|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trenutek resnice...
6.4.2009 21:51:07   
J.L.
z jonasom.
gledate? ravnokar se vrti in ima v obdelavi prvo "žrtev".
vprašanja so neprimerna, odgovori pa bljak.
user posted image da se gre nekdo takole izpostavljat za denar. boga žena, pa otroci.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trenutek resnice...
6.4.2009 21:54:46   
benika
da se gre nekdo takole izpostavljat za denar. boga žena, pa otroci.


Sej se je žena prav tako izpostavljala za denar, si pozabilauser posted image Očitno je denar iz Kmetije že izpuhtel.

Meni osebno kviz ne potegne. Sama ne bi nikoli sodelovala na njem, ker bi najbrž kmalu padla na detektorju laži. Sem mnenja, da so nekatere skrivnosti samo moje in ni nobene potrebe, da jih izve vesoljna Slovenija.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trenutek resnice...
6.4.2009 21:56:51   
Žabika
Spet ena oddaja za glupe Slovenčke! Katastrofa.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trenutek resnice...
6.4.2009 22:01:50   
Lsica
No ja, mam občutek, da tisti, ki na tej oddaji in njej podobnih sodelujejo nimajo ravno predsodkov do tega, da se za denar izpostavljajo pred javnostjo... še več, nekateri bi to naredili tudi brez plačila... vse za slavo.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trenutek resnice...
6.4.2009 22:02:23   
dejzi
IZVIRNO SPOROČILO: benika
Sem mnenja, da so nekatere skrivnosti samo moje in ni nobene potrebe, da jih izve vesoljna Slovenija.


Se podpišem.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trenutek resnice...
6.4.2009 22:07:13   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: benika

da se gre nekdo takole izpostavljat za denar. boga žena, pa otroci.


Sej se je žena prav tako izpostavljala za denar, si pozabilauser posted image Očitno je denar iz Kmetije že izpuhtel.

Meni osebno kviz ne potegne. Sama ne bi nikoli sodelovala na njem, ker bi najbrž kmalu padla na detektorju laži. Sem mnenja, da so nekatere skrivnosti samo moje in ni nobene potrebe, da jih izve vesoljna Slovenija.


sicer kmetije nisem  gledala, vendar dvomim, da je primerljiva z tem.  smili pa se mi žena, ko revica sploh ni vedela, da naskakuje druge med nosečnostjo, pa še za preostale prevare. striček pa se obnaša kot da ni nič. sem bila prepričana, da gre do konca, kako samozavestno je deloval.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trenutek resnice...
6.4.2009 22:08:18   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

IZVIRNO SPOROČILO: benika
Sem mnenja, da so nekatere skrivnosti samo moje in ni nobene potrebe, da jih izve vesoljna Slovenija.


Se podpišem.


drugsčr pa se strinjam z obema.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 1:10:36   
tinncyka
sam padu je pa na najlažjem vprašanju: Ali ste se prijavili na trenutek resnice da bi bili bolj znani kot vaša žena? (ali kako je že šlo) Njegov odgovor:NE (detektor - LAŽ)!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 6:24:33   
kaya2007
meni se zdi oddaja glupa, škoda da se je jonas spustil na tak nivo.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 6:37:08   
ZARA
Ne gledam. Si raje vilico v uč zapičim.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 7:58:14   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne gledam. Si raje vilico v uč zapičim.


Nekaj podobnega tud jazuser posted image .....hjooojjj.....se mi že oči solzijouser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 7:59:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne gledam. Si raje vilico v uč zapičim.


Ja, res.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:02:07   
Anonimen
ah...user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:06:34   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne gledam. Si raje vilico v uč zapičim.


Ja samo moraš toliko pogledat, da potem to lahko rečeš. Jaz sem prav zato malo gledala. Da vem, o čem se pogovarjam.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:09:48   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne gledam. Si raje vilico v uč zapičim.


Ja samo moraš toliko pogledat, da potem to lahko rečeš. Jaz sem prav zato malo gledala. Da vem, o čem se pogovarjam.


