|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mini pizze
28.2.2009 23:16:37   
Janeja
Pred 1 tednom sem prvič spekla mini pizze - od takrat pa že 3x user posted image .
Govorim o tehle: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=9494&offset=60

Zdaj me pa nekaj zanima. Ali bi se te pizze lahko dale zamrznit (preden so pečene seveda), glede na to, da je testo že enkrat odmrznjeno, pa da je noter jajce? Bi si jih malo več naredila, pa bi jih potem sproti pekla, če bi se to lahko zmrznilo. Kaj mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mini pizze
28.2.2009 23:19:16   
Eca
Hej!

Jaz testa, ki je odtaljeno ne zamrzujem več razen v primeru, če bi testo spekla. Mogoče bi šlo tako, da pize spečeš, ohladiš in zamrzneš. Potem pa samo jemlješ iz skrinje in odtališ/pogreješ v mikrovalovki?

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mini pizze
1.3.2009 20:26:30   
Jančika_
Med komentarji pri tem receptu piše, da zmrzujejo surove. Svojega mnenja pa nimamuser posted image . Zgleda fajn, bom naredila, ko bom imela večjo pečico (kmalu, kmalu)!.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mini pizze
1.3.2009 20:32:20   
al1*
Mislim, da obstaja tudi listnato testo, ki ni zamrzneno, ampak pakirano v folijo. Mislim, da sem ga videla v Hoferjuuser posted image v hladilniku. Če uporabiš tega pa komot zamrzneš.


_____________________________

lp


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mini pizze
1.3.2009 20:40:51   
Janeja
Jih bom zgleda kar sproti pekla. Itak jih pojemo najkasnej naslednji dan, do takrat pa lepo v hladilniku počakajo.
Ziher je ziher. Hvala vseen vsem za nasvete.

Pa saj sploh ni veliko dela. V dobre pol urce so že pečene na mizi. Njami...

Jančika, zate pride v poštev tudi moja druga verzija tega recepta, ki ji mi rečemo kar mini bureki. Zmešam skupaj nariban sir, jajca in skuto ter to namažem na razvaljano testo. Tudi zelooo dobro. Lea te obožuje. Pol pa v ostanek namaza zmešam še mal origana in kečap in je tukaj masa za pizze.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?