|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znamke
14.5.2006 10:44:37   
Ancy
Zivjo. A katera zbira znamke? Vidim da vas je veliko ko zbirate razne nalepke iz razlicnih trgovin user posted image user posted image user posted image o znamkah pa se ni bilo govora.....

Torej, jih zbirate? Kako dolgo? Koliko približno jih imate? Ste za kakšno menjavo ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znamke
14.5.2006 19:59:26   
Valentina
Včasih sem jih res zbirala z vseh vetrov, nobena razglednica ni šla mimo mojih rok user posted image , danes pa le še bolj priložnostno pa še to bolj Slo kot katere druge, če pa pade katera pa se jih tud ne branim. So mi pa drgač SLO ene lepših!
Kolk jih mam? Ene 3 albume (urejenih), drgač pa več.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znamke
14.5.2006 20:56:06   
zlatolasska
Uf, ja jaz sem tudi zbirala znamke vcasih... zdaj ze nekaj let ne vec...
Sem pa bla ful presenecena... K sva bla s fantom v Avstriji sva malo raziskovala Muellerja... Pa majo tm tko za 6 evrov ful znamk v paketku.. Take postempljane ampak iz vseh mogocih krajev.. Jih je moj ze hotu kupit, pa se je pol premislu..

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znamke
14.5.2006 21:03:36   
Ancy
Men se tud zdi, da mamo mi ful lepe znamke... pač Slovenija user posted image
Ceprav moram rect, da so mi tut iz kje drugje ful lepe - najbolj Nova Zelandija, Brazilija pa Avstralija....

Nazadnje sem kupila znamke na Nizozemskem, za 20€ in sm jih dobila tooook velik da sm se zdej vesela za mojo kupčijo, v Ljubljani bi jih dobila pol majn.... 

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znamke
17.5.2006 14:56:05   
Klara-1
Jaz imam 2 urejena albuma, zbiram pa kakih 10 let.

Ce zelis jih imam precej tudi za oddat. Pisi na ZS.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znamke
17.5.2006 14:58:20   
KBM
Jaz imam tudi dva albuma in sicer to je spomin na mojo prvo redno in lepo zbirko!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znamke
18.5.2006 14:35:23   
Pmaxi
jaz jih zbiram (v službi dajem na stran) za eno prijateljico. Pošlji mi tvoj email, pa se bosta vidve lahko dogovorili za menjavo.
Vam pa lahko povem, da imajo litvanci tudi izredno lepe znamkice.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znamke
23.5.2006 10:31:04   
Katrin
Tudi jaz imam kar nekaj znamk na zalogi. Če jih kdo potrebuje, mi lahko piše na ZS

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Pmaxi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znamke
23.5.2006 13:18:34   
KBM
Moj ata pa proda 3 albume znamk iz vseh držav samo zaenkrat ne vem cene!
Ali katera ve koliko so vredne znamke oz.zbirka?

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znamke
23.5.2006 15:43:58   
Ancy
POjma nimam... odvisno od znamk in ohranjenosti verjetno..... pa starosti, iz kje so, kok so redke... itd. Bi blo treba kaksnega strokovnjaka vprasati ;)

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znamke
26.5.2006 19:12:01   
frrrr
v salomoncih je ponavadi dost teh oglasov in lahko verjetno dobiš neko okvirno ceno

drugače pa tudi js zbiram znamke... mi je fant svojo zbirko iz otroštva predal in jo js dopolnjujem user posted image sm jo iz enega albuma razširila na 4 velike in 2 velika debela user posted image ampak to bolj tko zbiram... ko kje kakšno vidim, jo dam v kuverto in 1-2x letno popedenam v album... nisem pa tako zavzeta zbirateljica, da bi jih kupovala... razen kdaj na morju za spomin kupiva kakšno zbirko, pa še to najraje jugoslovanske, ki so že out of source

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znamke
27.5.2006 9:38:25   
KBM
Sem že jaz tudi pomislila na Salomonca,da bi tam dala oglas oz.samo da vidim koliko je to sploh vredno,ker zbirka je lepa in iz vseh držav!!

Vseeno hvala za informacijo in lep dan želim!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Znamke
27.12.2007 11:58:10   
Mojc
Ker je ta tema že več kot 1 leto stara, sprašujem, ali še katera ponuje znamke?
Jih morda želi katera menjati?
Sama jih namreč zbiram in bi želela povečati mojo zbirko.
Pišite prosim na ZS.
Lepe praznike!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Znamke
27.12.2007 12:01:19   
Strawberrie Cherrie
Imam en kup znamk. iz vsega sveta. lahko poslikam. 