Mene pa je sram take stvari gledat...verjetno namesto tistih, ki so tamuser posted image .... ne morem in ne morem

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:29:12   
maja24
Svetovna bedarija in svetovni idiotiuser posted image user posted image user posted image Mislm,da se greš tkole brukat pred vso slovenijo,svaštauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:30:30   
kalbo
Jest si recimo raj vilico v uč zapičim, kot pa da bi celotno oddajo Maria Galuniča gledal, še nikoli se pa nisem znebil izjave, da je to oddaja za glupe Slovenčke, ker oddaja je glede na gledanost očitno dobra. Človek ki to izjavi je v svoji osnovi omejen in mu manjka samozavesti, ki si jo bilda na takšnih izjavah.
Mene ni sram priznat, da z veseljem pogledam takšne oddaje, paše zvečer kaj trapastega gledat. Ko tole berem, al pa bilokatero temo o Kmetiji in podobnih rečeh dobivam občutek, da vsi gledate samo resne poljudnoznanstvene oddaje in se zdite sami sebi blazno na nivoju, v resnici ste pa omejeni, pa ne zaradi tega, ker se vam zdi oddaja negledljiva, ampak zaradi označevanja ljudi, ki gledajo nekaj kar vam ni, z glupimi Slovenčki, brez možganov in podobno.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:32:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

meni se zdi oddaja glupa, škoda da se je jonas spustil na tak nivo.


jonasu noben nivo ni prenizek.

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 7.4.2009 8:33:13 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:36:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
da je to oddaja za glupe Slovenčke


tale izjava je pa mene kot Slovenko zabolela, mogoče še bolj kot to, me je zabolelo, da jo izreče slovenski državljan. Glupost res ne pozna meja....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:36:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

z jonasom.
gledate? ravnokar se vrti in ima v obdelavi prvo "žrtev".
vprašanja so neprimerna, odgovori pa bljak.
user posted image da se gre nekdo takole izpostavljat za denar. boga žena, pa otroci.



Mislim, da ta družina ni reprezentativna. Povedal je precej. Varanje, alkoholizirano varstvo otrok, garbanje žene, itd. 
Cirila ni bila prizadeta, saj deluje kot da se ga bo do smrti držala za vsako ceno. Ne vem kaj je razmišljala, da se je šla spečat s tem neandertalcem.


(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:38:53   
mika
Mene ni sram priznat, da z veseljem pogledam takšne oddaje, paše zvečer kaj trapastega gledat. Ko tole berem, al pa bilokatero temo o Kmetiji in podobnih rečeh dobivam občutek, da vsi gledate samo resne poljudnoznanstvene oddaje in se zdite sami sebi blazno na nivoju, v resnici ste pa omejeni, pa ne zaradi tega, ker se vam zdi oddaja negledljiva, ampak zaradi označevanja ljudi, ki gledajo nekaj kar vam ni, z glupimi Slovenčki, brez možganov in podobno.
 
Kalbo, ne boš verjel, ampak če gledam tv, gledam res tele kanale kot so national geograpfic ipd. ali pa laufajo risanke. Zato se sama sebi ne zdim na nikakršnem posebnem nivoju, ampak tole kaj naši programi ponujajo, jaz ne prebavljam.
Ti se sprostiš ob gledanju reality oddaj, mene pa delajo živčno, ker ne morem gledat kako nekdo dela idiota iz sebe in cele svoje družine.
Sem mislila, da bom lahko gledala kmetijo, pa mi enostavno ni pritegnilo.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 8:53:36   
kalbo
Ja, sam ti ne označuješ ljudi, ki gledajo nekaj z Glupimi Slovenčki.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 9:22:48   
Anonimen
Če že ne smokritičnosti, potem vam vsaj malo samoironije in sarkazma resnično ne bi škodilo.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 9:27:52   
Tejči
Jaz pa sem gledala in mi ni bilo slabo. Sem se mislila tudi prijaviti na to, ampak me tako ne bi izbrali, ker očitno moraš biti zanimiv, da te izberejo (varanje, droga, alkohol, itd.)..
Spadam med tiste Slovenčke, ki gledamo te bedarije, rada pa pogledam tudi Animal Planet in National Geograpfic..zdaj pa nisem ziher, ali spadam med glupe, normalne, ali kakšne vrste že??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 9:53:32   
Blueberry
Tudi jaz sem gledala to oddajo. Pač iz radovednosti.. Eni bi vse naredili za denar. Samo zanima me kako je pol doma, ko je on take podrobnosti razkril?! Pol pa še taki pogled, ja, pač med nosečnostjo sem jo prevaral.. Ko da to ni nič takega.. Mislim, kaj na to reče žena? Cirila se mi ni nič kaj presenečena zdela včeraj.user posted image Se pa strinjam z beniko, da nekatere skrivnosti samo moje in za to ne rabijo vsi vedet..

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?