|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 17:30:41   
aurora28
V nosečnosti sem se kar veliko zredila. Po porodu je dosti kg šlo dol, ampak ostalo mi jih je še 6 user posted image , rada pa bi se jih znebila 10 user posted image . Karkoli probam zelo hitro obupam, ko si zadam cilj, da bom prenehala s sladkarijami, me želja po sladkem premaga in spet jem sladko.
Kako naj rečem stop sladkarijam?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 17:34:42   
Pika Zoja
Jaz sem tudi sladkosned, pa ko me prime sladkobni napad, namesto po Milki raje posežem po kakšni 70% čokoladi in jo vzamem zgolj 2,3 koščke, jem pa zelo počasi in z užitkom. Se mi zdi, da Milko lahko celo pojem, pa ne bom zadostila svoji potrebi po čokoladi, 70% čokolade pa so sicer izredno dobre, se mi zdi, da kvalitetnejše, intenzivnejšega okusa in je res zgolj par koščkov dovolj, da zadovoljim svoje brbončiceuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 17:37:45   
2 Sraki
Ne imej sladkarij na zalogi. Mogoče si greš vsak dan raje na sprehodu kupiti eno mini čokoladico. Sicer pa se pridružujem mnenju o pravi čokoladi (70% kakava).

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 17:39:59   
aurora28
Mene ne mikajo tako čokolade, ampak napolitanke in medenjaki user posted image Joj, sploh nevem kaj bom naredila, ker grem čez mesec in pol v službo in starih hlač, ki sem jih nosila pred user posted image ne morem zapreti user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 17:43:10   
Pika Zoja
Ne kupuj jih na zalogo, recimo reči si - 1x mesečno si kupim napolitanke. Pa se tega drži. Daj si kratkoročni cilj, da ne boš pojedla več kot ene napolitanke na mesec. Pa si zapiši, pokaži možu, obesi na vidno mesto in se tega drži.
Drugače pa - tudi jaz se po porodu nisem mogla znebit parih kilogramov in ni šlo ne tako in ne drugače, pa sem se usmerila v šport (z dojenjem sem jih kvečjemu pridobivala), pa so se stopili v dveh mesecih, koža in trebuh zopet čvrsta. Stare hlače pa sem vseeno podarila - ker so ven iz mode (da te malo potolažimuser posted image )

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 17:46:11   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

Ne kupuj jih na zalogo, recimo reči si - 1x mesečno si kupim napolitanke. Pa se tega drži. Daj si kratkoročni cilj, da ne boš pojedla več kot ene napolitanke na mesec. Pa si zapiši, pokaži možu, obesi na vidno mesto in se tega drži.
Drugače pa - tudi jaz se po porodu nisem mogla znebit parih kilogramov in ni šlo ne tako in ne drugače, pa sem se usmerila v šport (z dojenjem sem jih kvečjemu pridobivala), pa so se stopili v dveh mesecih, koža in trebuh zopet čvrsta. Stare hlače pa sem vseeno podarila - ker so ven iz mode (da te malo potolažimuser posted image )



A misliš na eno, samcato napolitanko? user posted image

Kaj pa si športala?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 17:53:55   
Pika Zoja
Ne, ne mislim na eno samcato napolitankouser posted image user posted image user posted image Mislim na en zavitek napolitank na mesec - torej nekje 30.user posted image Ker sem še vedno mnenja (kot sladkosned), da par napolitank ne naredi nobene škode - naredi škodo pa prenažiranje. Ali je to z napolitankami, šnicli ali krompirjem.
Jaz sem si izbrala tek, za začetek 2x ali 3x tedensko, tempo si sama določim in kilometrino. Recimo si rečem, danes bom pretekla 2km in si približno dam pot, kjer bom tekla. In zame je uspeh to, da to pretečem. Lahko rečeš tudi, da boš hitro hodila 2km, samo ne obupat. Za začetek manjše cilje, pa jih postopoma povečuj. Če misliš, da ne zmoreš takoj 2km, daj najprej recimo 1km hoje in 1km teka. Pa nekje 20trebušnjakov na dan (sem si zato nabavila žogo, par vaj izbrskala na netu) - to ti vzame 5minut na dan, pa se lepo pozna.
Je pa res, da jaz rabim vse organizirano - in si naredim plan, ga obesim na vidno mesto, dnevno označujem, če sem dosegla cilj in to me spodbuja za naprej.
Tudi ko sem dosegla željeno težo, je to postalo del mojega vsakdanjika, tisto kar je samo moje, kjer sem sama s seboj, razčistim misli in naredim nekaj zase. 20minut na dan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 17:57:25   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

