|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:00:40   
Kepica83
Hej ženskice!
Spet se malo javljam, da podebatiram o eni stvari z vami. Z mojim sma se odločila, da greva na svoje. V zelo lepo novo stanovanje. Vse gre kot po maslu in tako bova v ćetrtek verjetno že v svojem novem gnezdecu. Vse lepo in prav ampak se pojavla ena mala nevšečnost. Namreč ko je moja tašča izvedela, da odhajava na svoje se je vse spremenilo. Ok novico je sprejela dokaj dobro, čeprav je zelo zelo jokala. No sedaj pa se dogaja naslednje. Moja tašča me ignorira in ne govori več z manouser posted image . Čeprav nisem bila jaz pobudnik da greva v stanovanje. Ampak se je moj ne dolgo nazaj zelo spričkal doma in rekel da si bova poiskala stanovanje in da odideva. Jaz sem pred par dnevi poskušala govorit z njo in sem ji rekla da se bomo pogosto videli in da bova prišla domov kosit travo in pomagat delat. In da naju lahko vedno pokličeta če bosta kaj potrebovala. (Narazen bomo 15km) Pa je samo nekaj zmuvila. No in sedaj sem že jaz kar nekaj dni pri naših doma in čakam da nama priklopijo elektirko da se lahko vselima. Danes sem šla do mojega in sta bila tast pa tašča zunaj. Jaz zelo na glas z veselim glasom pozdravim, in tast odide brez besed not tašča pa ne odgovori. Pa moj reče alooo kepica83 je pozdravila. Pa se tašča obrne pa me samo pogleda brez besed. o meni so takoj stopile solze v oči in sem odšla dol v kurilnico nekaj za psa iskat. Sedaj pa imam vprašanje: kaj naj naredim ali kako se naj obnašam? mojega sem vprašala zakaj mama ne govori z mano pa je rekel da ne ve. Do njega pa se normalno obnaša. Žalostna sem da je tako stanje.user posted image

Upam da vas nisem preveč zamorila.

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 19.4.2009 20:02:03 >


_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:03:16   
Gina
Zakaj pa tvoj ne uredi? Zate bi se moral še bolj postavit. Njegovi starši se vedejo otročje.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:04:10   
rija
jaz bi jo dala za nekaj časa na off, da malo razmisli......no, v bistvu oba....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:07:27   
barika
ja halo, njen sinček se bo odselil, kriva boš pa ti, ker si ga nahujskala..to bodo verjetno njune besede, ko se zadeva malo umiri.

pa čestitke, da sta šla na svojeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:08:20   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj pa tvoj ne uredi? Zate bi se moral še bolj postavit. Njegovi starši se vedejo otročje.


Moj je rekel da je ona mislila da bova on ostal doma in da  jo popolnoma razume, ker je v  svojih 60 letih dala marsikaj skozi. Samo jaz nevem kaj ima njena preteklost z manouser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:09:21   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: barika

ja halo, njen sinček se bo odselil, kriva boš pa ti, ker si ga nahujskala..to bodo verjetno njune besede, ko se zadeva malo umiri.

pa čestitke, da sta šla na svojeuser posted image user posted image user posted image


oo lepa hvala za čestitke! Ja saj vem da bom jaz kriva. Ker je pred mano imel punco 4 leta in nista šla živet skupaj z mano pa sedaj gre.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:12:27   
amaya
ma đizs krajst...pa v katerem stoletju živimo...včasih ko berem take zgodbe in prigode ne morem verjet...kot da padem v kako knjigo Victorie Holt...Kam gre ta svet...pa ni čudno, da bo šlo vse v maloro s takimi primerki. Kdo je tukaj otrok? Ona al tvoj fant. To tvojemu povej pa naj kar reportira naprej....jao....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:13:40   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj pa tvoj ne uredi? Zate bi se moral še bolj postavit. Njegovi starši se vedejo otročje.


Moj je rekel da je ona mislila da bova on ostal doma in da  jo popolnoma razume, ker je v  svojih 60 letih dala marsikaj skozi. Samo jaz nevem kaj ima njena preteklost z manouser posted image


pa kaj ga je rodila, da živi za njega in on zanjo?????


joj...me tako jezik srbi, ko take berem...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:14:41   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj pa tvoj ne uredi? Zate bi se moral še bolj postavit. Njegovi starši se vedejo otročje.


Moj je rekel da je ona mislila da bova on ostal doma in da  jo popolnoma razume, ker je v  svojih 60 letih dala marsikaj skozi. Samo jaz nevem kaj ima njena preteklost z manouser posted image


