|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako odstraniti znamenje
5.3.2009 8:04:54   
Spark
Dobila sem napotnico, da si odstranim eno znamenje, ki me moti. Sedaj pa sem na hitro dobila datum- jutri in sem se ustrašila.
Kako to sploh poteka, kako se celi, kake so bolečine, kakšen je potem rezultat- brazgotina?

Dajte malo povedati tiste, ki ste ta poseg opravile.

< Sporočilo je popravil Spark -- 5.3.2009 8:05:09 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako odstraniti znamenje
5.3.2009 8:30:49   
end1
jaz bi si tudi rabla odstranit znamenje, kje pa si prišla tako hitro na vrsto? Strah pa je pomoje normalen!

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako odstraniti znamenje
5.3.2009 8:38:49   
Čupka
Hm....dolgo nazaj sem si tudi jaz dala odstranit znamenje na hrbtu. Poseg poteka ambulantno, v lokalni anasteziji. Tisto ne boli nič, razen pač to, da špikne, ko di da injekcijo lokalnega anestetika.
Jaz imam brazgotino kar vidno, ampak sem bila še tako mlada takrat, da se mi ni zdelo vredno upoštevat nasveta od dr., da naj ne ležim na hrbtu, dokler se celi. No, pa sem ležala.... in zdej jo mam. Če bi ubogala in mazala brazgotino s tistim mazilom, ki preprečuje brazgotinjenje tkiva, je ne bi imela skoraj nič
Nič se ne boj. Poseg je simpl, boli ne nič, samo potem lepo neguj brazgotino in to je to.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako odstraniti znamenje
5.3.2009 11:45:08   
Netopirčy81
Kot je rekla Čupka, dajo ti lokalno anastezijo, odrežejo in zašijejo in preflajštrajo. Jest sm pol flajštre menjavala na 3 dni, mela sem lepo zaceljeno, tko da ful fajn. Nič ti ni treba bit strah. Je pa hitro mimo.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako odstraniti znamenje
5.3.2009 11:48:11   
metuljčica1
Meni so lani poleti odrezali znamenje na hrbtu.Nič ni bolelo, razen tista injekcija.Šive so mi pustli tam nekje 10dni, ker je bilo na takem mestu, da bi lahko počlo.Brazgotina je pa dokaj majhna, bi bla še manj vidna če bi se izogibala soncu, je blo pa poletje, pa morje, bazeni...Ni hudega res, ne skrbi preveč

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako odstraniti znamenje
5.3.2009 12:10:22   
Felicita
Spark si zihra da ti ga bojo ju3 odstranli? pomoje greš samo na posvet (predoperativni), ker se (vsaj v javnih ustanovah) čaka 3-6 mesecev na odstranjevanje.
sicer kot so povedale - lokalna omrtvitev, potem pa odvisno kdo dela - če je plastični kirurg (znamenje na zelo vidnem mestu - obraz,...) potem se ne bo praktično nič vidlo, sicer ostane mala brazgotinica.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako odstraniti znamenje
5.3.2009 16:26:39   
srki
Meni je to naradil kar splošni zdravnikuser posted image , malo zapeče ko ti okrog znamenja omrtvičijo tkivo, imela sem šive, nobenih flajštrov, malo pa se vidi brazgotinica, po mojem je to tudi odvisno od tega, kako to odreže in od velikosti znamenja. Kolikor vem, se potem znamenje tudi pošlje v nadaljnjo analizo, če je slučajno, bog ne daj, rakavo.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako odstraniti znamenje
5.3.2009 19:12:01   
2.2.
moja mama pa je glih včeraj šla k privat dr. ki dela lasersko in ni potem nobene brazgotine....

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako odstraniti znamenje
6.3.2009 20:31:40   
Spark
Danes sem bila samo na pregledu. Sem jaz vse narobe razumela, in sem mislila, da mi bodo kar takoj odrezali.
Sedaj pa moram čakati, da pridem na vrsto.
No upam, da ne bo hudega, nekam boječkasta sem ratala:-))

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?