Ne, ne mislim na eno samcato napolitankouser posted image user posted image user posted image Mislim na en zavitek napolitank na mesec - torej nekje 30.user posted image Ker sem še vedno mnenja (kot sladkosned), da par napolitank ne naredi nobene škode - naredi škodo pa prenažiranje. Ali je to z napolitankami, šnicli ali krompirjem.
Jaz sem si izbrala tek, za začetek 2x ali 3x tedensko, tempo si sama določim in kilometrino. Recimo si rečem, danes bom pretekla 2km in si približno dam pot, kjer bom tekla. In zame je uspeh to, da to pretečem. Lahko rečeš tudi, da boš hitro hodila 2km, samo ne obupat. Za začetek manjše cilje, pa jih postopoma povečuj. Če misliš, da ne zmoreš takoj 2km, daj najprej recimo 1km hoje in 1km teka. Pa nekje 20trebušnjakov na dan (sem si zato nabavila žogo, par vaj izbrskala na netu) - to ti vzame 5minut na dan, pa se lepo pozna.
Je pa res, da jaz rabim vse organizirano - in si naredim plan, ga obesim na vidno mesto, dnevno označujem, če sem dosegla cilj in to me spodbuja za naprej.
Tudi ko sem dosegla željeno težo, je to postalo del mojega vsakdanjika, tisto kar je samo moje, kjer sem sama s seboj, razčistim misli in naredim nekaj zase. 20minut na dan.



Tvoj plan je super user posted image , hvala bom še sama nekaj podobnega probala. Povej mi kakšno žogo si kupila in kje?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 17:59:34   
Pika Zoja
http://www.mimovrste.com/artikel/3830034223/gimnasticna-zoga-ledragomma-physio

Takšno. Da se dobiti tudi cenejše, v športnih trgovinah so okoli 25€ (toliko sem jaz dala zanjo). Pa še za sedet je super, za otroka/dojenčka razgibavat.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 19:29:18   
aurora28
Hvala ti. Jaz se bom najverjetneje napotila kar v fitness, ker ga imam skoraj pred nosem in bom tam telovadila. Sicer me bo dražje stalo kot tek, ampak le tako se bom res pripravila, da bom telovadila. 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
22.2.2009 23:05:56   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Kako naj rečem stop sladkarijam?



Težko! Slaba tolažba, ampak vem kak je, če se men zalušta in ko začnem, ne morem nehat. Ampak tak je. Pol pa mineta spet cela dva meseca in se ne prtkanem ničesar.
Jej čim bolj sladke zrele banane, mene po njih mine želja po sladkarijah.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
23.2.2009 9:37:13   
babylove
Nalepi sliko kakšne 200kilogramske gospe v kuhinji.

< Sporočilo je popravil babylove -- 23.2.2009 9:38:43 >


_____________________________






(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
23.2.2009 10:47:08   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Nalepi sliko kakšne 200kilogramske gospe v kuhinji.


Tale je dobra user posted image , sam jaz bi morala svojo sliko nalepiti, ampak je HVALABOGU NIMAM user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
23.2.2009 11:55:08   
LoCa
sicer zaenkrat z nosečniškimi kilami nisem še imela opravka, imam pa v življenju ogromno opravka z vsemi vrstami sladkarije user posted image . jaz jem mandlje, in hitro nasitijo, so mi ful dobri, pa nimam pol potrebe po čokoladi.
črna čokolada je tudi ena opcija, ker jo človek običajno manj poje.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
24.2.2009 9:37:17   
Poka
1. Ne kupuj sladkarij in jih ne imej doma.
2. V trgovino pojdi s seznamom, kaj potrebuješ in kupi samo tisto - samo zdravo in nepredelano. Tako, da si malico delaš doma in ti ni treba hodit v trgovino ponjo, da si slučajn takrat ne kupiš sladkatrij.
3. Jej veliko sadja in zelenjave, ki ima veliko vlaknin in te bodo nasitili. Povečaj vnos beljakovin.
4. Jej 5x, 6x na dan, načrtuj obroke v naprej.

Namreč, ko boš potem stalno sita,se ti sladkarij ne bo luštal -verjemi. Preverjeno. In tudi tiste, ki jeste preveč OH in ste na to navajene - želja po sladkem je večja. Če pa ješ več B, se zmanjša. Zaradi izločanja čisto drugačnih hormonov.

Že zaradi spremenjene prehrane boš potem sčasoma shujšala.



(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
24.2.2009 13:32:03   
marjetica23
jest tud preveč sladkarij pojem. Potem me trebuh boli pa še moje kile.user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
24.2.2009 16:35:29   
aurora28
Marjetica23 kaj bova potem naredili? Jaz sem danes ugotovila, da me sladkor izredno napihuje in temu moram narediti konec!!!!!!!!!!!!! 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako reči ˝STOP˝ sladkarijam
24.2.2009 18:32:09   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Marjetica23 kaj bova potem naredili?

nevemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?