Lahko on razume njo, da bi rada njega doma in podobne finte. To pa ne pomeni, da mora ostat doma. Nikakor tudi ni prav, da se ona znaša nate, ker on gre. On ima svojo glavo, ki dela kot on hoče. Ti nimaš tukaj veze. A če boš ti skočila v Ljubljanico, bo on tudi ali kaj? Vidiš, jaz menim, da je on tam, da bo tebe vzel v bran in mami razložil, d anjegova glava, on sam želi iti proč, da ti nimaš tukaj veze. On bi moral to posebej poudarit in ji povedat, da če bo s tabo skregana, da bo tudi z njim, da je to dvoje zdaj v povezavi. Moj vedno to naredi, če je situacija taka. Sploh ne razumem, kako lahko reče, da jo razume in hkrati nič ne naredi zate. A tebe pa ne razume? Burek.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:18:15   
amaya
Se popolnoma strinjam z Gino. Če se ne bo zdaj postavil v tvojo bran (verjemi) se ne bo nikoli. Sej to še ne pomeni, da se mora skregat s celim svetom. Pač naj razloži, da je že dovolj star, da gre s trebuhom za kruhom in da ti pri tem nimaš nič.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:19:48   
Lsica
Saj vem, da je lažje reči kot narediti, vendar poskušaj se ne preveč sekirat. Tole kar tašča dela zgleda tako, kot da je jezna nate, ampak sama ve, da nima vzroka, zato se ti pač izmakne. Če pa misli, da bo s tem kaj dosegla, (npr., da se bosta zdaj premislila glede selitve) gre pa že za čustveno izsiljevanje. Skratka, ne pusti se ji. Ona ima pravico da odreagira po svoje, ti pa se do nje poskušaj obnašat čimbolj normalno, tako kot si se prej. Jo bo že minilo. Če boš zdaj popustila njenim muham, ti ne bo pomagalo niti to, da boš stanovala 15 km stran od nje...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:21:26   
bskrle
V 3-5 mesecih bodo preboleli, v tem času bo tašča pretrgala popkovino s sinom. Ne sekiraj se!

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:23:41   
gita10
Daj jim nekaj časa, včasih je tudi starše treba razumeti. Moj tast je celo življenje garal v Švici, da je svojemu sinu postavil hišo tik ob njegovi v Bosni in so si celo življenje predstavljali kako bo sinova družina živeli z njima. Spoznal je mene in si življenje ustvaril tukaj in seveda je bil na začetku jok in stok in sem bila po njihovem vse jaz kriva, po parih tednih se pa je vse umirilo. Starejši ljudje se težje navadijo na novosti. Boš videla kmalu se bo vse umirilo in bodo veseli vsakega vajinega obiska.
Ko enkrat 20 let usmerjaš otrokovo življenje se je zelo teško sprijazniti, da ima tvoj otrok ko odraste svoje življenje in svoje želje, ki pa niso nujno povezane z tvojimi. Upam, da ne bom zaj... tašča ampak potem, koliko mi moj sin pomeni neverjamem, da bom z lahkoto gledala drugo žensko kako bo tedaj ona usmerjala njegovo življenje.
P.s. pa ne zagovarjam tistih, ki pa res nimajo veze z realnostjo mladih ljudi.  

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:23:53   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj pa tvoj ne uredi? Zate bi se moral še bolj postavit. Njegovi starši se vedejo otročje.


Moj je rekel da je ona mislila da bova on ostal doma in da  jo popolnoma razume, ker je v  svojih 60 letih dala marsikaj skozi. Samo jaz nevem kaj ima njena preteklost z manouser posted image


Lahko on razume njo, da bi rada njega doma in podobne finte. To pa ne pomeni, da mora ostat doma. Nikakor tudi ni prav, da se ona znaša nate, ker on gre. On ima svojo glavo, ki dela kot on hoče. Ti nimaš tukaj veze. A če boš ti skočila v Ljubljanico, bo on tudi ali kaj? Vidiš, jaz menim, da je on tam, da bo tebe vzel v bran in mami razložil, d anjegova glava, on sam želi iti proč, da ti nimaš tukaj veze. On bi moral to posebej poudarit in ji povedat, da če bo s tabo skregana, da bo tudi z njim, da je to dvoje zdaj v povezavi. Moj vedno to naredi, če je situacija taka. Sploh ne razumem, kako lahko reče, da jo razume in hkrati nič ne naredi zate. A tebe pa ne razume? Burek.


Ja mene ne razume. Pa moj se full čudno obnaša zadnje 3 dni in ko ga vprašam kaj je narobe pa reče saj pa je vedno tak blo. user posted image  Pravi da ima probleme in da nič ne gre kot bi moglo. Pogovori pa se z mano ne. Kar se prej vedno je. Mislim da ga doma mičkeno proti meni obračajo. Nem nič trdila ampak tak občutek imam, mogoče me občutek vara, nevem.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:28:37   
Kepica83
Saj vem da je težko prerezat popkovino. Popolnoma razumem Saj pri nas doma je bilo isto. Ampak sem lepo povedala da moj ni nič kriv za to, da je to moja želja in da sem se po svoji volji tako odločila.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:28:56   
ThinkPink
Ma ko jo šmirgla, če je taka kisla kumara. Ignoriraj jo nazaj, pa uživaj v svojem novem gnezdecu in se čimmanj sekiraj za taščo.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:31:11   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Saj vem da je težko prerezat popkovino. Popolnoma razumem Saj pri nas doma je bilo isto. Ampak sem lepo povedala da moj ni nič kriv za to, da je to moja želja in da sem se po svoji volji tako odločila.


ma dejte no s to popkovino...pa sej ne delamo otrok, da bi jih nase vezali...to je že bolano, pa pri teh letih kot je ona...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:32:58   
Njumi
Ojoj... A prej si živela pri njih? Ker če ne, se sploh nimajo pravice vtikavat v tebe! Najbolj, da user posted image čimprej stran in tja ne hodiš dokler te (oz. vaju) izrecno ne povabijo. Naj se strasti ohladijo...

