|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spletni talent slovenije
22.2.2010 17:53:00   
mojamura
pop tv mi je (verjetno vsem, ki nismo prišli na avdicijo) poslala mail z naslednjo vsebino:

Pokaži svoj talent in si pribori mesto v finalu oddaje SLOVENIJA IMA TALENT.

Si eden izmed tekmovalcev, ki so nastopili na predizborih šova Slovenija ima talent? Verjameš v svoj talent, verjameš v svoje sanje in svoj uspeh – a kljub temu nisi eden izmed tistih, ki so dobili vstopnico za avdicije?

SLOVENIJA IMA TALENT ti ponuja še eno priložnost!
Sodeluj v tekmovanju SPLETNI TALENT SLOVENIJE in si pribori neverjetno nagrado!

Zagotovi si nastop, ki ti lahko spremeni življenje!
Uresniči svoje sanje!
Najboljšega med spletnimi talenti namreč čaka nastop v finalni oddaji najbolj spektakularnega šova vseh časov SLOVENIJA IMA TALENT.

Vse kar moraš storiti je, da na spletno stran http://talent.24ur.com/spletnitalent_prijava naložiš videoposnetek svojega nastopa, ki naj ne bo daljši od treh minut, in s svojim izvirnim talentom prepričaš spletno občinstvo.

Videoposnetke lahko naložiš na spletno stran kadar koli med 22. 2. in 15. 5. 2010. V tem času bo potekalo tudi glasovanje za 10 najboljših spletnih talentov.
Pohiti - naloži svoj videoposnetek in začni zbirati glasove!
Za najboljšega med najboljšimi bo spletno občinstvo glasovalo med 15. 5. in 30. 5.
Zvezda spletnega občinstva, ki bo v živo nastopila v finalni oddaji v Hali Tivoli, bo znana 31. 5. 2010.

POKAŽI SVOJ TALENT, DELI SVOJE SANJE S SLOVENIJO, POSTANI ZVEZDA SPLETNEGA OBČINSTVA!

Za laskavi naziv zmagovalca šova Slovenija ima talent se zmagovalec spletnih talentov v finalni oddaji ne bo mogel potegovati. Vsekakor pa bo njegov nastop napeto pričakovala vsa Slovenija.


zanimivo...





< Sporočilo je popravil mojamura -- 22.2.2010 17:55:57 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spletni talent slovenije
22.2.2010 18:30:56   
mojcaziga
Naloži svojega gor. Če vse RR-jevke glasujemo zate, si na vrhu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spletni talent slovenije
22.2.2010 18:40:43   
Hope2
Zadnjič nisem spremljala, kako pa je bilo na avdiciji?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spletni talent slovenije
22.2.2010 18:48:45   
Kerensa*
Mojamura - Vili sprašuje zate. Mi pošlješ svoj e-mail, da mu ga posredujem, če te še zanima? Ostalo se bosta pa že sama zmenila - saj sta dovolj stara. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spletni talent slovenije
22.2.2010 22:00:37   
mojamura
seveda na zs :)

glede spletnega talenta pa....no way hose, mi je vse malo off....resno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spletni talent slovenije
23.2.2010 11:23:12   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Zadnjič nisem spremljala, kako pa je bilo na avdiciji?


hope2 za na avdicijo sploh nisem bila izbrana, tako da se je zame vse končalo na predizbooru. ampak ok....life goes on.

glede pošiljanja videoposnetka pa se mi zdi tako, da bodo spet kaj mučkali....ne vem no

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?