|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dopust za nego in varstvo otroka
10.5.2005 21:58:14   
mišika
danes sem bila na CSD in dobila vlogo za porodniški dopust. Vse polno papirjev za izpolnit in stokrat napisati eno in isto, prišla sem do obrazca vloga za uveljavitev pravice do dopusta za nego in varstvo otroka, kaj to pomeni kakšen dopust je to? v opombi piše 260 dni, spomnim pa se da me je delavka vprašala ali bom ta dopust koristila sama ali si ga bova z možem razdelila, pa je nisem čisto razumela in nisem hotela komplicirati, sedaj pa ko v miru izpolnjujem papirje pa jih ne razumem. Prosim naj mi pove katera ki je že izpolnjnevala te dokumente za kakšen dopust se gre pri negi in varstvu otroka? upam da nisem preveč komplicirano napisala tega... lp mišika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dopust za nego in varstvo otroka
10.5.2005 22:32:37   
Gina
Porodniška se deli na dva dela, prvi del - 3 mesece, ne vem kako se mu reče, lahko koristi samo mati, drugi del -ostalih 9 mesecev,pa se imenuje dopust za nego in varstvo otroka, pa lahko koristiš ali ti ali tvoj:love:, kakor se odločita. Če hoče iti on na porodniško, pač vpišeš, kdaj bo šel, če pa ne, pa pač napišeš, da boš v celoti koristila ti. To je to.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dopust za nego in varstvo otroka
11.5.2005 7:12:56   
mišika
hvala za razlago Gina, tega se je( ko sva šla spat )spomnil tudi moj dragi, tako, da sva se zmenila da bom ta dopust izkoristila kar jaz.lp mišika

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dopust za nego in varstvo otroka
11.5.2005 7:14:55   
Carovnica Mica
a se lahko pol premislis in gre:love: na dopust?

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dopust za nego in varstvo otroka
11.5.2005 8:58:48   
pravljica
podoben problem:
a potem tam pri točki III- vrsta starševskega nadomestila obkrožim oboje; 1. porodniško nadomestilo in 3. nadomestilo za nego in varstvo otroka?
ali za začetek obkrožim prvo in dobim potem še kak papir za izpolnit?
datum starševskega dopusta je torej začetek porodniškega dopusta?

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dopust za nego in varstvo otroka
11.5.2005 10:05:13   
Gina
Najprej izpolniš papirje za porodniško nadomestilo, ko se rodi otrok, pa še za dopust za nego in varstvo, ker tistega zdaj ne moreš, nimaš otrokovega rojstnega lista, niti imena, niti matične št...Tudi odločbo dobiš najprej za porodniško, čez par mesecev pa za nego in varstvo.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dopust za nego in varstvo otroka
12.5.2005 8:00:26   
Žirafca Helena1
Izpolniš lahko že zdaj vse. Okvirčke za otrokove podatke pustiš prazne in jih oni izpolnijo, ko dobijo vse njegove podatke iz matičnega urada. Tako sem jaz dobila odločbo za porodniško, že čez cca. dva tedna pa sem dobila odločbo za dopust za nego in varstvo otroka.

Kar se tiče izmenjave dopusta za nego z očetom je mene tudi to vprašala, pa sem rekla, da še ne vem ker ne vem kako bo s službo. Če bi jaz kakšen mesec prej morala v službo, bi on takrat nastopil preostali del dopusta. pa je rekla, da se v tem primeru lahko vse naknadno uredi samo da morajo biti vsi papirji urejeni z dnem njegovega nastopa dopusta za nego in varstva.
Tako je tudi moja sestra zamenjala z možem za dober mesec.

Mejte se, Helena:miska:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?