|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posoda za indukcijsko ploščo
9.1.2009 19:45:15   
reckova
Zanima me v čem je finta teh magnetkov, ki se dobijo...a pol lahko imaš normalno posodo, ne posebno za indukcijo? In kje se dobijo? Zanima me tudi kje ste kupili posodo in koliko ste kaj odšteli za njo. Hvala za odgovore. Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posoda za indukcijsko ploščo
9.1.2009 20:26:09   
melanija
Za indukcijsko ploščo rabiš posodo na katero  dno se prime magnet, če ne ne moreš kuhat, ker ti plošča ne zazna kozice. V poštev pridejo Zepter kozice, pa emajlirane, za ostale pa moraš preverit, če ti prime magnet na dno, da lahko potem kuhaš.

Jaz imam polovico kozic, ki jih lahko uporabljam na indukciji ostalih pač ne morem, ker jih grelno polje ne zazna in lahko kuham samo na navadnem kuhališču.

Imam pa Gorenjevo steklokeramično ploščo 2+2 (2 indukcijski + 2 navadni kuhališči).

(odgovor članu reckova)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posoda za indukcijsko ploščo
9.1.2009 23:11:27   
Eca
Jaz sem nekaj posode kupila v Hoferju - samo moraš spremljat akcije. V njihovih akcijah lahko dobiš celi komplet posod s pokrovkami in ponvo za mali denar.
Sicer pa je primerna posoda tudi WMF in kot je že predhodnica napisala tista, na katero se prime magnet.

Lp in veliko kuharskih užitkov!

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posoda za indukcijsko ploščo
10.1.2009 15:07:46   
2 Sraki
V lesnini so imel kakšen teden nazaj akcijo, mogoče je še. Mislim da je bil set 4-ih posod za cca 70€.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posoda za indukcijsko ploščo
12.1.2009 9:35:33   
Natyy
V kolikor kupiš gorenjsko steklokeramično indukcijsko ploščo dobiš zraven še set indukcijske posode ( vsaj tako je bilo, ko sem jo kupovala). Sicer imam doma AMC (novejši desain) in je tudi za indukcijske štedilnije, medtem ko starejša verzija še ni.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?