|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hemoroidi
8.4.2009 19:14:13   
hmm...
Pozdravljene.

Mene pa zanima kako izgleda pregled za hemoroide? Jaz imam namreč zunanje, zeloo veliko. Skoraj tako kot marelica user posted image . Bolijo me ne, samo čudno se počutim in ni glij fajn, da mi tisto tako štrli iz rite.

Pa še to. Kaj pomaga, da gre to čim prej nazaj? Mažem se z Modolexom ampak mi ne pomaga kaj dosti, tudi z curkom mrzle vode pri umivanju in potem ko namažem to kremo.


Hvala za odgovore in lep dan!user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hemoroidi
8.4.2009 20:09:24   
Anonimen
za tako velike hemoroide ti priporočam, da greš na pregled k proktologu, mislim, da boš šla kar operativno odstranit. Reči os. zdravniku za napotnico.

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hemoroidi
8.4.2009 20:22:06   
ribica.
bodi srečna da te ne boli. Jaz sem imela po drugem porodu tud tako, sam me je bolelo ko satan, nič nisem mogla. Zdelo se mi je da mi to nikol ne bo šlo nazaj, tako napihnjeno sem imela navzven. Potem pa je v roku dveh tednov šlo nazaj. Kolk časa maš že ti to, ne vem, nisi napisala. Če je to na novo, potem bo mogoče isto kot pri meni, šlo samo nazaj. Vsekakor se pa posvetuj z zdravnikom. Zakaj bi trpela, če ti ni treba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hemoroidi
8.4.2009 20:25:23   
hmm...
Nazadnje sem jih imela pred nekaj leti, nato so izginli ko sem se mazala z Modolex ali kako je že. Zdaj pa imam že kakšna 2 meseca pa ni nič boljše.

Baje tudi operativno ni 100%, se potem spet "vrnejo".


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hemoroidi
8.4.2009 20:29:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Nazadnje sem jih imela pred nekaj leti, nato so izginli ko sem se mazala z Modolex ali kako je že. Zdaj pa imam že kakšna 2 meseca pa ni nič boljše.

Baje tudi operativno ni 100%, se potem spet "vrnejo".



Ja, se.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hemoroidi
8.4.2009 21:04:13   
dmavrel
Poskusi s hipermanganom, ki ga dobiš v lekarni!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hemoroidi
8.4.2009 21:54:39   
puppa
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Pozdravljene.

Mene pa zanima kako izgleda pregled za hemoroide? Jaz imam namreč zunanje, zeloo veliko. Skoraj tako kot marelica user posted image . Bolijo me ne, samo čudno se počutim in ni glij fajn, da mi tisto tako štrli iz rite.

Pa še to. Kaj pomaga, da gre to čim prej nazaj? Mažem se z Modolexom ampak mi ne pomaga kaj dosti, tudi z curkom mrzle vode pri umivanju in potem ko namažem to kremo.


Hvala za odgovore in lep dan!user posted image



Pregled ni nič takega.
Pač slečt se moraš, pa rit pokazatuser posted image

Pol pa itak takoj vidi, da res maš hemoroide, pa ti predpiše kremo. To je to.

Jaz sem sicer imela tako čist majhno bunko, ampak me je bolelo ko 300user posted image .
Meni je dohtar predpisal kremo FAKTU.

Vsakič ko se tuširaš, si naštimaj čimbolj mrzlo (ledeno) vodo, pa tako dolgo "tuširaj" bunko, dokler zdržiš. V glavnem čimdlje. Nekateri priporočajo tudi "masiranje" z ledeno kocko.

Aja... ko greš na veliko potrebo, ne smeš pritiskat (preveč). Pa priporočljivo je, da si riti ne brišeš s papirjem, ampak si samo spiraš z vodo. Če se le da hladno.

Sorry če povem po domače, sam tako pač je.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hemoroidi
8.4.2009 22:14:09   
mulan
IZVIRNO SPOROČILO: dmavrel

Poskusi s hipermanganom, ki ga dobiš v lekarni!


Kako pa to deluje?

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hemoroidi
18.4.2009 22:42:11   
Nasy
meni modoleks ni pomagal vedno, sem našla pa svečke z imenom Proktis-M, obstaja tudi mazilo a ga niso imeli v lekarni. Že isti dan sem čutila olajšanje, čez nekaj pa so tudi >bunkice< izginileuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?