|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 12:38:56   
moci
Dobili smo odločbo (ja, šele danes:S) in me je vrglo, ker smo prileteli v isti razred kot lani, s tem da so dohodki manjši od lani.
Gledam zneske in vidim, da ima moj napisan 3x znesek od tistega na odločbi za dohodnino (skupaj dohodki). Kličem teto na občino in pravi, da oni dobivajo podatke po uradni dolžnosti in da so všteti še prispevki iz s.p..user posted image
Pojma nimam, kok je prispevkov ampak meni to ne gre skup. točno 3x znesek jeuser posted image user posted image

Ima še katera (ali partner) s.p.?
Kako je pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 12:56:26   
Anonimen
Mi se z vrtcem sicer še ne ubadamo, samo ima pa moj s.p. pa smo zdajle skup metali papirje za otroški dodatek in ti samo tolk povem, da je pri njem višina zneska prispevkov ~3x manjša od dobička, ne pa večje ... pomoje so se oni tam malo zmotili, po telefonu se pa s teto nista najbolje razumeli. Pojdi raje osebno tja in imej s seboj papirje, a boš videla kako in kaj.

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 14:03:15   
lelaval
Prvo pojdi vprašat naobčino - če so se zmotili, boš itak morala pisno vložit pritožbo. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 14:16:27   
moci
saj sem klicala na občino.
tja bom šla, če bo mususer posted image pa najprej tu vprašam, da se bom lahko potem pametno delala

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 16:18:15   
evelinka
pozdravljena

plačilo je odvisno tudi od premoženja (nepremičnin) in avtomobilov (to pa ogromno nanese)
ne samo od  OD
nam (4 otroki) je naneslo ne glede na plačo, kredite...

V vsakem primeru pa pojdi na občino k referentki

pozdrav J

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 16:47:24   
Anonimen
Kako je pa z avtom, ki je na leasing? uradno ni last tistega, ki ga ima, ampak leasing hise... moras to vpisat v obrazec?


(odgovor članu evelinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 17:08:37   
Gina
Lahko nimaš čisto nobenega dobička, lahko celo veliko zgubo delaš, vendar....ker moraš plačevati prispevke, ne glede na to, šteje kot da si imel vsaj toliko dobička.user posted image Ni pravično, ampak tako je. POjdi k tej teti nazaj in ji razloži situacijo, morda bodo kaj upoštevali. še prej se pa preračunaj koliko bi prišlo, če ti tega denarja ne bi šteli,  v kateri rang padeš. MOrda je še vedno isti razred, samo spodnja meja, lahko je pa čisto drugi razred. Preračunaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 17:08:55   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: PikaPola34

Kako je pa z avtom, ki je na leasing? uradno ni last tistega, ki ga ima, ampak leasing hise... moras to vpisat v obrazec?




Ne, saj ni tvoj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 17:13:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: evelinka

pozdravljena

plačilo je odvisno tudi od premoženja (nepremičnin) in avtomobilov (to pa ogromno nanese)
ne samo od  OD
nam (4 otroki) je naneslo ne glede na plačo, kredite...

V vsakem primeru pa pojdi na občino k referentki

pozdrav J


torej če ste lastniki več nepremičnin, obvezno stalno bivališče v nabolj vredni, ker se tista ne šteje v lestvicouser posted image

avto na lizing pa ni tvoj. ga imaš samo  v najemu. isto kot stanovanje, če si najemnik, ga tudi ne vpisuješ.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 20:08:35   
CatJa
A kakšne kopije davčnega obračuna pa mož nima pri sebi? Preprosto sešteješ dobiček+prispevke in to je to.

Če imaš teto na občini, vam bo pa ja prijazno pojasnila ta izračun.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
20.2.2009 21:03:39   
Anonimen
Kako je pa z avtom, ki je na leasing? uradno ni last tistega, ki ga ima, ampak leasing hise... moras to vpisat v obrazec?


Pravni lastnik je lizing hisa, ekonomski si pa ti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plačilo vrtca - s.p.
21.2.2009 16:05:32   
moci
nepremičnin nimamo, samo dva avta, nič kaj vredna.

imam informativni izračun dohodnine. tam je 3x nižji znesek. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?