Pa user posted image za odločitev za skupno življenje. Prvi preizkus je že tu... user posted image Srečno!

PS. Če pa treba, ti tvojega kar user posted image (v rit brcni). user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:38:05   
Pikicapokica6
Kepica83 - vse čestitke za selitevuser posted image  To je zelo pomemben korak za vaju, predvsem v dobrem smisluuser posted image  Ne sekiraj se zaradi tašče, naj se sin pogovori z njo in pomeni glede tega. Če te ignorira, te pač ignorira. Obnašaj se normalno, pozdravi jo, če jo srečaš. Nisi nič kriva, le življenje teče in mladi grejo na svoje, kar je najbolj normalna stvar na svetu. Saj se bo sprijaznila. Verjemi, veliko raje se boste imeli, ko boste vsak na svojem, pa tudi vama se ne bo treba več ozirati na koga tretjega, razen na vajin odnos in vajino družino.

Vso srečouser posted image

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:38:36   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Njumi

Ojoj... A prej si živela pri njih? Ker če ne, se sploh nimajo pravice vtikavat v tebe! Najbolj, da user posted image čimprej stran in tja ne hodiš dokler te (oz. vaju) izrecno ne povabijo. Naj se strasti ohladijo...

Pa user posted image za odločitev za skupno življenje. Prvi preizkus je že tu... user posted image Srečno!

PS. Če pa treba, ti tvojega kar user posted image (v rit brcni). user posted image



Tako. Saj delam po novem dva šihta. Svojo redno službo do 15-ih in od 16-ih dalje drugje. + vikendi. Za vsak slučaj če gre moj nazaj k mamici. Ker pol pa bodo stroški ogromni.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:43:14   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Kepica83 - vse čestitke za selitevuser posted image  To je zelo pomemben korak za vaju, predvsem v dobrem smisluuser posted image  Ne sekiraj se zaradi tašče, naj se sin pogovori z njo in pomeni glede tega. Če te ignorira, te pač ignorira. Obnašaj se normalno, pozdravi jo, če jo srečaš. Nisi nič kriva, le življenje teče in mladi grejo na svoje, kar je najbolj normalna stvar na svetu. Saj se bo sprijaznila. Verjemi, veliko raje se boste imeli, ko boste vsak na svojem, pa tudi vama se ne bo treba več ozirati na koga tretjega, razen na vajin odnos in vajino družino.

Vso srečouser posted image


Hvala lepa. Hja ko jih je moj seznali doma z novico sta rekla da nama želita vso srečo in da sma dolžna vnukeca, pol pa naenkrat taka sprememba v obnašanjuuser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:49:51   
Pikicapokica6
Kepica83, sprijazni se, da si pač tamlada in če si ali nisi ti pobudnica za selitev, si kriva. Zato pa se na tvojem mestu res ne bi obremenjevala s tem. Tudi pri nas je tako. Zaenkrat še živimo pri njegovih, pa ne bomo več dolgo, ampak vedno, čisto vedno sem kriva za vse in se name držijo, kadar je kaj takega, čeprav velikokrat sploh ne vem, zakaj gre. Kadar se mož skrega z njimi, naj bi ga jaz našuntala. Če je tvoj tak, da se postavi zate, da te ima rad, potem nimaš kaj skrbeti. Saj boš živela z njim, ne z njegovimi. In brez skrbi, se bodo sprijaznili, le malo časa rabijo.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:52:10   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Kepica83, sprijazni se, da si pač tamlada in če si ali nisi ti pobudnica za selitev, si kriva. Zato pa se na tvojem mestu res ne bi obremenjevala s tem. Tudi pri nas je tako. Zaenkrat še živimo pri njegovih, pa ne bomo več dolgo, ampak vedno, čisto vedno sem kriva za vse in se name držijo, kadar je kaj takega, čeprav velikokrat sploh ne vem, zakaj gre. Kadar se mož skrega z njimi, naj bi ga jaz našuntala. Če je tvoj tak, da se postavi zate, da te ima rad, potem nimaš kaj skrbeti. Saj boš živela z njim, ne z njegovimi. In brez skrbi, se bodo sprijaznili, le malo časa rabijo.




In kaj bi bilo sedaj najboljše? Da nekaj časa ne hodim k njim? In da ju popolnoma pustim pri miru? Ker me tako prizadene ko pridem vesela in nasmejana pa pozdravim pol pa me ignorirata.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:54:46   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Moja tašča me ignorira in ne govori več z manouser posted image .



blagor se tebi... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se naj obnašam?
19.4.2009 20:56:50   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Moja tašča me ignorira in ne govori več z manouser posted image .



blagor se tebi... user posted image user posted image user posted image


hehe user posted image user posted image user posted image  samo res. mogoče bi pa morala iz druge plati gledat na touser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?