18:09 >

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za moža
15.12.2008 23:04:41   
princeska29
mene pa zanima kaj naj svojemu drgemu podarim za božička???sedaj ko nama je uspelo zgladit spore in težave bi mu rada podarila nekaj romantičnega in z kakšnim lepim posvetilom!!a ima katera kakšno idejo????
hvala že vnaprej

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 17.12.2008 4:18:19 >

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za moža
16.12.2008 13:48:42   
Fargesia
princeska, pojdita v kakšne toplice na razvajanje, al pa večerjo ob svečkah, al pa ga z masažnim oljem v soju sveč zmasiraj...

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 17.12.2008 4:18:31 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za moža
16.12.2008 16:34:26   
Sulfinija
Možu sme za božič kupila:toaletno vodo,sprej za telo,šampon za lase.

Za god ki ga ima en dan po božiču pa:kopalni plašč,srajco ter žiletke ter aparat za britje.Sicer če ne bi imel drugi dan goda bi pa dobil kar vse za božič takole pa bom tole razdelila za dve darili.

LP Mojcauser posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 17.12.2008 4:18:43 >


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za moža
17.12.2008 9:54:14   
murkica
No midva sva se odločila, da si bova letos skupaj kupila darilo. Tako, da si bova kupila fotoaparat, ker nama je crknil in ga resnično potrebujeva. Tako, da bodo prve fotke lahko nastale že za božič... :)

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo za moža
17.12.2008 9:58:48   
komarka

IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

mene pa zanima kaj naj svojemu drgemu podarim za božička???sedaj ko nama je uspelo zgladit spore in težave bi mu rada podarila nekaj romantičnega in z kakšnim lepim posvetilom!!a ima katera kakšno idejo????
hvala že vnaprej


Romantike za moške najbrz ni isto kot za ženkse user posted image moj je letos(si damo darila za miklavza ne na bozic) "dobil" nogavice s štrumpantlni(zame seveda) in najboljše posvetilo je blo, da jih oblečem takoj. (namig: calcedonia-samostoječe, 11€)user posted image

Drugač pa kolikor vem tipom ni tolk do presenečenj in ga raje vprašaj kaj si želi.user posted image

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo za moža
17.12.2008 17:36:53   
nadya
Jaz bom mojmu kar vinjeto kupila user posted image , mislim da bo kar zadovoljen sej bo evrčke lohk za kej druzga porabil.

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darilo za moža
17.12.2008 21:33:16   
Looney27
Jaz bom mojemu kupila elanove smučke in vse kar spada zraven. Včeraj me je presenetil in mi kupil notebookauser posted image . Prejšnje božiče se nisva toliko obdarovala letos pa je dal sam pobudo obdarovanje.user posted image

_____________________________

30.5.2009 bom v belem :)

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darilo za moža
18.12.2008 16:37:09   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: nadya

Jaz bom mojmu kar vinjeto kupila user posted image , mislim da bo kar zadovoljen sej bo evrčke lohk za kej druzga porabil.


meni je pa to dobra ideja. Kje vse se pa kupijo? Sorry, saj vem da je mogoče glupo...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: darilo za moža
18.12.2008 17:47:36   
nadya
Jaz sem jo kupila v Leclercu, drugače jih pa imajo na Petrolu, v večjih nakupovalnih centrih, pa najbrž še kje user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: darilo za moža
21.12.2008 20:22:52   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: nadya

Jaz sem jo kupila v Leclercu, drugače jih pa imajo na Petrolu, v večjih nakupovalnih centrih, pa najbrž še kje user posted image


Nadya, hvala. Sem se spomnila in pogledala na stran Darsa in je teh mest kar veliko, ja - od trafik do bencinskih itd. Bom kar to kupila, ja user posted image Pa en fotoalbum zraven, ker odkar imava bebo, je takoj poln user posted image Hvala za idejo. Ker ta album bo verjetno pričakovano darilo, vinjeta pa gotovo ne user posted image Sedaj še samo da zdržim in ne bleknem ven, to je rahlo moj problem včasih user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: darilo za moža
27.12.2008 18:37:41   
ronja
Za božič nič, ker me nekam sune, da mu dam kaj za božič, hehe, je zagrizen ateistuser posted image . Za novo leto pa bo dobil zabojčke za svoje orodje, svedre, uenjeno peresnico zanje, ker ma zdaj vse v razsulu, pa nikoli nič ne najde in se potem jezi, potem še eno knjigo, to dobi vedno, ker jih ima tako rad in ker mu jih nihče drug ne daje, pa nekaj boxarc, ki jih šivam, zaenkrat mam skoraj gotove 3, odvisno, koliko jih bo ratalo naredit, ker ima rad samo en kroj, ki pa se ga tu ne dobi (ohlapne iz jersija). če mi bi ratalo sešit še en flis, bi bilo sploh super, sicer pa pač ne, pa drugič, mogoče za Valentinovouser posted image .

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?