|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mazda5 ali citroenC4 grand pikaso
15.1.2009 21:06:36   
Eva***
Že naslov vse pove: plusi in minusi.
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mazda5 ali citroenC4 grand pikaso
15.1.2009 21:50:08   
Anonimen
nekaj o c4
http://www.citroenbilten.com/forum/showthread.php?t=5349

o mazdi
http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5349

testi

(odgovor članu Eva***)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mazda5 ali citroenC4 grand pikaso
15.1.2009 22:16:12   
Anonimen
Midva imava Mazdo 5 in je v vseh pogledih super avto. Grozno fin za vozit, pa glede na to kako velika krava od avtomobila je to, sta manevriranje in preglednost super (sploh s parkirnimi senzorji) ... kljub temu, da sem prej vozila punteka, sem se ga navadila v parih dneh. Je idealen za 4 člansko familijo, če vas je pa 5, pa bojo otroci v drugi vrsti malo natrpani, saj drsna vrata vzamejo nekaj prostora sedežem in sta sedeža ob vratih ful udobna, sredinski je pa bolj za okras oz. je samo za kakega bolj šlank. Tak da na primer tudi trije otroški sedeži ne grejo v drugo vrsto. Drugače so pa drsna vrata super.
Aja, pa če se boste odločili za nakup Mazde 5, jo ne it kupit v AC Kozmos v Šiški, ker je njihov odnos do strank obupen.

< Sporočilo je popravil Otika -- 15.1.2009 22:19:36 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mazda5 ali citroenC4 grand pikaso
16.1.2009 13:28:09   
Anonimen
Mazda5 definitivno...mi2 sva se pred kratkim tudi ukvarjala s tem vprašanjem in po predstavitvi na spletu sem bolj navijala za C4 grand picasso. Po ogledu in testni vožnji pa naju je oba precej bolj prepričala Mazda5. Meni se zdi v resnici precej bolj prostoren, boljši materiajli, bolj tih in bolj stabilen na cesti. Pri C4 sem mislila, da je sistem z 2 dodatnima sedežema bolj sofisticiran, pa se mi zdi, da se tam zadaj lahko "zvlečejo" le otroci. Na koncu sva se pa tako ali tako dokončno odločila za Mazdo cx-7. Ne vem, mi2 sva imela do sedaj 2 scenica in mi gre pri njih (ne vem če so vsi francozi takšni) pošteno na živce, da misliš, da boš pri 140 km/h na avtocesti že kar poletel, zvočna izolacija ter ta njihov prezračevalni sistem ter klima se mi zdita zelo slaba.
Torej jaz sem za Mazdo 5.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mazda5 ali citroenC4 grand pikaso
16.1.2009 13:29:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Mazda5 definitivno...mi2 sva se pred kratkim tudi ukvarjala s tem vprašanjem in po predstavitvi na spletu sem bolj navijala za C4 grand picasso. Po ogledu in testni vožnji pa naju je oba precej bolj prepričala Mazda5. Meni se zdi v resnici precej bolj prostoren, boljši materiajli, bolj tih in bolj stabilen na cesti. Pri C4 sem mislila, da je sistem z 2 dodatnima sedežema bolj sofisticiran, pa se mi zdi, da se tam zadaj lahko "zvlečejo" le otroci. Na koncu sva se pa tako ali tako dokončno odločila za Mazdo cx-7. Ne vem, mi2 sva imela do sedaj 2 scenica in mi gre pri njih (ne vem če so vsi francozi takšni) pošteno na živce, da misliš, da boš pri 140 km/h na avtocesti že kar poletel, zvočna izolacija ter ta njihov prezračevalni sistem ter klima se mi zdita zelo slaba (glede na ceno in ostale karakteristike se mi zdi še anjboljša rešitev Traffic user posted image ).
Torej jaz sem za Mazdo 5.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mazda5 ali citroenC4 grand pikaso
16.1.2009 19:07:31   
Pikapolonica_
Hja, težka odločitev.
Meni je citroen c4 grand picasso ekstremno lep avtomobil, tak 'babji', bi ga takoj imela (ampak ga ne potrebujem, mi je moja corola verso dovoljuser posted image ), v glavnem, ker sem ga imela čast peljati mi je ful fin, lep, ok avto, notranje dovršen, zunanje dovršen. Potem je pa tukaj Mazda. Na splošno sem za japonce (čeprav imamo doma japonca in francoza), ampak če bi gledala, kaj mi je lepše mi je c4 gp, resnično. Je pa res, da tista dva dodatna zica zadaj sta res bolj za nujne primere. Kaj pa vem - hvala bogu nisem v taki dilemi, ker se res ne bi mogla odločit. Komentar na to, da pa imaš občutek, da bi pri 140km/h poletel, je pa res malo za lase privlečen, oziroma nikoli nisem dobila takega občutka. Je pa c4 gp Citroenov višje rangiran avto in je res lep in funkcionalen. Za mazdo5 so ti pa že ostale napisale prednosti.
Kaj pa vem, če ima kateri od teh avtomobilov sploh kakšno slabostuser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mazda5 ali citroenC4 grand pikaso
16.1.2009 21:30:34   
Anonimen
mazda itak user posted image  moj naslednji avto bo mazda 5, zdaj imam pa mazdo 6 user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mazda5 ali citroenC4 grand pikaso
1.2.2009 16:12:45   
mamima
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Midva imava Mazdo 5 in je v vseh pogledih super avto. Grozno fin za vozit, pa glede na to kako velika krava od avtomobila je to, sta manevriranje in preglednost super (sploh s parkirnimi senzorji) ... kljub temu, da sem prej vozila punteka, sem se ga navadila v parih dneh. Je idealen za 4 člansko familijo, če vas je pa 5, pa bojo otroci v drugi vrsti malo natrpani, saj drsna vrata vzamejo nekaj prostora sedežem in sta sedeža ob vratih ful udobna, sredinski je pa bolj za okras oz. je samo za kakega bolj šlank. Tak da na primer tudi trije otroški sedeži ne grejo v drugo vrsto. Drugače so pa drsna vrata super.
Aja, pa če se boste odločili za nakup Mazde 5, jo ne it kupit v AC Kozmos v Šiški, ker je njihov odnos do strank obupen.


se podpišem pod to
enako mela prej grande puntekauser posted image
mazda 5, super avto
mi imamo en veeelik voziček, pa lahko še zmeraj spravimo v prtljažnik toliko, da se gremo selitve narodovuser posted image


_____________________________

biba leze biba gre, dokler ne pride do gore, do gore do biser gore, kamor nihče drug ne more

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?