|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ugice - kje???
3.2.2009 15:50:25   
inesc
Zdravo!

Če morda katera ve kje se dobijo Ugice (predvsem LJ, MB ali CE) in kolikšna je cena, bi bila zelo zadovoljna. Jih namreč že dolgo časa skušam nabavit, pa ne vem kje. user posted image

Hvala!

LP, Ines

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 15:57:25   
Mana
http://ugg.si/prodaja.htm


http://ugg.si/trgovina1.htm

lp

< Sporočilo je popravil Mana -- 3.2.2009 15:59:50 >

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 16:02:08   
Anonimen
Če si pametna jih boš direkt iz australije naročila. Pridejo skor pol cenej. Pr nas so nabil cene k....user posted image

Pr nas so 250€.....iz australije z poštnino vred pridejo okol 150€. Jih je prjatlca par mescev nazaj naročila.

http://www.uggaustralia.com/index.aspx

(odgovor članu Mana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 16:03:51   
rija
OMG 250 euruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 16:05:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

OMG 250 euruser posted image user posted image user posted image


Ja očitno smo slovenci še zmer tolk butnjeni da nas lahko tk nategujejouser posted image

Me prou zanima če so sploh original te k se pr nas prodajajo.....k ponaredkov je ful

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 3.2.2009 16:06:11 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 16:08:53   
bumerang
A ponaredki pa ne opravljajo svoje funkcije al kako?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 16:14:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

A ponaredki pa ne opravljajo svoje funkcije al kako?


Dvomim.
Sploh veš v čem je štos teh čevljev?

Pa tud če bi jo opravljali....dat 250€ za čeveljuser posted image ......sploh če se ga da dobit za skor pol manjuser posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 17:42:04   
helloKitty
-Štifel
-Dux (Mestni trg)
-Emporium



_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 17:47:57   
Anonimen
Pr nas so 250€.....iz australije z poštnino vred pridejo okol 150€. Jih je prjatlca par mescev nazaj naročila.


To je pa veliko razlike. A avstralski dolar tako niha user posted image .

Sicer so pa cevlji vredni svoje cene, ce zdrzijo temu primerno dovolj let, funkcionalno in lepotno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 18:37:13   
Mišni
Tukaj na Bolhi jih imaš po 100 evrov:
http://www.bolha.com/oglas382615781/obutev-ugg-australija-zenski-skornji-ovcje-usnje-in-volna

Sicer se naj bi pa zdaj kupuvalo Emu, ki so podobni, le druga firma, prav tako avstralska. Ker Ugg so zdaj tovarno preselili na Kitajsko in v Avstraliji vse delavce odpustili, Emu pa še vedno izdelujejo v Avstraliji.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 18:46:01   
Pikapolonica_
JAz sem si uggove čevlje kupila preko ameriškega ebaya, sem dala zanje 60dolarjev + 40dolarjev poštnine, skupaj nekaj manj ali več kot 70€, sem ji pa res fino dobila, take rozane, ker jih je tista, ki jih je prodajala, isto kupila preko interneta in ji številka ni ustrezala, so jo grozno tiščale. Sem pa dobila vse, original etiketo, original račun, v glavnem pomojem niso ponaredek.
250€ pa ne bi dala zanje, res ne. So pa fajn za nosit, tople in neuničljiveuser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 18:51:16   
Pikapolonica_
http://cgi.ebay.com/UGG-KIDS-CLASSIC-SHORT-BABY-PINK-BOOTS-SIZE-5-WOMENS-6_W0QQitemZ120371695698QQihZ002QQcategoryZ57977QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Evo takšni so moji, popolnoma enaki. Res je, da vizualno niso najbolj lepi, ampak mehki pa noro in nepremočljivi. Pa glede na letošnje razmere, jaz jih kar dosti nosimuser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 19:12:26   
inesc
Ej pikapolonica, NORE SO!!!! user posted image user posted image  Čestitam za nakup. Bom probala preko ebaya!!

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 19:15:56   
Ronči
ugly user posted image

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 19:17:21   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
Sicer se naj bi pa zdaj kupuvalo Emu, ki so podobni, le druga firma, prav tako avstralska. Ker Ugg so zdaj tovarno preselili na Kitajsko in v Avstraliji vse delavce odpustili, Emu pa še vedno izdelujejo v Avstraliji.


