|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novemberke
10.4.2005 17:26:30   
Teni_
Kako ste kaj? Vam je še kaj slabo.

Jaz sem full na trnjih, ker imam jutri pregled. Hvala bogu, ga imam zjutraj, ker drugače bi se mi še čez dan preveč vleklo. Vam javim kako je bilo, ko pridem domov.

LP,
Mojca:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   novemberke
10.4.2005 17:32:08   
Pikica76
Blagor tebi. Jaz ga imam jutri teden dni. Si ugotovila da še nikoli nismo tako neučakano čakale na pregled pri ginekologu :)-

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   novemberke
10.4.2005 17:42:15   
Teni_
Ja, bo kar držalo. Še res(razen v prvi nosečnosti) nisem tako čakala pregleda.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   novemberke
10.4.2005 20:10:45   
NinaŠ
Živjo!

Jaz sem zdaj že čist OK, me je začela grabit lakota - na srečo mi trenutno najbolj sedejo jabolka in jogurti (tko da s kilami ni težav). Na pregledu sem že bila, videla mojo pikico, zdaj komaj čakam 26. ko imam nuhalno. Moram pa reči, da me v primerjavi s prvo nosečnostjo zdaj veliko bolj skrbi če bo vse OK, veliko več premišljujem o možnih zapletih... sam poizkušam čim manj mislit - itak me pa Anže polno zaposluje, tako da je kriza sam zvečer ko gre spat.

LP

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   novemberke
10.4.2005 20:17:08   
Majdi
Joj res nikoli nisem tako čakala na preglede kot sedaj ko sem noseča, da zvem če je z malčkom vse ok. Prej mi je bilo prav odveč:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   novemberke
11.4.2005 10:21:49   
Aja32
No, Mojca si že s pregleda? Kako je bilo? Glej, da se nam javiš...:sloncek:

Drugače pa imam jaz naslednji torek drugi pregled... komaj čakam... Pa tudi komaj čakam, da pride tisti 12. teden... :sloncek:

pa, pa:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   novemberke
11.4.2005 11:44:45   
Julijana
ojla novemberke!

Mojca nujno javi:bravo::angel:!
Mene še kar daje slabost:(( še vedno najhuje zvečer, poskušam se izogibati vsemu kar ima vitamin C. Drugače pa tudi meni ful dišijo jabolka:bravo:, apetit po čokoladi in bonbonih izginil:bravo: čist (sem namreč ozdravljena kadilka 3l brez). Tako da pri meni tudi ni problemov s kilami (1kg dol) sam ne vem kam, ker se mi treušček že pozna pa tudi joškice so se povečale.
lep pozdrav vsem pa poročajte iz pregledov ker vem da jih imate ta teden:bravo::love::sloncek:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   novemberke
11.4.2005 12:17:37   
Teni_
Sem malo prej prišla domov. Gužva za znoret. SEm čakala od 7:45, pa do pol 11. No, ampak se je splačalo. Vse je OK. Srček bije tako kot mora. Sem dobila slikico. Sem jo 3x poslikala in dala v album. Sicer je malo megleno, ampak nekaj se pa vseeno vidi. Naslendnji pregled + UZ imam 11.5., prej pa bom šla še na NS.

LP;
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   novemberke
11.4.2005 12:56:57   
Še ena T
Pozdravljene.

Jaz imam naslednji teden prvi pregled, takrat bom že v 9. tednu. A ni to malo pozno? Tako sem nestrpna. Naročila sem se pa že zdavnaj.

KOliko časa se povprečno čaka na NS? Da slučajno ne zamudim... Ampak najprej moram seveda sploh na prvi pregled...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   novemberke
11.4.2005 13:52:28   
Julijana
Mojca kdaj pa misliš na NS?
Meni je rekel moj G da jo bo naredil kar sam na drugem pregledu 4.5.
Tvojo slikco:angel::bravo: sem pogledala-ful je lepa -res malo meglena, kaj pa ti je rekel glede PDP in velikosti.

A sem firbčna:ups:?
LPJ!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   novemberke
11.4.2005 14:36:19   
Teni_
Nič, velikost ustreza, tako, da ostane PDP kar 10.11. Na NS bom probala čimprej, upam, da bodo me naročili tako, da bo ok.

Jaz sem imela 1. pregled danes, pa sem v 10. tednu.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?