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Znamke
27.12.2007 16:45:32   
mateja1984
Jaz zbiram predvsem naše,slovenske,zato,če imate kakšne odvečne,ali bi jih rade zamenjale z mojimi odvečnimi,mi prosim pišite na ZS!

_____________________________

Mateja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Znamke
28.12.2007 10:26:40   
študentka Mici
Zdravo. Jaz imam tudi nekaj znamk? Pa sploh ne vem kako moraš to "pripravit". Tako, da katere zanima naj mi pošlje ZS, pa se potem zmenimo naprej. Lp

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu mateja1984)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Znamke
28.12.2007 13:02:38   
Ancy
Lahko bi se dal kej zmenit o menjavi user posted image Ko bom doma bom mal poskenirala kaj pa se lahko zmenmo, jaz imam kar nekaj za menjati user posted image
Lepo da obstaja še kdo, ki zbira znamke, ker tu na RR so večinoma samo ''shopping'' nalepke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Znamke
28.12.2007 21:52:21   
kovač
Sem slišala da je ali bo Makedonija izdala znamke Tošeja Proeskega. Sem zelo zainteresirana, če bi jih kateri uspelo dobiti. Plačam po povzetju.
LP

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Znamke
29.12.2007 21:40:44   
Felicity

JAz sem jih tudi zbirala. Moram malo prebrskat kje so. Kar nekaj jih je bilo za zamenjat. Bom poiskala in sporočim! user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Znamke
30.12.2007 18:46:07   
Ancy
No jaz objavljam znamke, ki jih lahko zamenjam, sicer imam se nekaj slovenskih in jugoslovanskih ter hrvaskih ampak predvidevam da jih itak vsi imate ker so se skoz pošiljale okoli.......

Aja, pa tiste 3 od gospodarja prstanov niso za menjat, sam tok da se malo pohvalim, ker so mi tok všeč, pa baje da so še iz omejene izdaje, mi jih je poslal en stric iz Nove Zelandije user posted image user posted image user posted image


user posted image

user posted image


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Znamke
5.1.2008 16:19:24   
j.urska
Tudi jaz zbiram znamke. Že dolgo. Ravno ob praznikih imam več časa in jih urejam, tako da sem sedaj že spet v tej euforijiuser posted image . Imam jih kar okoli 10.000, čeprav se profesionalno ne razumem nanje.
Všeč so mi in jih zato zbiram.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Znamke
6.1.2008 16:13:01   
crci06
jaz tudi zbiram znamke
zadnja leta jih sicer samo dajam na stran in potem 1x letno malo posortiram

kako pa ve menjate znamke? 1 za 1, ne glede na redkost ipd?

No, če je katera za, nej se javi tukaj,
verjetno pa bo malce trajalo, preden jih jaz poslikam.


BTW: tisto, da jih kupiš 100 v paketu, smo mi v mladosti šteli, kot, da "ne velja".
jih je bilo treba nabrat pri žlahti user posted image


Se pa priporočam tistim, ki ne živite v Slo, za kakšen kupček vaših običajnih znamk, pa se vam enako oddolžim.

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Znamke
6.1.2008 16:19:16   
Strawberrie Cherrie
jaz imam okoli 5000 znamk iz celega sveta, od nekje leta 1945 naprej....

itak jih ne zbiram več, meni ta znamka ne pomeni nič, tako da bom verjetno vse lepo prodala dalje...zbirka pa vsebuje nekaj (precej) res redkih znamk. sem jih pa v času mojega zbiranja dobesedno ODKUPILAuser posted image user posted image od mojega dedana, je bil kar zategnjenuser posted image user posted image user posted image , sploh pri teh tastarih.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Znamke
6.1.2008 19:05:25   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: moj_moj

jaz tudi zbiram znamke
zadnja leta jih sicer samo dajam na stran in potem 1x letno malo posortiram

kako pa ve menjate znamke? 1 za 1, ne glede na redkost ipd?

No, če je katera za, nej se javi tukaj,
verjetno pa bo malce trajalo, preden jih jaz poslikam.


BTW: tisto, da jih kupiš 100 v paketu, smo mi v mladosti šteli, kot, da "ne velja".
jih je bilo treba nabrat pri žlahti user posted image


Se pa priporočam tistim, ki ne živite v Slo, za kakšen kupček vaših običajnih znamk, pa se vam enako oddolžim.
Enako mojmoj, se bo res treba dobit, pa vnovčit kofeuser posted image , zraven pa še malo zamenjat

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Znamke
8.1.2008 10:27:26   
lunca2
Tud jaz sem nekaj časa zbirala znamke, ampak jih ne več. Imam kar nekaj slovenskih, tujih in seveda tudi iz bivše jugoslavije. To je zelo lep spomin, vsaj jaz menim tako. Bom pogledala če imam kakšne za oddati in nato sporočim.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?