EMUjeve imajo v trgovini Crocs v Supernovi na Rudniku. Cene nisem niti pogledala...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 19:29:05   
piamaria
user posted image user posted image UGG...res so mega, jaz imam točno take...rozike, samo na vezalke...mož prinesel bil v USA....160 EUR....pa še to..
prinesel jih je za oba sinka...otroške po 100 EUR so...ful lutkaneuser posted image user posted image
vesela sta in toplo jima je...
ja ne iz šminke...mi imamo že 6 let merino posteljnino...ja tapravo ovčjo...in je vredna cene....
kupila sva letno zimski sistem z zapenjanjem, dva jogija, dva vzglavnika in dve odejici za otroka...pa sva dobila povrh:
dvoje copatke in dva vzglavnika otroška...
res sva dal tri konkretne ali pa štiri povprečne SLO plače, ampakuser posted image user posted image user posted image
je za vedno res!!!!!!
Iz tega ven se držimo....OVACuser posted image



_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 19:32:55   
helloKitty
Jst jih tud ne zamenjamuser posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 19:40:06   
Tanja_
Jst sm si jih tud direkt iz Avstralije naročila.Vse skupaj s carino pri nas je bilo malo manj kot 150 evrov, ker pri nas so res 250, vsaj v Emporiumu so toliko, pa še znižal jih niso nč na razprodajah pujsi.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 19:43:26   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

A ponaredki pa ne opravljajo svoje funkcije al kako?


Dvomim.
Sploh veš v čem je štos teh čevljev?

Pa tud če bi jo opravljali....dat 250€ za čeveljuser posted image ......sploh če se ga da dobit za skor pol manjuser posted image


No, na videz in glede na poreklo verjetno v tem, da je znotraj ovčja volna, zunaj pa verjetno ovčje usnje o čem več se pa nisem informirala, ker bi jih na noge dala samo če bi živela na kaki farmi.
Predvidevam pa, da so funkcionalno enake kot katerikoli drug čevelj, ki je izdelan iz enakega materiala in je enak na pogled.

Samo v informacijo. Na Kitajskih prodajnih stvareh jih prodajajo za 30-50 dolarjev z originalno etiketo in Kitajcem, ki zraven maha.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 19:49:02   
inesc
Pikapolonica in tiste, ki jih imate. Zanima me glede številke. Je res potrebno kupit številko manjše kot imaš drugače številko noge???

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 19:54:00   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Pikapolonica in tiste, ki jih imate. Zanima me glede številke. Je res potrebno kupit številko manjše kot imaš drugače številko noge???


Prvič slišim, je pa res, da se mejčken raztegnejo. Jaz imam popolnoma enako številko kot ostale čevlje, so bili precej ozki, ko sem jih dobila, ampak zdaj so mi ok, tako da se res raztegnejo. Bi na tvojem mestu kupila kar enako številko.
Vendar bodi pozorna, če boš kupovala preko ameriškega ebaja, da si ne boš prevelike številke vzela, ker UK in USA številke se razlikujejo.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 20:12:38   
jakaracman
Ugicomanke ali ugice premočijo ali ne?

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 20:19:50   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ugicomanke ali ugice premočijo ali ne?


Ja valda, da premočijo, saj to je krznen čevelj.

Meni so pa fuuuul lepe drugače.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 20:25:52   
jakaracman
Ooo jaz sem pa mislila, da bi jih imela tudi za v mokro.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ugice - kje???
3.2.2009 21:00:31   
inesc
Te, ki sem jih jaz gledala na ameriškem ebayu, ne premočijo. Naj pa raje povedo tiste, ki jih že imajo.

Pikapolonica, gledala sem jih na ameriškem ebayu (cena s poštnino je 150 evrov in še malo centov). Potem bi blo dobr kupit 1 številko manjše. Ka pravišuser posted image user posted image  Sicer piše, da je US 8, evropska 39. Vseeno se nagibam k US 7. Sem pa gledala čokoladno rjave. Meni so ful dobre!! Edino to me sedaj še matra, ker moraš dajat številko kreditne kartice.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?