|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi storile na mojem mestu
6.5.2005 17:15:36   
Pilar
:)
Potrebujem nasvet.
Malo možnosti imam, da končno dobim službo, ampak Jure bo star komaj 5m. Problem je v tem, da sem pred zanositvijo iskala, skoraj eno leto. Za moj profil je namreč zelo malo razpisov, dva ali trije letno. Nič.Sem v grozni dilemi, rada bi bila ob otroku, rada bi službo...Mož je zamenjal službo in je tudi zaposlen za nedoločen čas.Predno je zamenjal, sva pač mislila, da bi šel on naporodniško, zdaj v novi službi pa ne more kar tako na porodniško, ali pač?
Ma spoh mi ni, da bi Jureta pustila tako majhnega...ma ne vem in ne vem....kakšna iddeja?
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj bi storile na mojem mestu
6.5.2005 17:19:03   
.ču
JOJ tezko ti kaj pametnega svetujem,ni se enostavno tkole odlocit:(Res je se zlo majhen:(
Poznam pa primer mamice dvojckov,ki je bila v isti situaciji kot si sedaj ti,samo da sta bila dvojcka stara 8 mesecev,ko je sla delat:(

Zelim ti pametno odlocitev:zmeden2:

Lp:rozica:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj bi storile na mojem mestu
6.5.2005 17:26:53   
Andra
Sicer ne vem kakšno je vajino finančno stanje, ampak jaz mislim, da bi se na tvojem mestu odločila za otroka. On je enkrat mali in te resnično potrebuje, v službo boš pa še lahko hodila dolga leta.

To je moje mnenje, odločitev je pa vsekakor tvoja.

Pa srečno!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj bi storile na mojem mestu
6.5.2005 18:02:36   
Anonimen
Dojenček je res še zelo majhen, ampak če je s tvojim profilom res tako hudo, potem verjamem, da te služba mika. Mož sicer lahko gre na porodniško, predvsem, če je zaposlen za nedoločen čas... mogoče pa bi izbral polovično varianto?
Odločitev bo vsekakor težka, vendar ravnaj tako, kot se tebi zdi prav. Konec koncev otrok z zagrenjeno mamico tudi nima kaj dosti veselja.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj bi storile na mojem mestu
6.5.2005 18:04:50   
Pupica
Težka odločitev. A jaz bi bila doma pri hčerkici.Ti pa se boš mogla sama odločit.
LP:rozica:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj bi storile na mojem mestu
6.5.2005 18:13:08   
Pia73
Če finance res niso prevelik problem bi jaz brez pomislekov ostala doma.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj bi storile na mojem mestu
6.5.2005 20:17:10   
HuAnita
Ne vem, za kakšen profil grem, ampak če bi vam finančno zneslo, se dogovori za pol delavnika... So službe, v katerih lahko delaš doma, zvečer, ponoči, pa otročka ne prikrajšaš, če ne, pa bo 4 ure lažje potrpel (pa mislim, da če dojiš, da ti pripada še pol ure za dojenje na dan:zmeden2:), kot pa da te ne bo skoraj ves dan.
Tudi mene so že klicali za delat, ko je bila mala stara 4m, pa sem se zagovorila, da še ne, da ko bo pa pol leta, pa se lahko slišimo, zdaj mi je pa ful nerodno, ker mi res tistih nekaj jurjev več na mesec (+ultra zgodnje vstajanje ali delo čez vikende) ne pomeni toliko, kot to, da sem z malo.9nebesa

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj bi storile na mojem mestu
6.5.2005 23:49:04   
Iren@
Služba, za štiri ali šest ur,

boš z malim intenzivneje preživljala popoldneve.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj bi storile na mojem mestu
7.5.2005 15:50:20   
tesa
Če imaš zagarantirano dobro varstvo bi se jaz odločila za službo. Kaj pa včasih ko so ženske imele tudi po pol leta in še manj porodniške in so morale v službo.:zmeden:
Kako pa je z moževo porodniško pa je najbolj, da vpraša svojega delodajalca. To je vse odvisno kako kdo gleda na stvari. Mogoče bosta prijetno presenečana in mu bo odobril porodniško;)
Seveda pa je veliko tudi odvisno od tega kakšna služba je to, koliko časa boš odsotna od doma, delovni čas.......
Skratka želim ti, pravo odločitev:miska:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?